Přejít na obsah

Tempomat a všetko s nim súvisiace.


Pepa007

Doporučené příspěvky

Takže označení toho pinu je 000 979 132

jinak zde je dobrý přehled pinů i s označením

http://www.passatplus.de/umbauteile/stecker/stecker5.htm

Mám ještě dotaz k zapojení napájení tempomatu. V originále patří na pojistku 28 nebo se všude píše, že se může připojit na brzdový spínač. Ale nikde se nepíše o spojkovém spínači, který je napájen ze stejné pojistky (i stejný drát modro-červený). Takže to klidně může být připojeno i na spojkový spínač?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Viem ze to tu niekde bolo ale opakovanie matka mudrosti.

Cely tempomat sa da zbuchat do 1500SK. V cenniku je packa ktora ma lepsiu cenu cca 1050SK.

prikladam aj foto.

Packa 3U0953513D 01C

KONEKTOR DO BSG 6Q0937702A

KONEKTOR DO PACKY 8L0972980

kde sa da zohnat tempomat do 1500,- mal by som zaujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Je to tu stále dokola,ale spousta lidí tomu tady rozumí....

Namontoval jsem si sám, dle rad na foru tempomat.Mám 1.4 16V 55kW,rv. 04 , BSG 6Q1.... Dnes sem si to byl z aktivovat přes VAG u borca(profík ze škodovky) a nechodí mi to.Na vagu se projevilo jak sešlápnutí brzdy,spojky tak i spuštění tempomatu.Jediné co chalpík neudělal - nekativoval to při nastartovaném motoru-tvrdil že to není přes VAG-PC třeba. Ve výpisu chyb se mu objevilo něco ve smyslu CHYBNÁ INFORMACE RYCHLOSTI bo tak něco...nevíto proč to nechodí?Může to být jen tím že to nedělal při nastratovaném motoru?

Díky všem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to mám pro radosti,protože za tím zapojením si docela stojím...

To Vaša : jsem z Blanska,k to bě bych to neměl tak daleko no...

Zle napinovaným myslíš co? "náš oblíbený "bílí konektor? Mám tam dvě řady,v levo a pravo,takže jsem zapojoval do bílého v levo nahoru do prostřed,nic jioného už se snad pokazit nedá :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Zdravim chlapi,

tak jako vzdy me nemuze nikdy nic fungovat normalne.

Fabka rok 2/2004, 1,4 16V 55KW. Ridici jednotka asi dobra (komfortka tedka nevim, ale klima, vse v elektrice, tripling ... Urcite umi :-)

Tempomat bez kolebky na konci, jen s cudlikem.

Montaz obycejna, jeden pin +12V ( ja ho mel cerveny a na nem nalepku +12V) je na modrocervenem kabelu na brzdovem pedalu. Druhy kabel je v te ridici jednotce nebo kde to je :-) Bily konektor, pin 10, barva kabelu byla zluta a nalepka na nem IDS nebo tak neco). Tempomat aktivovan kodem jak ma byt, pri kontrole je u jednotky napsane G :-). Vypis pamety zavad motoru (chyba se stale opakuje): 17977 - Spinac regulace rychlosti (E45) Nesmyslny signal. P1569 - 35-10--- Sporadicky. Konektory jsou zapojene spravne, tam nebylo co spackat (pro sychr: jeden v lukasu, druhy v ridici jednotce, pozice XS3) :-)

Stoka 66 je nasledujici:

Tempomat vypnuty signal v pohode 0000 :-)

0010 Prepinac v poloze ON

1010 Prepinac v poloze RES

0110 Prepinac v poloze A stisknut

Trosku odlisne :-(

Tempomat samozrejme netempomati :-( Poradi nekdo ? Packa koupena i s kabelazi na Aukru, kabelaz neni original, ten clovicek to pry vyrabel na miru pro moje auti :-)

Diky moc za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...