Přejít na obsah

Předčerpání paliva před startem


Wassermann

Doporučené příspěvky

Zdarec... hele je to čerpaní normálně slyšet? ja mam 40kW, MR 2006 a nikdy jsem si toho nevsiml ze by neco vrcelo kdyz otevru dvere, tak to bud nefunguje, nebo jsem hluchej :)

nefunguje přo každém otevření dveří, mělo by po odstávce delší, je možné, že MR06 to už zase nemá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec... hele je to čerpaní normálně slyšet? ja mam 40kW, MR 2006 a nikdy jsem si toho nevsiml ze by neco vrcelo kdyz otevru dvere, tak to bud nefunguje, nebo jsem hluchej :)

HTP 40kW předčerpání paliva z továrny nastavené nemají. Takže je to OK. Proč tomu tak je ale nevím. :wacko:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

viemi niekto odpovedat ci sa moze ci sa nejako moze po skodit palivove cerpadlo ak zacnem startovat skor ako dotaha palivo?

Proč by se mělo poškodit palivové čerpadlo v nádrži, když otevře EMG ventil v palivové soustavě a spustíš startér ? Mechanicky jsou tyto součástky odděleny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

viemi niekto odpovedat ci sa moze ci sa nejako moze po skodit palivove cerpadlo ak zacnem startovat skor ako dotaha palivo?

Proč by se mělo poškodit palivové čerpadlo v nádrži, když otevře EMG ventil v palivové soustavě a spustíš startér ? Mechanicky jsou tyto součástky odděleny.

kdesi to tu niekto pisal davnejsie, mal som taky pocit, nenasiel som to, nebol som si isty, tak som pre istotu spytal...a dalsi dovod bol ze ked startujem auto po docerpani benzinu tak mi startuje horsie, akkoby naprazdno, ale ked startujem pocas cerpania paliva je to lepsie...tak neviem...

Editováno: , autor: camilo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 roky později...

Vie mi niekto poradiť prečo u 1,2 HTP(47 kW),r.výr.2004,(má i splynovač) nepočuť čerpadlo?Poistka č.61 ok, vagom odkontrolované relé čerpadla(akč.členmi).Komplet som čerpadlo vybral a po zapoj.motorčeka na iný zdroj sa motorček čerpadla rozbehol.Asi ostáva kontrola kabeláže k čerpadlu,alebo vie niekto niečo iné poradiť?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Prosím info asi před rokem se mi čerpadlo spouštělo a startování bylo na první šup - momentální stav je že se čerpadlo nespouští při otevření dveří ale až po otočení klíčku ale startování je vždy na podruhé . kontrala přes Vag- Com provedena a aktivována funkce EKP 16384 plus další kódy, samozřejmě pojistka číslo 61 v pořádku a po otevření dveří se samočině rozvicuje interiér který je prý udájně předpoklad že má microspínač dveří aktivovat funkci spoučtění benzinového čerpadla u vozu FABIA 1,4 16V rok výroby 2002 !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 5 měsíců později...

Nechci zakládat nové vlákno, myslím že to jsem patří. Mám Fabii I 1.4 16V 74kW r.v.2000 celou zimu i jaro startovala na první otočení klíčkem. Až do včerejška. Ráno nastartuju normálně na první otočení, dojedu do práce (25km) a pak auto stojí na parkovišti do večera. Vše v pořádku, ale včera i dnes bylo teplo, auto stálo celý den na sluníčku a při otočení klíčku nespustí čerpadlo. Až třeba na podesáté otočení a pak nastartuju. Ale ráno když je chladno, tak je vše ok. Nenapadá někoho co s tím je?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...