Přejít na obsah

Yetiho ještě nemám,ale budu mít! Koupě nového Yetiho


Artigas

Doporučené příspěvky

V práci trčím, ale jen do zdi čumím, pracovat bych měl, ale kdo by na to myslel. Myšlenky mé dnes celý den po světě lítají, mého Yetiho stále hledají. Yeti, miláčku kde tě mám, proč už dávno s tebou po cestách necestách nelítám, jak dlouho na tebe ještě čekat mám? Srdce se mi svírá myšlenkou na tu dobu dalekou, kdy se poprvé setkáme a na společnou cestu vydáme. Už pro tebe čtyřlístek suším, na přední sklo ti ho nalepím, doufám, že ti pak štěstí přinese, smůlu a nehody odežene....

Jdu si uvařit čaj.

Básníci samouci tě podporujou,tak nebreč.

Čéče Artigas, z toho čekání skutečně magoříš, musíš taky užívat života,auto je jen jedna z radostí. Buď v klidu a pohodě a zhluboka dýchej. Až budeš kupovat druhýho Yetiho,tak už ti to ani nepřijde.(já počítám,že za 3 roky kupuju druhýho) Dávej taky v práci pozor,když jseš tak roztržitej,aby ti nespadlo něco na kokos, třeba šéf nebo cokoli jiného. Pak by tě musel vozit jinej řidič,jako medvěda. To by jsi teprve skučel...Tak si na to vzpomeň a ono tě to zklidní...

Dneska jsem se byl ve Žďáru nad Sázavou podívat na Yetiho Championa v Tangerine barvě. Vypadá to dobře,byla to 1,4 Jízda krásná na 16tkách 215/60 to krásně tlumilo.Okruh kolem města po nových i starých silnicích. Strašně jsem si jízdu užil,ty sedačky krásně drží. Úzké silničky na Vysočině,Yetík byl obratný,jak lasička. Jen ten motor mi připadal slabej,já jsem zvyklý na silnější a to se ti zdá,že to nejede a nejede. V pátek jdu dělat konfiguraci, beru Championa, stříbrňáka 2.0 TDI DSG,to je 103 kw,mám ten samý u Octávie,tak jsem na něj zvyklej, sice bude v březnu,ale to už začne jaro,zatím budu občas zkoušet nějakou předváděčku. Do té doby hérečky,chlastání a tak .

V prosinci si jedu lehnout do písku na Varadero,tam bude na střídačku Mojito,Kuba libre, Dajkiri, krásný mulatky,tak ono to uteče. Na čekání musíš mít metodu. Pak už to jako jít ráno pro housky a mlíko,ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na vědomost tu nyní dává, dnes nebude se mnou sranda žádná, po včerejším pálení jablkovice bolí mě hlava převelice. Před chvilkou jsem se probudil, vodu na kafe postavil, paralen si naordinoval, do práce omluvnou SMS poslal, že z důvodů mnoha mozkových buněk úmrtí, se dnes má maličkost v práci neobjeví. Jo, jo, nepijte chlapci nepijte, pokud alkohol tak špatně jako já snášíte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tohle sem nepiš, kde máš informace o autě a fotky ????

To vis, v te euforii nemam cas psat lol .

Takze sem nebudu psat, ze mam yetika 4x4, tdi 81kw, cerveneho, ambition + navic akorat paket pro spatne cesty. Obute ma aktualne kumho kw19 215/60 r16.

Fotky pridam nekdy pozdeji, kdyz dorazim domu je uz tma, takze se pokusim o vikendu ho bliknout...

P.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To vis, v te euforii nemam cas psat lol .

Takze sem nebudu psat, ze mam yetika 4x4, tdi 81kw, cerveneho, ambition + navic akorat paket pro spatne cesty. Obute ma aktualne kumho kw19 215/60 r16.

Fotky pridam nekdy pozdeji, kdyz dorazim domu je uz tma, takze se pokusim o vikendu ho bliknout...

P.

Yeti ambition červený? Čtu to dobře. Já chci fotky, fotky, fotky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To vis, v te euforii nemam cas psat lol .

Takze sem nebudu psat, ze mam yetika 4x4, tdi 81kw, cerveneho, ambition + navic akorat paket pro spatne cesty. Obute ma aktualne kumho kw19 215/60 r16.

Fotky pridam nekdy pozdeji, kdyz dorazim domu je uz tma, takze se pokusim o vikendu ho bliknout...

P.

Někdy sem také napiš, jaký máš pocit z jízdy na těch pneu. Já o víkendu na zkoušku přezul přední nápravu své Fábie combi ze zimních Conti TS760 na Barum Polaris2. Odpoledne si auto půjčila dcera a po návratu se ptala, co je s autem. Ten rozdíl v hlučnosti je opravdu znát. Takže Barumky na Yetiho nedám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někdy sem také napiš, jaký máš pocit z jízdy na těch pneu. Já o víkendu na zkoušku přezul přední nápravu své Fábie combi ze zimních Conti TS760 na Barum Polaris2. Odpoledne si auto půjčila dcera a po návratu se ptala, co je s autem. Ten rozdíl v hlučnosti je opravdu znát. Takže Barumky na Yetiho nedám.

Pocity jsou v pohode :)

Gumy budou urcite hlucnejsi - to je dano vzorkem. Ja vybiral obuti abych v zime dojel domu. Bydlim v Beskydech a kus cesty domu je neudrzovane a pekne do kopce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tom obrázku se mi to celkem líbí,ale chtěl bych to vidět naživo.Zítra už ho budu mít,ale nejprve si ho nechám v originále a postupně budu nějaké maličkosti přidávat,ale jestli se dotane i na pruhy,to se uvidí

Mě se ty pruhy líbí,ale taky je potřebuji vidět na dobré fotce nebo na živo. Zatím jsem neviděl ani jednoho Yetiho s těmito pruhy. Čéče,ty si dáš do profilu speciální Yetiho krofky a pak je nebudeš mít? To je hodně překvapivý střih.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám pár favoritů,a chci vyzkoušet jak by vypadaly bílé kola,ale před koupí asi hodím na forum anketku a uvidíme,každá rada dobrá ;)

Yetiho budu mít na elektronech, ale není to tak dávno a doma jsme se dohadovali, co na zimu a kupodivu obě moje ženský chtěli černě lakovaný elektrony.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám pár favoritů,a chci vyzkoušet jak by vypadaly bílé kola,ale před koupí asi hodím na forum anketku a uvidíme,každá rada dobrá ;)

Na forum se vykašli,tam budeš mít směs názorů a zase nebudeš vědět. To si musíš vybrat sám. Nebo je logický,že si vybereš to,co se líbí Pepkovi ze samoty u lesa? Ani jsem nevěděl,že jsou ve hře bílá kola,kde jsi to viděl?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Našel jsem internetovou stránku kde máš Yetiho a asi 50 druhů kol,a ty které si vybereš se na Yetim vždycky zobrazí aby si měl představu,

jak by mu to slušelo nebo naopak.A bílé vypadaly celkem hezky.

To myslíš bílé na léto a nechat si ty současné na zimu? No to by šlo, jaká bude barva auta?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...