Přejít na obsah

Komplet brzdy


Speedy20V

Doporučené příspěvky

Ahoj máte někdo zkušenost se značkou Meyle.Jedná se o bubny a čelisti na O1-zadní náprava.Díky moc za odpověd popřípadě radu jaké vybrat bubny a čelisti. :kol-47:

MÁm zkušenost s předníma kotoučema Meyle které se mi po 5000km zkroutil, mechanik mi říkal že to není dobrá volba.

Na radu mechanika sem si koupil ATE. Asi bych už nekupoval nic jinýho než ATE,BREMBO,ZIMMERMANN

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

K tomu kroucení kotoučů, to většinou neni špatnym kotoučem, ale špatnym zajížděnim novejch brzd. Hlavně minimálně alespoň prvních 90Km, nesešlapávat brzdu naplno, jen to šimrat. Samozřejmě když člověk musí zastavit, tak je to samozřejmý. Úplně nejhorší je takový to 160Km/h --> 0Km/h při jejich zajíždění, to se zkroutěj i ty nejlepší kotouče.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no nevím už jsem toto řešil na několika autech zákazníků , před rokem a půl jsem koupil oki a udělal jsem to co výrobce doporučuje puky v ramenou náboje plus ložiska kotouče ( ATE powerdisk) desky  a horní uložení tlumičů . mám najeto 20000km  a zatím je klid .  no jinak jsem už připraven a mám připraveno ve sklepě brzdy 288mm tak to pak vymnění celé a už bude snad klid. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já mám zkušenost takovou že za kroucení kotoučů může z 90% špatnej náboj kola. koupil jsem nový ložiska,náboje,desky a kotouče i s novým uložení třmene a je po starostech. kotouče s deskama sem zajížděl cca 500km a teď je to uplně super.. novej náboj se dá sehnat kolem 900kč což si myslím že není taková darda.. každou chvílu někdo někde vymete díru a pak je problém na světě..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 8 měsíců později...

Taky rychly dotaz, Vsetky O1 maju kontrolu opotrebenia brzdovych dosticiek?

 

Ak nie a kupim so snimacom (lokalny distributor nema zimmermany bez), staci ked odcvaknem kabel?

kontrolu opotřebební mají asi standartně O1 s proměnlivým servisním inervalem a ostatní jako zvláštní výbava za příplatek?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...