Přejít na obsah

Moje ozvučení Octavie


Ondrero

Doporučené příspěvky

Když mi srpnové povodně zatopily Octávku a já musel rozebrat komplet interiér,tak jsem se rozhodl při té příležitosti natáhnout kabeláž a začít základy pro budoucí aparaturu.

Chtěl bych předem moc poděkovat panu Ing. Milanu Rychterovi(Prohifi),který mi pomáhal s výběrem komponentů a celkově mě návaděl na cestu :)

Základ tvoří MDF redukce pod přední,zadní reproduktory i jako materiál pro desky v kufru.

Vše kvůli vlhkosti nalakováno.

Následovaly kilogramy tlumícího materiálu do předních dveří a kufru.

Kufr mám vyztužený hliníkovým rámem,který jsme testovali ve 3 lidech :) .

Ozvučnice pro Subwoofer je komplet uzavřená a utěsněná(Plastové desky tloušťky 6mm,2 tuby lepidla na sklo,tlumicí materiál a molitanová isolace co se dává doma kolem oken a dveři).

Víc toho snad není třeba vysvětlovat.Stačí se mrknout na fotky. :palec2:

Zatím mám asi 90% práce za sebou.Ještě mě čeká namontování 2 vrstvého skla a nerezové mřížky vypálené na laseru.

Pak už jen pořídit rádio a ladit a ladit a ladit :)

Zde fotky:

http://ondrero.rajce.idnes.cz/Hudba/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím jsem neměl možnost si je poslechnout.Na komponenty musím šetřit a už mi zbývá jen rádio.To si pořídím pod stromeček jako poslední třešničku na dortu :)

Jinak se mi zdají ty reproduktory kvalitně vyrobený a dal jsem na pozitivní ohlasy lidí zde na foru.

A pokud budou hrát špatně,tak já to ušima laika nepoznám :)

Když ale kamarádovo uzvučení za 6000 mému uchu lahodí,tak jsem zvědavej jak se mi bude líbit to moje za 25 ;)

A ty se ptáš na ty repráky ironicky,nebo tě zajímaj?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 7 měsíců později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 2 roky později...
  • o 5 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...