Jump to content

Motor 1.6 MPI

976 topics in this forum

• 24 replies
    • 23,797 views
    • 39 replies
    • 19,194 views
    • 102 replies
    • 42,245 views
    • 526 replies
    • 123,358 views
  1. TERMOSTAT 1 2 3 4 6

• 132 replies
    • 36,048 views
  2. výměna svíček 1.6 74kW 1 2 3 4 7

• 155 replies
    • 97,873 views
    • 668 replies
    • 118,037 views
    • 52 replies
    • 36,421 views
  3. Jaký olej pro 1.6 MPI 1 2 3

• 54 replies
    • 13,657 views
    • 2 replies
    • 123 views
    • 0 replies
    • 122 views
    • 3 replies
    • 332 views
    • 1 reply
    • 222 views
    • 1 reply
    • 190 views
    • 1 reply
    • 179 views
    • 1 reply
    • 230 views
    • 0 replies
    • 103 views
    • 1 reply
    • 456 views
    • 0 replies
    • 168 views
    • 0 replies
    • 240 views
  4. EGR?

• 3 replies
    • 318 views
  5. Dusí se

• 0 replies
    • 174 views
    • 2 replies
    • 341 views
    • 3 replies
    • 278 views
    • 1 reply
    • 327 views

• Aktuální příspěvky

• motor CFGB, mám všechny faktury z autorizáku WV, ale jediný co jsem o výměně rozvodů vyčetl tak je tam akorát ta výměna řemene.. komplet rozvody tam nejsou vyměněny, ale to mě zaráží.. no vyměním je tak jako tak, ale spíš mě zajímá jak je to vůbec možný, že by je tam nevyměnily
    • Ahoj, DCC som si oblubil. Auto sa v nastavenom rezime chova presne ako by clovek ocakaval. Komfort, auto ide plavne, riadenie lahucko. Sport auto sedi ako probite, riadenie pocitovo stuhne odost  a kazdu nerovnost je na vacsej pneu citit.  Normal je normal, auto pekne filtruje nerovnosti, taky priemer.  Hlavne prejazdy cez tie vacie nerovnosti a spomalovace su zamna prijemne prekvapenie.    Komfort pouzivam ked idem dlhe trasy, kde sa clovek neponahla. Inak jazdim prevazne Normal, obcas sport.    Normal 60%, Sport / Komfort 40%.    
    • @georgik75 Běž na tuhle stránku https://availability.skoda-auto.com/260/cs-cz#/ a tam si vlevo postupně vyber auto, infotainment a rok výroby a dozvíš se, co máš v rámci infotainment online k dispozici. Víc nic a nic se ani připlatit nedá a to ani po zakoupení datového balíčku. Ten je určen spíše k tomu, když chceš mít v autě wifi připojení pro další přístroje. Já jsem se také v podstatě nechal napálit či spíše nalákat. Auto jsem objednával už v lednu, přičemž jsem o výše uvedené webové stránce neměl tušení. Když jsem si o infotainment online přečetl, byl jsem nadšen a objednal paket Navi s Amundsenem. Po dodání auta jsem zjistil, že nemám Import cílů online, Import tras online. Dotazem na support Škoda jsem se právě dozvěděl o tom co píši výše. Takže infotainment ve Scale je v tomto směru hůře vybaven než infotainment ve Fabii nebo Rapidu přesto, že se Scala nad ně vyvyšuje svým sloganem "Špičková konektivita" nové generace.
    • Presne tak. Nepride mi velmi inteligentne trubit na niekoho za to ze dodrzuje predpisy. Kazdy je iny, kazdy ma ine schopnosti. Su medzi nami aj novi vodici a nikto uceny z neba nespadol. Kazdy ma prisposobit jazdu svojim zrucnostiam a schopnostiam a ked je to 40 v meste alebo 80 mimo tak budiz. Nehovorim ze ma to na chvilu nerozculi ale urcite po nikom z takehoto dovodu nevytrubujem. Ked mam moznost bezpecne predbehnut tak predbehnem. A to ze niekto sposobi nebezpecnu situaciu svojim predbiehanim nie je vina toho co si ide svojim tempom ale toho co predvieha ak predbieha neuvazene a nebezpecne. Sorry za OT
    • já se právě rozhoduji jestli to vezmu, nebo ne a jestli k tomu nevzít rovnou i to řízení, to už je navíc jen cca 3200.  Těžké rozhodování, ale nechci pak litovat, že jsem to tam nedal :( 
  • Create New...