Přejít na obsah

Chiptuning 1.2 47kw


rudas.mp

Doporučené příspěvky

jo jeste jsem zapomnel jezdim prevazne 80% mesto kratke useky do 10km ale zkousel jsem delsi trasu asi 80km tam ostra jizda podle PP 6.8l a zpet pohodovka 5.9l ale hodne zalezi na stylu jizdy a pokud to nekdo bude tocit pozad na maximum tak si to asi taky hodne polkne. Mel jsem pred fabkou Octavii combi 1.6 74kw stala za hovno porad se na ni neco sr.. tak jsem ji radeji poslal do sveta s ni se dalo jet lazo plazo do 7l ale ostra jizda si vzala kolem 12l toho s HTP asi nikdy nedosahnu. Podle me to je motor na pohodove jezdeni ne na zavodeni ale od 1.7.06 to s tim zavodenim uz stejne bude na nic to bude za kazdou zatackou radar. V :D lete s tim jedu na jih chorvatska tak uvidim kolik si to vezme na tu dalku sam jsem na to zvedavej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak ke spotřebě, je opravdu nižší, samo že při stejném způsobu ježdění, mám s chipem najeto 60.000km.

kdyz mas tolik najeto nemas zkusenosti na dlouhe trasy (asi 1300km) do chorvatska jaka je spotreba a jak se s tim cipem jede po dalnici v plne nalozenym aute 2dospeli 2 deti a na strese jeste bude rakev. dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice jsem v Chorvatsku byl vloni (a naposled) jenže na dovolené mám jiné auto, no pojede to normálně, nečekej vyšší maximálku, má to větší sílu mezi 3000 a 4500 otáčkami, se spotřebou na tom budeš stejně jako tady, viděl bych to vzhledem k dálnici a plné zátěži tak 7-7,5 l, pokud se budeš krotit, tak 120-130 tak to jde dolů, záleží na stylu jízdy. Na střeše nic nevozím, tak nevím o kolik to zvedne spotřebu, na felicii s kolama na střeše to bylo cca 0,5 l/100.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Zdravím všetkých,

Pred nedávnom som kúpil toto autíčko 1,2 HTP 12V vo verzii kombi a tiež by ma to zaujímalo, lebo osobne mi vadia hlavne tie hluché miesta po pridaní plynu a chcelo by to trocha poštelovať, aby to ťahalo troška lepšie okolo 2500 ot, na moje jazdenie od 3000 je to OK. Keďže CIMBU má zastúpenie na Slovensku, tak som uvažoval nad chipom od nich. Čo vy na to?

Editováno: , autor: Milanino
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě ano, dlouhodobě mám 6,2 l a dostat se pod 6l není žádný problém, chip mám Cimbu.

Mam tovarni chip na 40kW a dlouhodobej prumer 5,5. Kde se stala u Cimbu chyba? :p

No když srovnám tvůj výkon(40KW) a výkon JaKrova vozu po čipu (53KW), tak si myslím, že ta spotřeba je dobře... lol

Editováno: , autor: OloZX6R
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě ano, dlouhodobě mám 6,2 l a dostat se pod 6l není žádný problém, chip mám Cimbu.

Mam tovarni chip na 40kW a dlouhodobej prumer 5,5. Kde se stala u Cimbu chyba? :p

taky se podívej na průměrnou rychlost k té spotřebě.

někde tu mám fotky se spotřebou 5,2 a průměrem 70km/h, takže Cimbu asi chybu neudělal :D

Editováno: , autor: JaKr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všetkých,

Pred nedávnom som kúpil toto autíčko 1,2 HTP 12V vo verzii kombi a tiež by ma to zaujímalo, lebo osobne mi vadia hlavne tie hluché miesta po pridaní plynu a chcelo by to trocha poštelovať, aby to ťahalo troška lepšie okolo 2500 ot, na moje jazdenie od 3000 je to OK. Keďže CIMBU má zastúpenie na Slovensku, tak som uvažoval nad chipom od nich. Čo vy na to?

to byl přesně ten důvod proč jsem dal Cimbu a s výsledkem jsem spokojený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 Soprano: Ti co chipují trojválce to v 99% nedělají kvůli nárustu 3KW, ale protože jim jde hlavně o celkové vyladění chodu motoru v širším spektru otáček (drobný nárust je malý bonus). A narážek na HTP už bylo opravdu hodně a nepřipadá mi to ani vtipné ani k věci. Nejdřív se s ním projeď a pak piš ;)

myslim ze to iste plati aj pre 50kW.

chip odstrani "dieru v plyne", trocha skonsoliduje volnobeh,

upravia prechodove rezimy (pri pridani, alebo ubrati plynu),

a upraveny krutiaci moment a vykon motora je vlastne ako bonus,

ale hlavne nie je hlavnym dovodom, preco sa tento motor chipuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky se podívej na průměrnou rychlost k té spotřebě.

někde tu mám fotky se spotřebou 5,2 a průměrem 70km/h, takže Cimbu asi chybu neudělal :D

To se klidne podivam a reknu ti ze nic moc:)

69km/h........4,7l/100km .....trasa 41km.......tak kde ten cimbu udelal tu chybu? :D

http://niceone.szm.sk/fabia/pp5.3gp

74km/h.......4,9l/100km......trasa 41km

http://niceone.szm.sk/fabia/pp3.3gp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...