Přejít na obsah

Chiptuning 1.2 47kw


rudas.mp

Doporučené příspěvky

Tak jsem si nechal svoje HTPecko ocipovat a musim priznat ze je to doooost znat vykon je 53kw a tocak 119Nm. ted se s tim jezdi lepe zadne skubani otacky volnobehu jsou trosku zvednute a uz od 2000 ot. to ma silu tak ze se nemusi tolik podrazovat. pokud ma nekdo zajem dam info na firmu ktera me to precipovala bylo to na pockani za 15 min hotovy a jeste me zdarma seridili servorizeni na sportovnejsi. Jsem spokojenej mohu vrele doporucit. Pokud ma nekdo stejne zkusenosti tak pisnete. Hezky den :):):)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cimbu je celkem znama firma. Takze ti upravovali sw ridici jednotky. Davali ti jinou, nebo provadeli zasah do tve puvodni, kdyz to trvalo jen 15 minut?

Nemas obavu auto chipovat, kdyz ho jeste nemas ani poradne zajete?

Tady uz to jde normalne po kabelu a meni se cela mapa.prehrajou Ti tam jinou..u atmosferickeho motoru a jeste tam maleho jako je 1.2 je uplne jedno kolik ma najeto....pokud by to bylo TDI kde se vykon pridava hlavne tlakem turba,vstrikem,predvstrikem atd tak tam si to musi chvilku sednout..to same prelnovany bezninovy motor...ale u HTP je to uplne jedno...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na jejich strankach pisi,ze doporucuji jeste vymenu saciho potrubi ... :unsure: tu jsi take absolvoval .. ??(tedy divakl jsem se na svuj typ motoru) nebo je to opravdu jen doporuceni .. bez vymeny saciho potrubi je ten zvyseny vykon stejny .. ?? nebo je nizsi .. ??

a kolik te ta uprava stala .. ??

diky za info .. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky si myslim, ze chip na tyhle slabi atmosfery je fajn. Hned se stim jezdi o chlup lip, cimbu.cz je good ja jezidm ke sportmotoru.cz, protoze me nektery jejich mapy u urcitejch motoru zvlast 1.8T nevyhovovali. Ale jinak ono to vyjde na stejno, pokud nejdes nekam kde proste to je neozkouseny tak neni co resit cimbu je znama firma a delaj to dobre.

Jen sem me zda ze treba od cimbu TDi obcas vic kourej, mel sem uz nemam combajna 74kW na 110kW a od sportmotoru a nikdy to nekourilo, samozrejme pokud je mraz a je to studeny tak nez se to ohreje si to trochu zaokuri ale jakmile se to ohreje kour zadnej od cimbu sem videl treba kokty a podobne a tam to bylo dost o couzeni ale mozna ze to bylo necim jinem ne chipem. Nicmene to bylo jediny co se dalo vytknout jelo to jinak super.

Nechci tady delat nakou specialni reklamu ale sportmotor.cz ma na svejch chipech i homologace na emise, ktery stali hafo penez. To znamena ze od nich chipi se dostanou do normy mereni vyfukovy splodit a nemate zadny problemy u emisi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky si myslim, ze chip na tyhle slabi atmosfery je fajn. Hned se stim jezdi o chlup lip, cimbu.cz je good ja jezidm ke sportmotoru.cz, protoze me nektery jejich mapy u urcitejch motoru zvlast 1.8T nevyhovovali. Ale jinak ono to vyjde na stejno, pokud nejdes nekam kde proste to je neozkouseny tak neni co resit cimbu je znama firma a delaj to dobre.

Jen sem me zda ze treba od cimbu TDi obcas vic kourej, mel sem uz nemam combajna 74kW na 110kW a od sportmotoru a nikdy to nekourilo, samozrejme pokud je mraz a je to studeny tak nez se to ohreje si to trochu zaokuri ale jakmile se to ohreje kour zadnej od cimbu sem videl treba kokty a podobne a tam to bylo dost o couzeni ale mozna ze to bylo necim jinem ne chipem. Nicmene to bylo jediny co se dalo vytknout jelo to jinak super.

Nechci tady delat nakou specialni reklamu ale sportmotor.cz ma na svejch chipech i homologace na emise, ktery stali hafo penez. To znamena ze od nich chipi se dostanou do normy mereni vyfukovy splodit a nemate zadny problemy u emisi.

Kazdej diesel zvlast po chipu Ti musi hulit...aspon nez se dostane do turba...jinak je neco spatne...

Kazdopadne docela by me zajimalo kolik jste kdo za ty chipy dali...ja mam cloveka kterej mi jak opravuje auto,tak mi ho i chipoval...dal bych za nej ruku do ohne a lepsiho mechose sem jeste nevidel a ze uz sem jich videl..on sam ma 3 nejrychlejsi TDI v republice... je to kluk co se nesnazi vyvarit prachy ale udela Ti mapu presne podle vasich prani a predstav...proste super..auto jede,nijak drasticky se z nej nehuli a vse je ok...emise sem delal dvakrat...pred chipem i po a po sem mel lepsi nez pred....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bajdik: Vzdyt jsem ti odpovedel :D Tak proc se ptas znovu? :D

Martinoslav : Ja jsem se ptal,zda je to NUTNOST,menit saci potrubi .. ;)

Mozna jsi me spatne pochopil,nebo ja spatne pochopil tebe .. V tomto vedru,co mame v praci bych se ani nedivil ..

I tak diky za info ... ;)-_-

No a ja ti odpovidam :) Pro dosazeni uvadenych hodnot po prechipovani RJ musis vymenit saci potrubi - ale JEN u motoru MPi 37 a 44KW!! HTP se to vubec netyka :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bajdik: Vzdyt jsem ti odpovedel :D Tak proc se ptas znovu? :D

Martinoslav : Ja jsem se ptal,zda je to NUTNOST,menit saci potrubi .. ;)

Mozna jsi me spatne pochopil,nebo ja spatne pochopil tebe .. V tomto vedru,co mame v praci bych se ani nedivil ..

I tak diky za info ... ;)-_-

No a ja ti odpovidam :) Pro dosazeni uvadenych hodnot po prechipovani RJ musis vymenit saci potrubi - ale JEN u motoru MPi 37 a 44KW!! HTP se to vubec netyka :)

dikec,ted mi je vse jasne ... -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je ten cip docela dost znat pujcil jsem to kamosovi co ma ten samej motor a sam se divil ze je to zivejsi a spotrebu jsem zatim nijak nehlidal ale jezdim tak za 6.5l podle PP a to docela svizne i manzelka rikala ze to jede lip a to je pohodovej jezdec zkuste a uvidite v Cimbu (www.cimbu.cz) to nacipujou a muzete se projet a pokud se vam to nezda tak nahrajou zpet puvodni SW doporucuju vyzkouset za to nic nedate. ;););)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...