Přejít na obsah

Chiptuning 1.2 47kw


rudas.mp

Doporučené příspěvky

taky se podívej na průměrnou rychlost k té spotřebě.

někde tu mám fotky se spotřebou 5,2 a průměrem 70km/h, takže Cimbu asi chybu neudělal  :D

To se klidne podivam a reknu ti ze nic moc:)

69km/h........4,7l/100km .....trasa 41km.......tak kde ten cimbu udelal tu chybu? :D

http://niceone.szm.sk/fabia/pp5.3gp

74km/h.......4,9l/100km......trasa 41km

http://niceone.szm.sk/fabia/pp3.3gp

ježíši, na 42km trasy? to je fakt směrodatný a je mi to jedno, nebudeme se tu bavit o ničem že. :doh, ta má spotřeba 5,2 byla na 254 km trasy a celková se mi pohybuje od 5,9 do 6,2 než dojde k vynulování PP a dál to už neřeš, tohle je téma o něčem jiném.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ježíši, na 42km trasy? to je fakt směrodatný a je mi to jedno, nebudeme se tu bavit o ničem že. :doh, ta má spotřeba 5,2 byla na 254 km trasy a celková se mi pohybuje od 5,9 do 6,2 než dojde k vynulování PP a dál to už neřeš, tohle je téma o něčem jiném.

Jenze celkovou mam 5,5 a to je na 42 000 km. Prumerna rychlost pres 60km/h :)

Tak fakt nevim, kde to Cimbu tu chybu udelalo, ze by to jen trosku zvedli volnobeh a udelali takovej mensi podfuck? ...nee to asi ne.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vtipy na htp se řešily tak 2-3 roky zpět, pokud nemáte co říct k tématu tak prosím o vynechání rádoby vtipných příspěvků. Užili jsme si toho všichni dost a už se tomu asi zasměje max. Piaggio

Ja som rad,ze mi to ide.

Bol to mozno vtip ale je to pravda.Kde nic neni nema sa ani co pokazit.

Som dost skepticky k tuningu pri tom tříhrnku.

Ked je to take dobre preco to nedaju do seriovej vyroby?

Ale aj tu plati stare dobre porekadlo,radsej raz vidiet ako 100krat pocut.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenze celkovou mam 5,5 a to je na 42 000 km.

PP měří max 2000km ne?

Nene, PP meri bud 10000km nebo 100hodin, podle toho co nastane driv. A zatim vzdy se mi to ustalilo na 5,4-5,6, takze prumer 5,5 :)

Tak tomu nerozumím, píšeš 5,5 na 42000km a přitom se po 10000km počítač nuluje, ten údaj máš vypočítaný nebo jak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč není maximální výkon hned z výroby?

No protože tuning je obchod a obchod jsou peníze.

Vždycky se vyplatí nechat si rezervu a jsem přesvědčen že kromě Ferrari (a pár dalších) to dělají všichni.

A když už jsme u tématu tří válců - znám spoustu vozidel co mají jen jeden válec a rozhodně nemůžu říct že by to byly všechno chcípliny a nedochůdčata...

A ke spotřebě taky (rádoby chytrá ;) ) poznámka. Když 50 lidí řekne "mám načipováno" a spotřeba je menší, tak jim budu věřit. A pro jistotu to brzo otestuji na valstní "řídící jednotku" :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tomu nerozumím, píšeš 5,5 na 42000km a přitom se po 10000km počítač nuluje, ten údaj máš vypočítaný nebo jak?

Vsak ti rikam, ze kdyz to ukazuje v tech intervalech jednou 5.4, jednou 5.6, jednou 5.5, tak jakej je asi prumer?

...a ano mam to i spocitane podle uctenek :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenze celkovou mam 5,5 a to je na 42 000 km.

PP měří max 2000km ne?

ne ne, měříhodně přes, měli jsme v práci člověka, kterej chtělopravit pp, že prej blbě ukazuje a nemění se hodnoty...tak jsem na to mrknul a pán tam měl nakrouceno přes 17000KM, to se ani hodnoty nemohly měnit, při tom průměru..takže jsem mu to vyresetoval a čučel.. :t

to JaKr: dej pak hned vědět, po tý brzdě..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se denní pořítadlo kimlometrů po 2 000km vynuluje, zkrátka víc se neukáže a jde zase 0km.

U palubního počítače se volba 1 nuluje při stání delším než dvě hodiny nebo kolik.

A na volbu 2, tu jsen nuloval naposled v srpnu a teď koukám vynulovala se sama po 6 000km z toho jsem jelen,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A na volbu 2, tu jsen nuloval naposled v srpnu a teď koukám vynulovala se sama po 6 000km z toho jsem jelen,

Jak uz jsem rikal. Nuluje se po 10000km nebo 100hodinach jizdy.

Takze u tebe nastala druha moznost, stejne jako u vetsiny z nas. Malokdo ma vyssi prumernou rychlost nez 100km/h :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze koukam takrka zadna zmena. Ty 2,5 kW a 3Nm muzou byt klidne tim, ze je jinak zajetej motor + odchylka mereni. Timto sem se jenom utvrdil ze Cimbu = podvod.

Viz napr mereni SM kdy u stejneho auta (1.4 16V 55) pri trech merenich namerili

65.5/5270.......120/3970

63/5120..........122/3900

62/4940..........122/4110.

Proste bezne odchylky a zadnej tunning.

Tusim, ze autohit nameril 1.2 12V taky 58kW.

Takze se ptam: kde udelali soudruzi od Cimbu chybu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v čem?

Asi se mu nezda, ze je nizsi nez vyrobcem udavanej. Ale to uz potvrdila rada predchozich mereni. Slabsi HTP ma podle mereni zhruba stejnej nebo vyssi nez silnejsi HTP.

Skoda 1,2 - SM

Vyrobce: 40kW pri pri 4750, 106Nm pri 3000

Namereno: 46kW pri 4870, 116Nm pri 2830

Skoda 1,2 - Autohit

Vyrobce: 47kW pri 5400, 112Nm pri 3000

Namereno: 56,5 pri 5980, 108Nm pri 3180

Editováno: , autor: NiceOne
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...