Přejít na obsah

Navigace


Doporučené příspěvky

taky uvažuji o koupi přenosné.Je toho sakra tolik,že člověk neví,z čeho vybrat.Líbí se mi ta nová MIO 720,má i 2 Mpx foťák.Chtěl bych takovou,která má dobré datové podklady,je komplet počeštěná a má jednoduché menu

líbí se mi toto a ta cena je super, jen těsně před objednáním jsem se dověděl, že to na tebe mluví jen anglicky... lol

Tak smůla... něco chci, ale nějak se nemohu rozhodnout zda Tomtom, nebo MIO, čtu recenze a čím dál víc mám hlavu zamotanou...

http://www.kasa.cz/pocitace-prislusenstvi/...cket-loox-n100/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky uvažuji o koupi přenosné.Je toho sakra tolik,že člověk neví,z čeho vybrat.Líbí se mi ta nová MIO 720,má i 2 Mpx foťák.Chtěl bych takovou,která má dobré datové podklady,je komplet počeštěná a má jednoduché menu

líbí se mi toto a ta cena je super, jen těsně před objednáním jsem se dověděl, že to na tebe mluví jen anglicky... lol

Tak smůla... něco chci, ale nějak se nemohu rozhodnout zda Tomtom, nebo MIO, čtu recenze a čím dál víc mám hlavu zamotanou...

http://www.kasa.cz/pocitace-prislusenstvi/...cket-loox-n100/

Především je hloupost platit za mapové podklady MIO, pač koncem července by měla přijít dlouho očekávaná aktualizace IGO7. Mapy stáhneš na warforu. Ideální je PDA s GPS přijímačem. Já mám například MIO P550, jde k tomu připojit i RDS-TMC adapter na dopravní hlášení. Komplet v češtině, mám v něm IGO6. Jsem 100% spokojen, ještě jsem nezabloudil lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

potřeboval jsem a chtěl jsem jen navigaci. nepotřebuji nic přehrávat a ani sledovat, tak jsem zkusil holátko Tomtom one new a včera proběhl test po vlastech českých.

Shrnu to, to jsem chtěl a očekával jsem obdržel k plné spokojenosti a tak volba padne na tuto navigaci. Při četnosti jízd mi to bohatě stačí.

A negativa ? Zatím jsem našel jediné, slabší výdrž baterky cca 2 hod. zapomněl jsem doma kabel a bylo to na hraně... ale další pokusy proběhly už dobře.

Ono opravdu záleží co člověk od toho očekává, já nejsem hračička a tak mi toto bohatě stačí a hlavně, není to žádný obr a do kapsy se vejde taky obstojně, což bylo další z kriterií..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky uvažuji o koupi přenosné.Je toho sakra tolik,že člověk neví,z čeho vybrat.Líbí se mi ta nová MIO 720,má i 2 Mpx foťák.Chtěl bych takovou,která má dobré datové podklady,je komplet počeštěná a má jednoduché menu

líbí se mi toto a ta cena je super, jen těsně před objednáním jsem se dověděl, že to na tebe mluví jen anglicky... lol

Tak smůla... něco chci, ale nějak se nemohu rozhodnout zda Tomtom, nebo MIO, čtu recenze a čím dál víc mám hlavu zamotanou...

http://www.kasa.cz/pocitace-prislusenstvi/...cket-loox-n100/

Především je hloupost platit za mapové podklady MIO, pač koncem července by měla přijít dlouho očekávaná aktualizace IGO7. Mapy stáhneš na warforu. Ideální je PDA s GPS přijímačem. Já mám například MIO P550, jde k tomu připojit i RDS-TMC adapter na dopravní hlášení. Komplet v češtině, mám v něm IGO6. Jsem 100% spokojen, ještě jsem nezabloudil lol

Myslim ze ted ma po iGO My Way 2006 plus prijit osmicka

Ale v kazdem pripade nejlepsi volba

Editováno: , autor: Mefisto
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky uvažuji o koupi přenosné.Je toho sakra tolik,že člověk neví,z čeho vybrat.Líbí se mi ta nová MIO 720,má i 2 Mpx foťák.Chtěl bych takovou,která má dobré datové podklady,je komplet počeštěná a má jednoduché menu

líbí se mi toto a ta cena je super, jen těsně před objednáním jsem se dověděl, že to na tebe mluví jen anglicky... lol

Tak smůla... něco chci, ale nějak se nemohu rozhodnout zda Tomtom, nebo MIO, čtu recenze a čím dál víc mám hlavu zamotanou...

http://www.kasa.cz/pocitace-prislusenstvi/...cket-loox-n100/

Především je hloupost platit za mapové podklady MIO, pač koncem července by měla přijít dlouho očekávaná aktualizace IGO7. Mapy stáhneš na warforu. Ideální je PDA s GPS přijímačem. Já mám například MIO P550, jde k tomu připojit i RDS-TMC adapter na dopravní hlášení. Komplet v češtině, mám v něm IGO6. Jsem 100% spokojen, ještě jsem nezabloudil lol

Myslim ze ted ma po iGO My Way 2006 plus prijit osmicka

Ale v kazdem pripade nejlepsi volba

Aha, je to možný, dík za opravu, zkrátka jsem myslel novou verzi, ale neuvědomil jsem si, že by mohla mít pořadové číslo 8.... Dík ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čauky,

já používám PDA Asus A636N. Oproti navigaci to má řadu výhod, nejsem vázaný jedním navigačním softwarem(mám tom-toma 5.21 a iGO2006plus), přehrává MP3, MPEG4-filmy, má integrovaný WI-FI b,g-net, bluetooth-net pomocí mobilu a infraport. Přijímač gps starsifr 3 to má v sobě, v balení jsem našel vše potřebné pro montáž do auta(držák, nabíječku). Teď proběhl test na dovolené do Chorvatska a tom-tom 5.21 nemá oproti iGO 2006 plus žádnou šanci, podle něj bych cestu neriskoval, iGO mně dovedlo až k baráku u Pitvic na přespání a i v Omiši v těch malejch uličkách až k apartmánu.

Když navigaci tak ať umí i něco dalšího. Pro mně jasná volba - PDA. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pda nechci.Chci klasiku navi a uvažuj o některé z nich

mám tomtoma one new a jsem spokojen, chtěl jsem navi a nepotřebuji nic přehrávat. Mé požadavky byly skromné a s ohledem na skutečnost, že když ji vyjmu z auta, tak nechci aby mi upadla kapsa - tedy pokud se do ní vůbec vejde.

Nechával jsem si nahrávat nové mapy a bylo mi doporučeno, že cca za 1/2 roku bude plně zmapován i východ evropy. Ne nějaké hlavní tahy a průjezdy - což může vysvětlovat nespokojenost některých zde, ale plné zmapování oblasti východu.

každopádně bylo mi řečeno, že volba tomtoma je velice dobrá......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pořád nevím,jestli MIO 720 nebo Tomtom ONE XL.Co vy nato?

Otec dnes koupil MIO 520, širokoúhlý displej vypadá dobře, menu, písmo, znaky jsou velké dobře čitelné. Chce co ale trošku větší kapsu !! Zatím jsem to neviděl v akci za jízdy, ale po zkušenostech s předchozími modely si myslím že to bude v poho !!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pořád nevím,jestli MIO 720 nebo Tomtom ONE XL.Co vy nato?

Otec dnes koupil MIO 520, širokoúhlý displej vypadá dobře, menu, písmo, znaky jsou velké dobře čitelné. Chce co ale trošku větší kapsu !! Zatím jsem to neviděl v akci za jízdy, ale po zkušenostech s předchozími modely si myslím že to bude v poho !!

Jen trošku, aspoň víš, že to máš u sebe :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pda nechci.Chci klasiku navi a uvažuj o některé z nich

mám tomtoma one new a jsem spokojen, chtěl jsem navi a nepotřebuji nic přehrávat. Mé požadavky byly skromné a s ohledem na skutečnost, že když ji vyjmu z auta, tak nechci aby mi upadla kapsa - tedy pokud se do ní vůbec vejde.

Nechával jsem si nahrávat nové mapy a bylo mi doporučeno, že cca za 1/2 roku bude plně zmapován i východ evropy. Ne nějaké hlavní tahy a průjezdy - což může vysvětlovat nespokojenost některých zde, ale plné zmapování oblasti východu.

každopádně bylo mi řečeno, že volba tomtoma je velice dobrá......

Na TT me vadi, ze chce za vse platit. Vyda mapy, potom vyda plus mapy, ale uz musis 60 Eur vysolit, a nedaji se tam vetsinou nove mapy dostat jinak nez koupi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pořád nevím,jestli MIO 720 nebo Tomtom ONE XL.Co vy nato?

Ja bych sel asi do mio. Co se tyka castosti aktualizaci a pristupu k mapam je na tom lip nez TT.

A kdyz to vemu uztivatelsky, tak jsem nekolik let pouzival TT, pak jsem to stridal s iGO (coz je podklad pro MIO) a dnes jsem uz jen na iGO i kdyz mam v PDA i posledniho TT tak ho uz prakticky ani nezapinam, ale je to jen o zvyku :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
Chci se zeptat zda má někdo zkusenost s Nokii 6110 Navigator při jizdě v autě...???

Moc toho nenajezdím,ale nekdy se projedu na nejakou tu dovču..

S 6110 ee ale s N95 jo a v pohode jen porad cekam na lepsi mapy nemam zakoupenou navigaci co je ve founu tak tam mam Route66 ale pokryti CR a SK neni 100% sice uz se to lepsi ale jeste to neni ono ale i stim co je se da bez problemu jezdit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci se zeptat zda má někdo zkusenost s Nokii 6110 Navigator při jizdě v autě...???

Moc toho nenajezdím,ale nekdy se projedu na nejakou tu dovču..

S 6110 ee ale s N95 jo a v pohode jen porad cekam na lepsi mapy nemam zakoupenou navigaci co je ve founu tak tam mam Route66 ale pokryti CR a SK neni 100% sice uz se to lepsi ale jeste to neni ono ale i stim co je se da bez problemu jezdit.

Dík... :palec2: bude jeste zvazovat..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...