Přejít na obsah

Navigace


Doporučené příspěvky

Teď tu 50 stahuju, ale předpokládám že v navi ji asi neodemknu viď? Nebo to nějak jde?

Jo jde to ;)

Ale jak tak koukam tak i ta je stará a nejsou tam nové useky silnic.

Dám sem tři obrazky z Gps z tří ruznych map jedné a te samé křižovatky.Nevím jak to tam vypadá v realu ale ta CN 2008 by měla sedět.Koukni na to.

Tebe i mapa topo 1.2 vodila mimo ten kruhák?

SN_2008.bmp

Topo_50.bmp

CR_10_.v6.bmp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jde to ;)

Ale jak tak koukam tak i ta je stará a nejsou tam nové useky silnic.

Dám sem tři obrazky z Gps z tří ruznych map jedné a te samé křižovatky.Nevím jak to tam vypadá v realu ale ta CN 2008 by měla sedět.Koukni na to.

Tebe i mapa topo 1.2 vodila mimo ten kruhák?

jj - ČR 10 i TOPO 1.20 - úplně stejný blbosti , jinak asi nejvěrnější pohled z těch 3 je opravdu ta CN 2008, je tam i ten odbočovací pruh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj - ČR 10 i TOPO 1.20 - úplně stejný blbosti , jinak asi nejvěrnější pohled z těch 3 je opravdu ta CN 2008, je tam i ten odbočovací pruh

Myslel jsem si to že ta SN bude dobře je to nejnovější mapa.Ta topo 50 3,1 je ale taky starší a ten tvar křižovatky je taky špatně,tak nevím jestli ti to na něco bude.

Nechapu proč se v CR 10 vyhybá tomo kruháku :kuk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslel jsem si to že ta SN bude dobře je to nejnovější mapa.Ta topo 50 3,1 je ale taky starší a ten tvar křižovatky je taky špatně,tak nevím jestli ti to na něco bude.

Nechapu proč se v CR 10 vyhybá tomo kruháku :kuk:

Jiný tvar křižovatky "unesu", ale ta navigace u nás v okolí je v tý ČR 10R (i TOPO 1.20) totálně na ho..., u vás třeba je to OK? Ono je to pro mě vlastně jen nepříjemný, ale pokud jsou chyby z nějakýho důvodu jen u nás, tak mi to zas tak vadit nebude - navi jsem primárně samozřejmě nekupoval pro ježdění v okolí kde to znám, jen mám po těhle problémech trochu nedůvěru i pro jiný oblasti...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jiný tvar křižovatky "unesu", ale ta navigace u nás v okolí je v tý ČR 10R (i TOPO 1.20) totálně na ho..., u vás třeba je to OK? Ono je to pro mě vlastně jen nepříjemný, ale pokud jsou chyby z nějakýho důvodu jen u nás, tak mi to zas tak vadit nebude - navi jsem primárně samozřejmě nekupoval pro ježdění v okolí kde to znám, jen mám po těhle problémech trochu nedůvěru i pro jiný oblasti...

Na tak važnou chybu jsem ještě nenarazil.Dneska jsem zkoušel jet podle SN 2008 a bylo to bez chybičky Zatím.Ale jsou tam taky chybky podle toho co čtu od kluku ze slovenska.Mají taky spoustu chyb v SK a SK topo a řeší to z vyrobcem map.Mělo by se to snad opravit až vyjdou nové mapy.Snad. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tak važnou chybu jsem ještě nenarazil.Dneska jsem zkoušel jet podle SN 2008 a bylo to bez chybičky Zatím.Ale jsou tam taky chybky podle toho co čtu od kluku ze slovenska.Mají taky spoustu chyb v SK a SK topo a řeší to z vyrobcem map.Mělo by se to snad opravit až vyjdou nové mapy.Snad. :)

Jen pro tvoji představu ti mailem (sem mi to nepovolilo soubor .gdb připojit) posílám soubor z MapSource s chybami u nás - je jich tam 38!! Za chvíli to posílám do Picodasu - myslím, že za to by mi mohli poslat třeba nějakou mapu zdarma :rolleyes:

No tak zpátky na zem - alespoň když to zapracují do další verze ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

2ppfox: ja bejt tebou tak to vyresim uplne jednoduse - sel bych to vratit a koupil TomTom one, coz je ta nejlevnejsi od TomToma a funguje naprosto bezvadne - takovyhle problemy 100% mit nebudes. Pokryti CR super. Ale pokud te tohle bavi, tak proc ne. Kdo chce kam... :)

PS predpoklad samozrejme je, zes to koupil legalne novy nekde v normalnim obchode :)

Editováno: , autor: mmerlin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2ppfox: ja bejt tebou tak to vyresim uplne jednoduse - sel bych to vratit a koupil TomTom one, coz je ta nejlevnejsi od TomToma a funguje naprosto bezvadne - takovyhle problemy 100% mit nebudes. Pokryti CR super. Ale pokud te tohle bavi, tak proc ne. Kdo chce kam... :)

PS predpoklad samozrejme je, zes to koupil legalne novy nekde v normalnim obchode :)

Jasně, že jsem ji koupil ofiko ;)

Původně jsem zvažoval hádku a vrácení kvůli chybám, ale pak jsem se rozhodl, že to vydržím - ty mapy ČR se postupně (doufám) budou lepšit a CN 2008 je prý celkem OK. Jinak navi mám primárně pro hledání ve větších městech a tam to funguje obstojně (zatím jsem tedy vyzkoušel jen Prahu, Brno a Olomouc). Ale je fakt, že dřív když jsem si půjčoval TT, tak jsem měl míň problémů s chybama :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně, že jsem ji koupil ofiko ;)

Původně jsem zvažoval hádku a vrácení kvůli chybám, ale pak jsem se rozhodl, že to vydržím - ty mapy ČR se postupně (doufám) budou lepšit a CN 2008 je prý celkem OK. Jinak navi mám primárně pro hledání ve větších městech a tam to funguje obstojně (zatím jsem tedy vyzkoušel jen Prahu, Brno a Olomouc). Ale je fakt, že dřív když jsem si půjčoval TT, tak jsem měl míň problémů s chybama :feve:

Ja ses spokojenej se sedmickou ? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Návštěvník
Jen pro info - na garmin.cz je ke stažení nová verze Atlas ČR v7 / vNT B)

Cau clovece - taky radis na foru POI ?

Jinak take mam Garmin - hlavne pekne nove mapy - to je to na 1miste to nejdulezitejsi co po ni chci.

Editováno: , autor: Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau clovece - taky radis na foru POI ?

Jinak take mam Garmin - hlavne pekne nove mapy - to je to na 1miste to nejdulezitejsi co po ni chci.

čau - no jo, koupil jsem si po dlouhé době půjčování vlastní navi a hned jsem začal experimentovat (nový mapy, vlastní poi, posílání chyb...) docela mě to baví :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
čau - no jo, koupil jsem si po dlouhé době půjčování vlastní navi a hned jsem začal experimentovat (nový mapy, vlastní poi, posílání chyb...) docela mě to baví :)

Take jsem spokojen - jednoducha navigace od Garmina. Jinak taky nove mapy City NavigatorR Europe NT 2008, Atlas Czech v7NT, TopoCzechv120 proste jedna radost dostat nove mapy a videt nove obchvaty, kruhace, grafika cim dal tim lepsi, ted uz tam jsou zakreslene i male rybnicky a potucky. :palec2:

Par fotecek:

post-3876-1206308980_thumb.jpg

post-3876-1206308985_thumb.jpg

post-3876-1206308991_thumb.jpg

post-3876-1206308997_thumb.jpg

post-3876-1206309001_thumb.jpg

post-3876-1206309004_thumb.jpg

Editováno: , autor: Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Chlapi, ahoj!

Plánuji pro otce k narozeninám koupit navigaci:

TomTom ONE XL + mapy východ. a západ. Evropy na SD kartě.

Cena na webu v obchodech okolo 5.700 Kč (vč. DPH).

Otázka č. 1)

Myslíte že TomTom ONE XL je dobrý výběr?

Otázka č. 2)

Neuměl by někdo z místních kluků zde na fóru zajistit lepší cenu?

(slevu nebo cenu bez DPH, daňový doklad je možné přenechat :palec2:

Kdyby se tu někdo takový našel, pište SZ.

A děkuju za rady, postřehy i zkušenosti s TomTom ONE XL!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, ahoj!

Plánuji pro otce k narozeninám koupit navigaci:

TomTom ONE XL + mapy východ. a západ. Evropy na SD kartě.

Cena na webu v obchodech okolo 5.700 Kč (vč. DPH).

Otázka č. 1)

Myslíte že TomTom ONE XL je dobrý výběr?

Otázka č. 2)

Neuměl by někdo z místních kluků zde na fóru zajistit lepší cenu?

(slevu nebo cenu bez DPH, daňový doklad je možné přenechat :palec2:

Kdyby se tu někdo takový našel, pište SZ.

A děkuju za rady, postřehy i zkušenosti s TomTom ONE XL!

Ono asi záleží na každém, kdo co preferuje. Já mám PDA a v něm jak tomtom, tak IGO 6 + demo IGO8

Ale pokud budeš navigaci kupovat teď v dubnu, tak bych asi zauvažoval nad navigací Mio + mapy IGO8 Je to momentálně to nejaktuálnější, co se dá sehnat. Ale jak říkám, venku je zatím jen demo a slibují během tohoto měsíce plnou verzi Igo8 - což je i mapový podklad pro navigace Mio.

Jinak Kdybych srovnal Tomtoma a IGO, tak jednoznačně IGO. Je sice trochu víc ukecané, ale grafika perfektní. A dalším velkým plus budou ty aktuální mapy. Ale ani s Tomtomem nezabloudíš :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, ahoj!

Plánuji pro otce k narozeninám koupit navigaci:

TomTom ONE XL + mapy východ. a západ. Evropy na SD kartě.

Cena na webu v obchodech okolo 5.700 Kč (vč. DPH).

.........................

A co malinko připlatit a jít do TT720 nabo dokonce 920? Jde o to, co a jak často od navigace vlastně chceš...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
A co malinko připlatit a jít do TT720 nabo dokonce 920? Jde o to, co a jak často od navigace vlastně chceš...

Dík za nápad. Otci jsu nakonec objednal TOMTOM ONE XL (včetně map Západní Evropy na SD kartě)

takže bude mít komplet celou Evropu.

Jinak bychom byli spokojení i s holým základem, protože otec v autě už originální Hand-free má, i s autorádiem

a RDS přijímačem. Takže opravdu jen navigačka, s jednoduchým ovládáním a dobrými mapami.

Zálusk byl také od Panasonicu na Stradu, ale objevil jsem recenzi, kde ji haněli kvůli špatným mapovým podkladům

(např. v centru Brna nebyla lékárna v okruhu 30 km lol ) a to rozhodlo, že jednoznačně TOM TOM vyhrála..

Snad neprohloupím.. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...