Přejít na obsah

Fabia III


schimmer

Doporučené příspěvky

no mě osobně tam rozsekal jeden děda, co nadával jak to bude drahý a že i současná je předražená. Sám mám kašpar první Fabii, za kterou jako já dával přes 300tis a jediná výbava byla mlhovky a centrál... Za ty prachy je dnes plně vybavená F2 ( s výbavou co F1 ani nemohla mít ) a ještě zbude...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

někteří dají své prachy za větší auto rapid než za fabii ta co je na fotkách nebude zrovna levnááááá jako nástupce dobrý ale uvidíme naživo fotky je jedna věc a druhá je realita většina fabii bude jezdit na 14 plechách a a jestli budou za příplatek svělta tak 3/4 jich nebude mít ani ledky.Jako čekal jsem více Kabaň a spol mluvily a nic zepředu to vypadá jako zmenšená octavie III a zezadu zase  rapid.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se líbí jak někteří Ty co mají doma nic moc krásnýho rapida fabii odsuzujou.... :kol-31: za mě velmi důstojný nástupce FII........

zřejmě myslíš mě, tak jenom pár věcí k tomu...

 

je úsměvné, že člověk co o Rapidu řekne že je nic moc hezký, vlastní F1 sedan a Roomstera, což byly dvě nejhnusnější Škodovky v novodobé historii

( na mou obranu nezaujatosti říkám, že F1 sedan jsem měl také a Roomster se mi líbí )

 

Já F3 vůbec neodsuzuji, je to zatím pěkný auto, jenom se mi nelíbí přílišná podobnost s Polem a přední světla. Který se mi nelíbí ani na O3 a na Rapidu se mi zase moc nelíbí zadní... nic víc jsem o tom neřekl...

 

a k tomu Rapidu, jeho problém je pouze že je trošku užší, jinak je to designově velmi vydařené auto.

 

Už jsem přijel k baráku s hodně autama, ale zatím o Rapidu mi každý říká jak mám fakt pěkný auto a říkají to i starý báby který jsou jednou nohou v hrobě.  Dá se říct kamkoliv přijedu a vidí to auto u mě někdo poprvé, tak jeho vzhled chválí a to ani nestačím zavřít dveře... Což se mi s žádným jiným nikdy nestalo a i když jsem přijel s Superbem 2, BMW 5, Scorpiem, nebo O3 atd. tak nikdo ani neceknul... takže tak.

Editováno: , autor: Rypicong
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

někteří dají své prachy za větší auto rapid než za fabii ta co je na fotkách nebude zrovna levnááááá jako nástupce dobrý ale uvidíme naživo fotky je jedna věc a druhá je realita většina fabii bude jezdit na 14 plechách a a jestli budou za příplatek svělta tak 3/4 jich nebude mít ani ledky.Jako čekal jsem více Kabaň a spol mluvily a nic zepředu to vypadá jako zmenšená octavie III a zezadu zase  rapid.

No spíš na 15 plechach nebo alu. U FII taky většina má patnactky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vánoce v létě se nekonaly, ale ne ze všech modelů Škoda mohu být zcela nadšený. Líbí se mi pohled zezadu. Osobní setkání mi napoví víc. Navíc pro první foto bylo zvolena nevhodná kombinace 17" a standardního podvozku,takže auto vypadá hodně vysoké.

Zkusil jsem si představit obyčejnější variantu v barvě červená Corrida na 15", bez xenonů, Front Assistentu, předních parkovacích senzorů a sunsetu.

 

post-73659-0-58475500-1408486125_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu mám obavu o tu "nejkrásnější Škodu všech dob" - co koukám na ty zamaskovaný prototypy, tak při pohledu zezadu (poslední foto) mi ty proporce velmi silně připomínají F II. Mluvím jen o proporcích, a ty F II combi rozhodně za etalon krásy nepovažuji. Navíc na tomto autě jsou odhadem ty 15" kola co budou na drtivé většině F III. V reálu oproti ofiko fotce, kde jistě byly zas použity podložky a řemenama stažené pružiny (viz. prezentace O III - tam to nědo v detailu vyfotil jak podložky tak stažené pružiny) budou tato standardní kola dost utopená jako na O III. Zřejmě jako trest, že si kupující nepřiplatil :kol-32: . Jinak jsem si porovnával rozměry F III s F I a ty proporce mi vychází dost podobný - takže v reálu to auto nemusí vypadat zle. Pravda oproti F II se podle mě jedná o nemalý posun k lepšímu, byť etalon krásy to není. Uvidíme ještě jak to bude s vnitřni prostorností - nárůst vnitřní šířky v loktech o 2cm (na cca 1401mm) oproti F I a F II je docela bída - z toho mohli i na PQ 25 vydupat ještě trochu víc viz Rapid (1418mm) taky s předkem z PQ 25. O porovnání s konkurencí ani nemluvě - třebas 1450mm u Grande Punta...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tady brečíte jak malí hoši... u FII byly v základu 14" kola s poklicema, a vy tu brečíte, jak budou 15" kola málá....  :kol-44:

 

Fotky vypadají fajn, ale realita je trošku jiná ;) Třeba ta červená barva nové Fabii opět sluší; jako tomu bylo v případě FI. Většina lamentovala, že chtějí zpátky FI a když ji (v trošku moderním hávě) dostanou, tak je to zase špatný... Těžko pomoct a zavděčit se  :kol-32:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:kol-28:  Vdyť se bavíme jen o vzhledu :kol-28:. Ten je podle mě samozřejmě posun oproti F II, a to je určitě úspěch.

Stejně nejpodstatnější bude jak to bude jezdit, obyvatelnost a kvalita intariéru, spolehlivost, servisní a provozní náklady... Jestli toto bude OK, tak vzhled (vždycky subjektivní věc) u mě nehraje roli. Tím vpodst. říkám, že i F II byla v globálu celkem povedené a velmi příjemné auto. :kol-47: Ano mělo své mouchy a F III určitě taky neminou, ale které auto je nemá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tady brečíte jak malí hoši... u FII byly v základu 14" kola s poklicema, a vy tu brečíte, jak budou 15" kola málá....  :kol-44:

 

Fotky vypadají fajn, ale realita je trošku jiná ;) Třeba ta červená barva nové Fabii opět sluší; jako tomu bylo v případě FI. Většina lamentovala, že chtějí zpátky FI a když ji (v trošku moderním hávě) dostanou, tak je to zase špatný... Těžko pomoct a zavděčit se  :kol-32:

njn, trend je jinde...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...