Přejít na obsah

Yeti Facelift & Yeti XL


bojler

Doporučené příspěvky

Ty prolisy také nechápu. Když jsem to poprvé viděl na rapidu, tak první co mě napadlo, že si nějaký tuner hrál s ohýbačkou plechu a myslí si jakou má super káru. Bohužel se to dostává na všechny modely. Třeba se to někomu líbí, ale já bych z toho :ble

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do kdy tam chce ten Kabaň bejt sakra?

 

Já doufám, že vydrží ještě hodně dlouho. Představí nejmíň tři jeho další komplet nové modely (Fabia, Superb, SUV).

 

1.4TSI prý jenom s "greentec".

Editováno: , autor: bojler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak trosku odjinud..... sice se me kulata svetla libila hodne, auto slo poznat i na stovky metru daleko, ale terenni verze s hranatymi je lepsi nez jsem cekal...

 

Jen se obavam, ze naznaceny smer je konec Yetiho jako SUV a jeho presun do MPV. Zni to sice jako blabol, ale zkuste se mrknout na mestskou verzi to uz je dost blizko k MPV.

 

Ja bych si to sice v mestske verzi nekoupil, ale mne a vetsine v mem okoli chybi vetsi kufr, takovou verzi Yeti L (long) to bych v okoli mel zajemcu, pritom by stacilo to tupe protahnout o cca 30 cm v kufru.

 

Dnes si Yetiho kupuje zcela jina kategorie. napr. muj Tchan 74 let ma pred pul rokem vymenil 2 roky starou Octavii prave za Yetiho, neb chce sedet vys a lepe nastupovat. Na jeho srazech z VS je vic kusu Yetiho nez v kteremkoliv autosalonu. Zato octavie tam uz neni zadna.

Dalsi skupina je 2 auto v rodine k vetsimu, tech pripadu znam take pomerne dost....

 

Na prodlouzenou verzi si budeme muset asi hodne pockat, mezitim si to budou kupovat seniori a zeny a tak cekam prevahu mestskych provedeni. Nam co tu diskutujem se sice Yeti libi a kolik ho ma nebo by si skutecne koupilo? A tak bude business ridit dalsi vyvoj a pristi generace se priblizi MPV.

 

Co vy na me uvahy, jak moc se budu plest?

 

 

PS: Skodovce gratuluji k objeveni parkovaci kamery, to ze ji nenabizi k O3 me hodne zklamalo, zejmena kdyz u golfu je priplatek je 5 tis. Kc Uvidime, na kolik to skoda oceni u Yetiho.

Editováno: , autor: ttc1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ttc1 to,myslím,trefil - ono to není jen o lepším nastupování,úpřímně - kolik majitelů tzv. SUV (a je jedno jaké značky) kdy sjelo ze silinice na nějakou nezpevněnou cestu,o nějakém terénu nemluvě?  Zmizením kulatých mlhovek přišel Yeti o jasný rozpoznávací znak a tak trochu v té městské verzi i o charakter. Mě osobně se však tato verze velmi líbí. Ba dokonce je pro mě u FL Yetiho ze všech nových škodovek zatím nejvíc zkousnutelný prolis v zadní části vozu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Pawouk:

 

Diskuze o SUV celkove je myslim zbytecna, to ze ty auta nejtesi teren zazivaji jen pri ceste do zimnich lyzarskych stredisek po zasnezenem asfaltu vime vsichni.

 

Ja se jen u Yetiho obavam, ze aktualne nema mezi zakazniky typicke uzivatele SUV a je tak mozne stejnym lidem prodat auto ktere bude v kategorii MPV, ci presneji ani tam moc ne, proste neco vyssiho bez pozadavku na vnitrni prostor. A vidim zde riziko, ze Skoda misto verze Long, ktera jak se domnivam by razantne navysila prodeje, po pristi zmene - 2 generaci (netusim kdy je planovana)  muze pripravit jen mestskou verzi s moznosti doplneni o designovy Outdoor packet. A tato vize se mne osobne nelibi.

Editováno: , autor: ttc1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud je pravda co o velkem Skoda SUV pisou, tedy 7 mist, tak cekam delku nekde smerem k Superbu ci dokonce i vic (proste mi to prijde jako ze se inspiruji u Q7 ci GL ale bude to o kousek mensi - proste ve stylu Skoda o tridu niz rozmery a o tridu vys uzitnymi parametry)

 

a tak vidim stale prostor pro Yeti Long (Yeti "Combi") nekde u 4,5m s 5 misty a kufrem o pudorysu cca octavie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja by som 

 

Tak trosku odjinud..... sice se me kulata svetla libila hodne, auto slo poznat i na stovky metru daleko, ale terenni verze s hranatymi je lepsi nez jsem cekal...

 

Jen se obavam, ze naznaceny smer je konec Yetiho jako SUV a jeho presun do MPV. Zni to sice jako blabol, ale zkuste se mrknout na mestskou verzi to uz je dost blizko k MPV.

 

Ja bych si to sice v mestske verzi nekoupil, ale mne a vetsine v mem okoli chybi vetsi kufr, takovou verzi Yeti L (long) to bych v okoli mel zajemcu, pritom by stacilo to tupe protahnout o cca 30 cm v kufru.

 

Dnes si Yetiho kupuje zcela jina kategorie. napr. muj Tchan 74 let ma pred pul rokem vymenil 2 roky starou Octavii prave za Yetiho, neb chce sedet vys a lepe nastupovat. Na jeho srazech z VS je vic kusu Yetiho nez v kteremkoliv autosalonu. Zato octavie tam uz neni zadna.

Dalsi skupina je 2 auto v rodine k vetsimu, tech pripadu znam take pomerne dost....

 

Na prodlouzenou verzi si budeme muset asi hodne pockat, mezitim si to budou kupovat seniori a zeny a tak cekam prevahu mestskych provedeni. Nam co tu diskutujem se sice Yeti libi a kolik ho ma nebo by si skutecne koupilo? A tak bude business ridit dalsi vyvoj a pristi generace se priblizi MPV.

 

Co vy na me uvahy, jak moc se budu plest?

 

 

PS: Skodovce gratuluji k objeveni parkovaci kamery, to ze ji nenabizi k O3 me hodne zklamalo, zejmena kdyz u golfu je priplatek je 5 tis. Kc Uvidime, na kolik to skoda oceni u Yetiho.

 

ja by som to smeroval skor ku crossoveru nez MPV .. to je asi presnejsia definicia .. 

a priklanam sa k nazoru ze potiahnutie kufru o 30 cm by bolo vhodne ...

vtedy by som toto auto mozno aj volil .. takto .. eee

 

ad facelift, za mna predok hodne dobry ! :kol-47:  :kol-47:  :kol-47:   najma v urban verzii (a to som sa fakt bal co z toho spravia )

akurat mi k tomu predku uz tak nesedi zbytok auta . najma B stlpiky 

Editováno: , autor: LUKY-007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi že ten outdoorový si neomlátí celolak,když se s ním projedeš někde v terénu. Např. Tiguan má (nebo měl,moc to nesleduji) také rozdílné verze v tomto smyslu. Možná může být třeba i jiný nájezdový úhel u nárazníků atd. V první řadě jde jen čistě o "designovou linii",jak to popisuje škodovka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

První příspěvek, kdy s mike_k souhlasím.

 

Jinak už nějakou dobu i z úst Škody zaznívá, že Roomster nedostane přímého nástupce. Osobně tipuju, že z něho bude v budoucnu dodávka. A právě velikostí (a také designem, zvýšeným posazem ... ale taky třeba detailama jako je koncept zadních sedaček ) si jsou Yeti s Roomsterem docela dost příbuzné. Předpokládám, že to nebyl ani náhodou primární důvod vzniku "městské" verze, ale svým způsobem může Yeti velmi brzo Roomster částečně nahradit. Zvlášť, pokud by sestoupil z cenových výšin. Od akce Trumf už má i vcelku dostupnou základní verzi, ale druhá výbava s příplatkem 100 000Kč je trochu moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě jedna věc - co je vlastně na posledním obrázku prvního příspěvku? Má to zkrácený čumák jako OIII.

 

post-14317-0-21040600-1376508498_thumb.j

 

Má to nárazník přibližně stejně široký a tvarovaný jako OIII.

 

post-14317-0-86706100-1376508503_thumb.j

 

Bez mlhovek vypadá takto

 

post-14317-0-39036300-1376508509_thumb.j

 

Ale na OIII bez mlhovek se montuje něco jiného...

 

post-14317-0-92537100-1376508514_thumb.j

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...