Přejít na obsah

Ceník Škody Rapid


Jurajs_89

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

79 ks? Tak to ale tak 70 z nich jezdí v Praze, ne? :D Dyť já to auto vidím skoro na každém rohu :D

:unsure: to se mi nezdá, znám jen v okolí dva lidi co si to koupili, de facto v jedné ulici. Jsou poměrně spokojeni.

ale je fakt, že si lidi jezdí pro auta i do zahraničí, stále častěji

pro Oct RS třeba do Itálie /kde jsou nyní celkem neprodejné/ pro Hondy 8G+9G do Maďarska /Honda Gyor/ a i do Rumunska

http://www.hondatrading.ro/civic-sedan-life-edition

z těch 14t. si odečtěte DPH 24 a zas přičtěte CZ DPH 20%. = je to 340 tis czk za plně vybavené auto s dph VTEC/VVTi, klima , multifunkční volant, !!motor s Millerovým cyklem

http://www.tuning.cz/a52:miller-cycle/ má to nejen Honda ale i Mazda atd. Otec to provozuje v 8G Civic 1,8 VTEC již 6 let cca180tkm bez jediné závady , spotřeba pod 7 litrů

proti takovým míři nový model Škoda ?? no nevím zda v MB ví kde je sever....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.....Když se dívám do ceníků klasické nižší střední, tak i ty vyjmenované prvky nejsou všechny najednou často dostupné a už vůbec ne hromadným standardem. A Rapid fakt není přímá konkurence Golfu :-)

No Golfa už bych nezmiňoval, je to tragedie. Auto Jarov odebralo povinně nových 28 ks a doposud neprodali jediného. Běžte se tam podívat....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Ceníky CZ pro srovnání:

 

od 27.09.2012

rapid-cenik_od_27.09.2012.pdf

 

od 01.01.2013

rapid-cenik_od_01.01.2013.pdf

 

od 18.01.2013

rapid-cenik_od_18.01.2013.pdf

 

od 11.03.2013

rapid-cenik_od_11.03.2013.pdf

 

od 18.03.2013

rapid-cenik_od_18.03.2013.pdf

 

od 25.04.2013

rapid-cenik_od_25.04.2013.pdf

 

od 05.08.2013

rapid-cenik_od_05.08.2013.pdf (nahrazen následujícím...)

rapid-cenik_od_05.08.2013_new.pdf

 

od 02.08.2013

rapid-cenik_od_02.08.2013.pdf 

 

od 10.09.2013 Spaceback

rapid-spaceback-cenik_od_10.09.2013.pdf

 

od 20.09.2013

rapid-cenik_od_20.09.2013.pdf

rapid-spaceback-cenik_od_20.09.2013.pdf

 

od 01.01.2014

rapid-cenik_od_01.01.2014.pdf

rapid-spaceback-cenik_od_01.01.2014.pdf

 

Editováno: , autor: Lukas79
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Docela mne nadzvedává ze židle podmínka, že akční modely Fresh je možné zakoupit pouze s financováním Škoda finance !!! Proč mi má někdo předepisovat, jakým způsobem mám financovat svoje auto ?!? Chápu to dobře, že pokud bych chtěl platit v hotovosti, tak pro mne akční modely Fresh nejsou dostupné??? To mi tedy připadá pěkně stupidní. :kol-44:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak někde se to vrátit musí ty peníze, ale nabídka úvěrů od škofinů je velkorysá, takže ti nebrání nic k tomu, aby jsi zaplatil 75% ceny vozu jako akontaci a pak si vzal auto na 2 roky :) nevím, zda se cena ještě nesnižuje o 20 000 kč, a ve finále to vychází, že zaplatíš na úvěru méně, než kdyby jsi to zaplatil v hotovosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tušíš správně, snižuje se o 20 tis. Ale při úvěru na 2 roky můžeš zaplatit max. 60% a dofinancovat úvěrem 40%. Tedy při ceně vozu 320 tis. zaplatit hotově 180 tis. a dofinancovat 120 tis. Pak vyjde celková cena po 2 letech na 315 tis. Tedy celkem vydělám 5 tis.

Dále vydělám za dva roky na tom, jak je u ŠkoFinu nastavena havarijní pojistka. Na tu cenu se dá těžko dostat (nepočítám malusy a bonusy). Tady je další zisk. Tedy ekonom se nad nabídkou ŠkoFinu nepohoršuje  :-)

 

Colombo: Já si myslím, že je to jen reklamní tah. Cena akčního modelu je uvedena s financováním od ŠkoFinu o těch 20 tis. snížena a jinak je akční model pro zaplacení hotově taky dostupný, ale za cenu o 20 tis. více.

Editováno: , autor: MiKy*
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano a po ukončení úvěru ti dají nabídku na pojištění takovou, že neodmítneš. Mě po 5ti letech úvěru dali nižší pojistku, než jsem platil při úvěru a když jsem volal do pojišťoven, tak to byla poloviční cena, než nabídky přímo od pojišťoven. Takže ve finále se na tom dá docela dost ušetřit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Docela mne nadzvedává ze židle podmínka, že akční modely Fresh je možné zakoupit pouze s financováním Škoda finance !!! Proč mi má někdo předepisovat, jakým způsobem mám financovat svoje auto ?!?

 

Chceš slevu? Chceš zimní kola? Chceš prodlouženou záruku? Nechceš? No tak to nekupuj. A nebo si počkej. Oni to mezitím prodají těm, kteří chtít budou. Do novin se musela dostat zpráva o 269 900Kč, o kolech, o záruce a o stejné ceně. Že je hatchback dražší než liftback už nikdo neřeší. A s dalším ceníkem se to srovná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve světle informací od MiKy* o podrobnostech financování od Škofinu už to zase tak nevýhodně nevypadá. Beru tedy zpět své pohoršení nad podmínkou financování akčních modelů. :kol-28:  A je pravda, že ty ceníky se mění docela často viz. výše přehled ceníků od Lukas79.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mel v planu sveho rapida platit v hotovosti ale na prodejne mi to vymluvili. Rekli mi ze kdyz jim dam 70% tak tech zbylých 30% budu mit bez navyseni. Jen si od nich musim vzit pojisteni. Jelikoz mi pojisteni neprislo nikterak predrazene tak jsem nevahal. Tech 30% mam na 2 roky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 1 rok později...
  • o 5 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...