Přejít na obsah

Clintův sraz Octavia u Prahy


Clint

Doporučené příspěvky

Tak už se mi to začíná pomalu rýsovat, ještě nevíme akorát Stanleyho, zatím se neozval. Jinak většina jede, dva dorazí možná později, pač jsou mimo ČR a doufají, že to stihnou. Potvrzeno se mnou deset lidí + dva asi později + TSI (dostane to povinně)

Nedorazí určitě Pany, Honza 9007 a Murphy.

Salónek jsem dnes potvrdil, počítá s náma. Jsem rád, že se budeme moci poznat osobně, protože se tak forum stane více osobním a budeme vědět, s kým máme tu čest. Budeme moci probrat a prodiskutovat ožehavé otázky a přitom se báječně nažrat a posedět v teple. ;)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Clinte,

je mi líto, ale "povinnost vola"...dnes jsem dostal příkaz ať se přesunu ještě do královské nemocnice v Muscatu (Omán), takže neletím dnes domů ale zítra do Ománu a vrátím se až v pondělí. Je mi líto, moc jsem se těšil (hlavně teda domů, abych byl upřímný). tady je letenka jako omluvenka, kdybys mi nevěřil. Přeji všem krásný den a doufám, že příště to vyjde. Srazte se i za mne:-) Radim

Editováno: , autor: radim1234
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co je tam prosím Tě vidět??? já jsem "profláklý" po celém světě...tomu nerozumím, jako jméno a příjmení? no bóže,,,,číslo a heslo účtu jsem tam snad nedal :-) heslo k Amadeusu? No docela pochybuju, že by někdo chtěl letět zítra z Dammamu v KSA do Muscatu v Omanu na mé falešné papíry. Ale červa jsi mi nasadil, děkuju za upozornění.....

Nebo Ti vadí ten torrent??? Fakt mne to zajímá.

Radius neodpovídá, proč to mám smazat, tak já to smažu. Už si to stáhlo 36 lidí (nevím proč) a Clint už to četl. Děkuji za pochopení

Editováno: , autor: radim1234
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolik je v Ománu nevím (asi tepleji než teď v Al-Khobaru (cca 70 km od letiště v Dammámu). Tady je teď lehce přes 20°C (+2 hodiny). Což je pro ně "zima jak sviňa".... Tak jsem zvědavý kolik Radimů potkám zítra večer na letišti v Dammámu-Clinte, aby to nebylo víc než na srazu :-) a to jsem tam chtěl ještě napsat kde parkuju aby jste se šli projet s eresou... já jsem hold takový bezstarostný debil a pak mne vždycky někdo vyděsí :-) tak se tam kluci mějte všichni fajn už se těším na fotky s popiskama kdo je kdo (čísla kont a pravá jména mne nezajímají-kdyby měl někdo strach) , já se v neděli pošťourám v Muscatu v jiné "mašince" a zítra budu na vás všechny myslet a pošlete mi hned nějakou fotku (36 lidí si stáhlo i moji email adresu a pro ty co ne, tak radim.stepanek@bmt.cz-stejně to tam visí na webu, tak nevím, co s tím mám dělat za tajnosti). Tak čau

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

radim1234:

me slo jen o to jmeno a email (nevim ze jsi ve svete proflaklej)... vic jsem fotku nestudoval, kazdopadne byl videt i system a dole na liste bylo hodne ikonek (jakych nevim a torrentu jsem si opravdu nevsiml), vic jsem nepostrehl, pac jsem to nestudoval... jestli ti vadi ze jsem na to upozornil, tak sorry, ale ja jsem na takovyhle veci obezretnej, jako napr. kdyz je odemceny auto a naklada se kufr, porad stojim tak, abych na auto videl (a nemam odemykani na klicku jen na kufr)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radiusi, to nebylo ve zlém, jen jsi mi fakt nasadil brouka do hlavy (zejména potom, co si to stáhlo 36 lidí a nějak jsem nechápal proč) a nakonec vidíš, že jsem na Tvou radu (asi po půl hodině) dal. Měl jsem o čem přemýšlet asi hodinu a když mi někdo dá námět k přemýšlení, jsem mu vždy vděčen. To není ironie-je to námět k žití a to je vždy dobře, protože já se furt na něco ptám. A když mi někdo něco řekne bez ptaní, o to lépe. Měj se fajn a děkuji Ti ještě jednou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo Clinte, ještě jsi zapomněl, že to stojí na C4 :-), pak to tam vraťe a je to ženy, ne moje :-) , kurňa mne to tak štve, všichni už se holí, mydlí, pudrují a já čumím v Al-Khobaru z okna které ani nejsou schopni umejt tak je na nich písek (jako ostatně tady všude). Já vám tak závidím, kluci.....

post-37704-0-79001100-1355547202_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do zaměstnání mne nepovolali a tak mohu vyrazit, držel jsem noční hotovost , to člověk nikdy neví, co lidi riozbijí za stroj.

U nás se to pěkně leskne a tak nevím, jestli přijedu popředu a nebo pozadu :-)

Editováno: , autor: treo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U nás je taky ledovka a co jsem koukal na dopravní info, tak to je asi všude, samá nehoda.

Ač mě rýmička docela přešla :kol-28: , tak riskovat nebudu ani nechci a určitě nejedu, přeci jen to mám přes 120km.

Tak si to užijte kdo pojedete.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...