Přejít na obsah

Clintův sraz Octavia u Prahy


Clint

Doporučené příspěvky

Takze rikas ze je blbost denni sviceni mlhovkama (asi mam teda jen jednu zarovku, bo jsem jich vic nevidel, ale zase jsem to moc dukladne nestudoval, je to desne u zeme a kolena bolej), jestli si vzpomenu, tak se na to jeste dnes podivam, ja si dam spanilou jizdu Prahou uz dnes k narodnimu divadlu.

Jak je to pak s zivotnosti? Asi na to ty zarovky nejsou delany (ale to predni svetlomety taky ne).

Jinak sraz nekde drive muzeme dat (pro lepsi orientaci pridejte urcite i GPS souradnice), ale otazka zni, nebudou nas brzdit ty pomale MPI?

Editováno: , autor: Radius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radius: ja myslim ze to je jen na tobe co se ti bude vic libit, ja jsem to na Zlaticku mel nastavene jako denni v mlhovkach a bylo to ok... ;)

mel jsem tam zarovky asi 2 roky co jsem to tak mel nastavene a chodilo to celou dobu vpoho. hlavne se tam na to jako denni da stahnut svitivost, takze to te zarovce pak tolik nevadi.

Pawouk: myslim, ze to byla trochu sebekritika, tedy pokud Radius pojede s Tourkou z podpisu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo myslel jsem gps benzinky, proc se do prvniho topicu vlastne nedaji gps rovnou konecne stanice a jsou tu jen gps pseudo zavrene zastavky?

Pawouk:

Jo a dostav se sem: Mapy Google 22.82512,49.443451 :smich:

hm seznam nic neukazuje, ale google to ukaze pekne... btw tam je na me moc teplo, tam bych nejel

///////

Jaké MPI? My berem jen TSI. :D

130 km/h to snad jede,ne? :scooter:

Na lane urcite :)

Editováno: , autor: Radius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To "pseudo místo" zůstalo, protože jsem v tom nechtěl dělat už bordel a navíc je ho opravdu lehké najít, než jezdit po Lánech a hledat hotel....Takhle na flek dorazíme společně. Nicméně kdo to nestihne mezi 11-11.30, tak pak dorazí sám do Lán...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...