Přejít na obsah

Clintův sraz Octavia u Prahy


Clint

Doporučené příspěvky

do MB klidne ale jet jeste do LAN to je trochu moc ;) ........ nekdo kdo bydli 200 m je mi jasny ze mu to je u prdele :D ale nekdo kdo to ma skoro 200 km jednu cestu uz ne :D  :kol-46:

 

tak se taky muzete prispusobit a scuchnout se nekde dole v praze,.... smerem benesov cernej most ci co ;) a nebo rovnou neco v ty MB ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle by šlo mimo moji organizaci, ideální je, kdyby to zorganizoval TSI, který je v MB doma. Zajistí vstupy do Škodovky a sežene dobrej restaurant s parkingem ;) Já bych jel....

 

Lukason: hele řekni mámě, ať ti místo sobotní diskotéky zacvaká známku ;)

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě i u nás v MB by se dala sehnat kvalitní restaurace s parkingem.

Přímo v Bouli je to tragický :( ale u Bakova/Mnichova Hradiště je koňský závodiště Ptýrov.

 

Jen když jsme tam byli naposledy s přítelkyní, tak se změnil majitel a šlo to do kytek - "výběr" ze 6ti jídel za cenu Michelinskýho restaurantu :kol-44:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stringo: jasny, neni problem ject po stary, stejne vede skoro podel dalnice a aspon cesta nebude nudna dalnice :kol-28:

 

Clint: nj, tak musis na nekoho usporadani srazu delegovat, nebo domluvit, aby zaridil misto a jidlo a pak neni problem

 

Honza9007: v Mnichovo Hradisti je na namesti celkem dobra pizzerka, tedy pokud se nezkazila za posledni pulrok (Plaudit nebo tak nejak se jmenuje), jinak me bohuzel nic nenapada, ale tak ja nejsem tam zdejsi :)

Editováno: , autor: Ozi Toretto
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pokud nebude prohlídka Škodovky, tak to zase můžeme udělat III. Clintův sraz na Lánech :D  To já zařídím :D, tentokrát s kolektivním výletem na Křivoklát!!! ;)  Všechno pochystám. Na Lánech oběd, na Křivoklátu je parking, se tam nějak vmáčkneme a dáme tam občerstveníčko, omrkneme hrad....co?  Viděl bych to teď na červenec... :)

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...