Přejít na obsah

Clintův sraz Octavia u Prahy


Clint

Doporučené příspěvky

Jsem snad z oboru, mám vystudovanou školu na tuhle techniku či nějaké certifikáty? rozhodně nemám, takže nejsem kritik. Hold když někdo nechápu co je forum je složité, takže lepší nic nepsat ;)

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, já myslím že jde o to, jak kdo jezdí a na co je zvyklý. Známí v práci má iX35 myslím ten 2.2CRDi nebo co to mají za ty silnější nafťáky a je s tím spokojenej. Jel jsem s tím a je to jako v Octavii s komfortem. Samozřejmě, že i20 bude někde jinde, jak materiálama, tak zpracováním, ale chtěl jsem jen říct to, že dneska záleží opravdu na tom, jaké auto a výbavu kupujete, podle toho pak auto vypadá. Naše fabie stojí taky za starou bačkoru a jsu mnohem dražší než i30ka...

 

Ovšem druhá strana věci jsou díly, na korejce je všechno 2xdražší, zase se tolik auta nekradou. Všechno má klady i zápory a spíš je to o vkusu a kompromisech  :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každý ať si kupuje, to co mu vyhovuje. V rodině je několik Hyundaiů a žádné potíže nemají. Na rozdíl od škodovek... Proto mi stále uniká ta až nenávist některých diskutujicích zde na foru vůči této značce. Připomínají mi nějaký fundamentalistický spolek mudžáhidů za pravou víru a to je u nich jen a jen Škoda. No, diskuse se začíná zase stáčet někam jinam, než je sraz. :kol-32:

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se domnívám, že je to přežitek Škody a souhlasím s tebou. Dnes si můžeš koupit klidně funkční oktávii po celou dobu, nebo taky oktávii s kterou budeš mít problémy a tak to funguje i u jiných značek. A většinou problém je z elektriky...

Taky znám spokojeného uživatele Kii sorento, říkal že by si nic koncernovýho nekoupil, že je to vše stejné, jeho názor....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sedím v Almaty na hotelu (nic jsem nepožil Pawouku:-) a zjišťuju, že jsem debil. Já jsem si všechno naplánoval velice hezky ale mám to naplánované na sobotu 12.10......tak teď nevím, jestli se mi to podaří "přeplánovat" ale každopádně to zkusím...50%??? nevím....no a k diskuzi výše...byl jsem pozván na Kiu Sportage a od té doby jsem se podle Pawoukových kritérií stal mudžahedínem :-)

pár jich znám osobně, tak si snad zvyknu:-)  Hele a fakt tam nikdy nebylo 12.10???? Kde jsem na to přišel???? No jak říkám-pravda vyděsí.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sraz jsem si naplánoval na 12.10...jsem se spletl, no....

Pawouk někde nahoře uvádí, že každý kdo "má jen tu svou, jednu jedinou" (Škodu) a nic jiného neuznává (tedy HjONDÉÉÉ nebo Kiu) je mudžahedín-no já se svezl na nějaké předváděčce ve Sportage a při všech výhradách , které vůči "embéčku" mám, tak bych si to nekoupil. A tím jsem se podle Pawoukových kritérií stal mudžahedínem....

No a to je asi tak vše a zase jsem nic nepil....asi jsem blbější, než jsem si teda myslel....no ale hlavně, že je sranda :-) Já tam asi budu muset přijet, abych se obhájil....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ach ták, ale tak to není. Proč bys ho nekoupil? Protože se ti nelíbí design, případně jízdní vlastnosti? Tak to je v pořádku. Každému vyhovuje něco jiného. Mně vadí neustálé shazování Hyndaie a jeho údajných "kvalit" ať už materiálových, či technické spolehlivosti. Já totiž jako vlastník, případně provozovatel škodovek, nejsem po svých zkušenostech až tak přesvědčen o údajné nadřazenosti škodovky vůči některým korejcům v těchto oblastech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...