Přejít na obsah

Clintův sraz Octavia u Prahy


Clint

Doporučené příspěvky

Radiusi: ty jsi exot :D :D   Ono tam sice bude dvacet lidí od nás, ale ty vlastně nikoho neznáš. Jaká cizí hospoda? Smrádek tam byl v době hnojení pole tenkrát a já ho ani necítil....Jestli ti vůně venkova nepřišla vhod, mohl jsi dát hubu k mojemu vejfuku ;)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radiusi: ty jsi exot :D :D   Ono tam sice bude dvacet lidí od nás, ale ty vlastně nikoho neznáš. Jaká cizí hospoda? Smrádek tam byl v době hnojení pole tenkrát a já ho ani necítil....Jestli ti vůně venkova nepřišla vhod, mohl jsi dát hubu k mojemu vejfuku ;)

:D Je tam zavádějící fotka z Lán... Dál to Radiusovo brečení nemá smysl komentovat. Clinte, pověř ho pořádáním přísštího srazu, ať panáček vidí, co to obnáší. :kol-46:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, někdo si mi tam sedl s hovnem, ten kobereček byl prostě načuchlej. příště beru návleky z nemocnice.

 

Já to taky říkal, že tam máš hovno :D  Kokta furt, sedni si tam, sedni si tam, tak jsem si sednul, rohožky tam nebyly, což mě překvapilo :D :D Ale myslím si, že já tam to hovno nepřinesl, boty jsem měl myslím OK.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to víš, já si vzal do pytlíku od psa hovno, než sem si sednul do Petrova rapidu, tak sem si to hovno vybalil, šlápnul na něj a šel sem si sednout do kindercar!

 

nene klinte, hovno bylo na podložce ode mě :D

Editováno: , autor: kokta7
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle toho co hlasil FB, tech lidi bude vic a tech 20 co se hlasilo neznam, tech 20 co uz znam, se tam evidentne pres fb nehlasi.

Tys mel Petrreee v Rapidu hovno? Na sedacce nebo na zemi? Vzadu?

Editováno: , autor: Radius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...no jestli vás bude 40 tak to bude nářez, škoda, že mi to koliduje s dovolenou, ale kdyby jste si chtěli udělat spanilou jízdu do Jilemnice tak dejte vědět, budu tam čekat se slivovicí...mimochodem clinte, už jsi výhru z ČM srazu strestal nebo ji pošleš dál ?...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hošani to je samá sranda.....

 

a teď vážně :

 

Vzhledem k omezenému počtu židlí v salonku budou muset někteří sedět po dvou na jedné - takže si preventivně domluvte kdo bude komu sedět na klíně ať se pak nehádáte !!    :kol-18:                                                                                                                                              :smich:  :smich:  :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...