Přejít na obsah

Clintův sraz Octavia u Prahy


Clint

Doporučené příspěvky

No tak se musím omluvit ze srazu. :kol-26:  Do poslední chvíle jsem doufal, že nebudu muset v sobotu do práce a dnes mi vedoucí sdělil tuto nepříjemnou zprávu!!! :kol-29:  Není jiná možnost.Takže Kačer a Tik tak nepřijedou :kol-32: Tak Vás všechny zdravím a někdy příště.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja snad dorazim, ale nekdo mi furt hazi klacky pod nohy. V so me zacala bolet drzka, dneska se to snad vyresilo. A aby to nebylo malo, tak tu mame v so velkou odstavku a jak by se dalo cekat, mam pohotovost. Odstavka ohlasena dnes v 9h rano a zacina v so v 11... to uz budu na ceste - takze pruser. Budto budu v 11 uz tam a budu k dispozici nebo prijedu dyl, treba az ve 13h - jestli vubec. Proc pořád trefujete srazy do me pohotovosti???

Stringo, to je znameni, ze mas karu vymenit.

Ani nevíš, jak rád bych měnil, ale řeknu to na rovinu: Abych si nepohoršil musel bych koupit auto kolem 300 táců (beru v potaz tedy mladší auto max.3-4 roky staré, výbavu a motorizaci) a to se mi vzhledem k tomu, jak jsem si to všechno dodělával nechce pouštět pryč, dostanu za to howno, těch cca 200-300 tisíc na doložení nemám a koupit něco podobně starého je holý nesmysl. Připadá v úvahu koupit něco mladšího v úplně holotě a slabým motorem. Pro mě je to prostě nepředstavitelný, že bych měl přesedlat na třeba 4 roky starou Fabii II 1,2 TSi, nebo 1,6 TDi bez výbavy (na to bych totiž pokud by se mi povedlo Octu dobře prodat možná měl)... 

 

Je to složitý, když nejsou peníze rady jsou k ničemu a pořád jsem rád, že vůbec mám tohle auto, ať si říká kdo chce co chce, ta na to kolik už toho zažila je milionové autíčko a asi je to pořád ještě kus poctivého auta, navíc kromě sedaček ve full výbavě - zbavovat se toho? Na co, když se mi z toho nic nevrátí a auto je jinak bezvadné (ano je staré, ale co, jezdí mnohem víc starších aut a někteří si takovouhle Octu teprve jdou do bazaru vybírat a budou ji další 5-10 let jezdit)... Navíc vím prakticky od začátku co s autem bylo všechno děláno, že není kradené, nebylo rozstřelené a poslepované, vím jak se k němu chovám, co od něho čekat, tohle jsou věci k nezaplacení, pokud nejdeš kupovat nové auto, ale bazarovku...

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To víš Stringo, tady jsou samí zazobanci z práglu s 50tis platy a jim se pak nová auta kupujou a jsou chytří (když na ně celá republika dělá-viz. sídla firem). Ale mi chudáci - sociální třída ze západu to máme jinak. Pro nás je vrcholem starší O2, pokud nové tak max. Rapid. Oni Rapidy - taková podřadná auta kupují pro manželky na nákupy do města nebo dětem na zničení jako začínajícím řidičům. :kol-28:

Někteří to nepřiznají, že jo. Že Clint má doma v garáži (garáž co vypadá jako zahradní domek) zaparkované AMGéčko, Octu má jen jako srandu z nudy aby nás tady mohl lakovat o koupě RSa apod. Má to zašitý aby soused se svým starým merglem nezáviděl. Byl jsem u něj doma, zlatý kliky apod. nebudu ani vyprávět.

A co teprve Motosman, jachta s haciendou na Slapech. Když s tou jachtou proplouvá musí to hlásit vodohospodářům aby upustili, páč se zvedne hladina na březích až o 1 metr, to vím, jsme u něj byli, tak se vychloubal. 

Pawouk, jak tady dával ty fotky strojovny, už zapomněl říci, že je majitelem výrobce těch čerpadel (Wilo). Octu má jen aby měl s čím jezdit občas na stavby, páč dělá namátkové kotroly dodávek atd. Hold poctivej generální. Normálně ovšem jezdí v BMW.

Koktu, který dělá Product manažera v Aplu ČR s 250tis měsíčně nemusím ani uvádět.  

No a ty ostatní dělají za těch směšných 50 měsíčně.

Akorád až te´d jsem si všiml, že jsem mimo téma a to mě zase Pawouk spucuje. Ta Clintova vlákna se občas slijou v jedno.

Editováno: , autor: Petrrr
  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U me dobry. Benzinka ne, budu misto benziny pracovat a pak poletim - Petrrr, mi $i tech 50ti$ mu$ime ale za$louzit. Neplanovanou praci o vikendu.

Clinte jak jsi na tom s Ebolou? Chodis i mezi lid nebo sedis jen nahore na trunu a pozorujes rampy?

Je sorry, ted jsem zjistil ze jsem mel preplou klavesnici do internetoveho bankovnictvi $ :D

Editováno: , autor: Radius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pořadatel klint je tichý společník v restauraci v Krušovicích(má z toho velký výdělek), tak vždy najde nějaký blbce, který se chytnou a jdou se tam najíst. (klint má radši důchodce v autobusu, oni sou hladový a snědí kočky, který lezou po TFSI motorech).

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to nás je sólo asi většina.

Kucí s partnerkama ( a hlavně jejich partnerky ) z  toho budou možná drobet paf, protože jich asi moc nebude... I když  kdo - ví. Samozřejmě to nikterak nevadí.

Je to taková "pánská jízda" bez několika zásadních věcí které obvykle pánská jízda má.

Takže partnerky které nebudou přítomny, nemusí mít žádné obavy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...