Přejít na obsah

Řetěz v rozvodech 1.2 TSI


Doporučené příspěvky

15 000? to je dost.... mně bylo řečeno že asi 6500 kč.....jinak když mám motor už zahřátej trošku a nastartuju tak taky zadrční...ale krátce...tobě i za jízdy? A mám poslední typ řetezu takže nad výměnou nemusím ani uvažovat kdyby to bylo horší a horší.... znova to už neudělaj...... kdy tě čeká výměna oleje? to má taky vliv :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nie, za jazdy to nerobi, skor len na volnobehu

nerobi to ani dlho. robi to len ked uz kusok jazdim a olej sa zohreje tak na 50 C a potom ho zhasnem, rapcat zacne pri znovunastartovani kým olej nedosiahne 70C pri studenom starte to nerobi vobec, iba pri mierne zohriatom vypnutom a znovunastartovanom motore.

 

vymena oleja ma caka 8 cca 4 000 km 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja že mam novou sadu a zaruku na ni tak chodim na vyměny do autorizaku....a kdyby někdy nahodou skočily rozvody tak tam bude určitě nějaka kulance na novy motor nebo vyměnu rozvodů.....ale pokud maš prvni sadu tak bych jel do škodovky a chtěl vyměnu....pokud si do teď chodil do škodovky vyměna bude zdarma....zajeď si tam co nejdřiv a tvrd jim že to rachta čim dal dyl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Libero- nespekuluj. Co vím já, tak šel na účet Š-A i skočený motor po záruce. Je to případ od případu.

nešpekulujem..realita :(  ...motor je trochen inakšia "paleta" v peniazoch ...tam už sa to určite rieši trošku inak

 

pokud si do teď chodil do škodovky vyměna bude zdarma....

dajte vedieť,či vám to vymenili zdarma...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím vo spolok, podelim sa so svojou skúsenosťou. R.v 9/2010 _ výmena rozvodovej sady v októbri 2012 pri 36 tis. km, už po cca 2 tis. km drncave zvuky a intenzita sa zvyšuje - občas studené štarty, ale častejšie po krátkom zohratí motora pri opätovnom štarte po krátkej odstávke motora. Momentálne cca 52 tis.km ale nervozita stúpa. Pri poslednej výmene oleja (46 tis.km) som v servise poukazoval na tento problém, pozreli mi na to a že už mám nový typ reťaze. Stav sa zhoršuje, reťaz počuť častejšie a dlhšie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím vo spolok, podelim sa so svojou skúsenosťou. R.v 9/2010 _ výmena rozvodovej sady v októbri 2012 pri 36 tis. km, už po cca 2 tis. km drncave zvuky a intenzita sa zvyšuje - občas studené štarty, ale častejšie po krátkom zohratí motora pri opätovnom štarte po krátkej odstávke motora. Momentálne cca 52 tis.km ale nervozita stúpa. Pri poslednej výmene oleja (46 tis.km) som v servise poukazoval na tento problém, pozreli mi na to a že už mám nový typ reťaze. Stav sa zhoršuje, reťaz počuť častejšie a dlhšie.

Nechat si napsat do protokolu že si je na to upozorňoval a nechat potkat motor asi :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím vo spolok, podelim sa so svojou skúsenosťou. R.v 9/2010 _ výmena rozvodovej sady v októbri 2012 pri 36 tis. km, už po cca 2 tis. km drncave zvuky a intenzita sa zvyšuje - občas studené štarty, ale častejšie po krátkom zohratí motora pri opätovnom štarte po krátkej odstávke motora. Momentálne cca 52 tis.km ale nervozita stúpa. Pri poslednej výmene oleja (46 tis.km) som v servise poukazoval na tento problém, pozreli mi na to a že už mám nový typ reťaze. Stav sa zhoršuje, reťaz počuť častejšie a dlhšie.

presne tak isto všetko aj pri mojom, akurat stym že neviem či uz mam meneny rozvod, v servisnej knizke to nikde nepise, auto som kupil po prvom majitelovi s 11 000 km takze vsetko poukazuje nato, že rozvody menene neboli ale podla toho co sa tu pise tak ta vymena nic neriesi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...