Přejít na obsah

Octavia III RS / RS 230 / RS 245 / RS 4x4


PTiCA

Doporučené příspěvky

nejde o kombíka,pro mě za mě at si to evropský ovce kupují,  ale ta  bílá mě k tomu prostě nesedí, modrá, RS je pěkná. no stříbrná se taky moc na Rs nehodí no... to se spíše hodín a L@k či scouta

 popřípadě i červená, zelená či žlutá

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tdi je hlavně chrochtavější a filtrovatější a tsi zase ničivější.. ono fakt dnes není moc z čeho vybírat.... osobně bych u OCT 3 šel jasně do TSI, už tam je klasickej řemen, tak by to mohlo byt lepší ...

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no chtěl jsem, abych se v RS cítil alespoň tak jako teď v pašiku co mám, ale chybí mi tam DCC a také autohold co má VW (nemusí se vůbec držet brda při zařazeném D na místě).

A od panorama středy jsem musel upustit po tom, co jsem se dozvěděl když jsem pátral, proč mi s ní auto nešlo téměř 2 týdny zařadit do výroby (nějak se jim to stále nedaří spasovat a tak nebudu riskovat problémy se zatékáním, vrzáním atd...)

ale dostal jsem hodně dobrou cenu (resp. slevu)...

tak teď už jen čekat a čekat a čekat.... :kol-44:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo jo lišty jsem nakonec také dal pryč a objednal si ten černý paket. Po 3,5 letech se opět vracím ke Škodě, jelikož new passat je ještě daleká budoucnost a nechtěl jsem si koupit aktuální provedení, jelikož za rok (až přijde nový model) to bude total out. Ale čekat jsem nemohl, mám už aktuálně najeto na pašíku přes 225.000 km... tak doufám, že mě nějaké další "vrtochy" nebudou u RS nějak zlobit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...