Přejít na obsah

Škoda Kodiaq


schimmer

Doporučené příspěvky

Tak to gratuluji. U nás se rozhořela bouřlivá debata, protože polovičce se medvěd nelíbí a ani se jí nelíbí automat. S autem bychom jezdili oba, tak se některých věcí nechci vzdávat. Nicméně, kdybych ustoupil, alespoň mě auto bude stát méně....:-)) Takže konsenzus je zatím takový, vyzkoušet všechny adepty, Sharan, Tiguan, Kodiak, Multivan, Peugeot 5008, u Hyundaye jsem prohlásil, že nevlezu ani na zkoušku. Tak nás čekají se všemi třemi prcky výlety po salónech.

Editováno: , autor: signoflife
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak v dost starém jarním čísle Světa Motorů jsem před časem viděl jejich vizualizaci Kodiaqu když už vlastně věděli, jak bude vypadat a lišilo se to jen v detailech. Přední nárazník měl menší a méně plastový, zato na bocích ostřeji zakončený otvor a dole nebylo to moře plastu. Už jen tato blbost i na bíle vizualizovaném autě vypadala mnohem lépe a auto mi bylo mnohem sympatičtější. Řekl bych tedy, že těm, včetně mě, kterým se Kodiaq nelíbí, bude nejvíce vadit to plastové pole a mít to aspoň jiné nárazníky, bude se myslím líbit více lidem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 5. 11. 2016 at 0:17, foxdivemaster napsal:

tak gratulace :) decela cumim ze to ma jenom 2,2tuny na tazne cekal bych vic,jestli to neni zkrz tu prevodovku nebo to maji vsechny motorizace?

 

Ne, maximum je 2500 kg -  2.0 TDI (110 i 140kW) s DSG a 4x4. V pětimístné variantě teda....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neví někdo jak je to s deštníkama? V návodu se píše Deštník nikdy neukládejte do odkládací schránky vlhký - hrozí poškození deštníku.

 

Když se ale použije při dešti, tak bude logicky vlhký... To tam nejsou nějaké odtokové kanálky v té schránce? Dává se tedy po použití do kufru?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co by bylo nelogické... nechtěli byste tam mít ještě nějaký vysoušeč??? Řešíte píčoviny, to že to auto vypadá debilně, že je odfláknutý materiál interiéru i celkové zpracování (jako u všech nových Škodovek) to vám nevadí, ale že budete muset nechat uschnout deštník po použití než ho znovu uložíte do schránky to je hrozný problém... Asi jako kdyz do chladící schránky dáte orosený nápoj, taky to nemá kam odtéct...
I kdyby to mělo kanálek, nedal bych tam vlhký deštník už z principu, že se zapaří, jestli si někdo myslí že voda odteče a je hotovo, tak těžko...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno, odebráno a umístěno toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...