Přejít na obsah

Servisní intervaly - pevný, proměnný, jejich ceny v servisu


Pawouk

Doporučené příspěvky

LL olej stojí 700-800 kč /litr. Máš tam 4 litry. 300 stojí filtr olejovej, práce 500-600kč. Tedy s LL olejem jsi na tom za 3700 kč. Pokud vemeš 5w40 na pevný, tak vše stejné až za cenu oleje který je cca poloviční, tedy ušetříš cca 1500 kč, tedy cena při pevném je 2200 cca.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

já to vidím tak, že až mi auto přivezou, tak se s nima domluvím na pevném servisním intervalu výměny oleje a to 1x za rok. To jestli vyměním alej po 5 tis ještě uvidím.

Určitě půjde udělat, že u výměny budu moct bejt, máme s nima nadstandartní vztahy :)

 

• Sleva 17% na servisní materiál
• 30% sleva na servisní práce u vozů Škoda Fabia a Citigo
• 25% sleva na ostatní modely

 

A to nemluvím o slevě na auta :)
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...

Tedka se chystám na výměnu oleje a všech filtrů, origo servis škoda mi dal tuto nabídku:

1l LL olej - 841,-Kč  (náplň - 4,3 - 4,5l) - VW 507 00 (VW norma)  mám vlastní olej
olej. filtr - 265,- Kč 
vzd. filtr - 614,- Kč 
paliv. filtr - 997,- Kč 
práce za inspekční prohlídku:  cca 2250,- Kč 

Dohromady to dělá: 4126,-   zajímalo by mě co je to ta inspekční prohlídka a proč je tak drahá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

mám najeto 25400 a dneska jsem byl na první prohlídce 30000/2roky. olej vlastní nenosím. dali originál VW LL ve flaškách, celou dobu jsem byl u prohlídky, cena 2700. max. spokojenost. luxusní prácička, olej vypuštěn a náskedně odsávačkou odsán humus ze spodku vany.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

40% sleva na prácu a 10% na olej a filr. celou dobu jsem byl u toho, takže vím, co všechno se dělalo. tlak v rezervě naštestí nedělali, to mě dycky na.ere, pak to mám celý rozházený ty sítě a věci kolem. jinak všechno ok. je tam nějakej novej olejovej filtr. prohlídka 477, filtr 426 a 3,6l oleje 1800, tj. 500/litr.

post-21737-0-88661500-1414403120_thumb.j

Editováno: , autor: vormen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já dal 1900 za servis včetně dezinfekce klimy a výměny pylového filtru a 1tis za olej - VLASTNÍ (resp. 800 páč jsem bral 5l kanystr a 1 litr mi zbyl). Tedy celkem 2700 s tím, že jsem měl navíc tu dezinfekci klimy. Hold olej vlastní dělá zázraky. No a až půjdu v létě po roce znovu tak i když nemusím, tak nechám v rámci servisky stejně vyměnit olej za tu cenu, neber to.

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...