Přejít na obsah

Infotainment Rádio BOLERO


Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

Zdravím,

při prohlížení sjetiny z konfigurátoru mi to jako "standardní" výbavu píše i "Apple Connectivity". V autě bude Bolero, ale nebude tam ani smartlink, ani smartgate. Co si v takovém případě má člověk od oného "Apple Connectivity" slibovat?

Předpokládám (tedy podle popisku z konfigurátoru), že smartlink umožní používat mirrorlink ... a ještě něco k tomu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
V 16. 8. 2016 at 12:46, Tragedie_v_JZD napsal:

Zdravím,

při prohlížení sjetiny z konfigurátoru mi to jako "standardní" výbavu píše i "Apple Connectivity". V autě bude Bolero, ale nebude tam ani smartlink, ani smartgate. Co si v takovém případě má člověk od oného "Apple Connectivity" slibovat?

Předpokládám (tedy podle popisku z konfigurátoru), že smartlink umožní používat mirrorlink ... a ještě něco k tomu?

 

Apple connectivity = přehrávání hudby z iPhonu přes bluetooth včetně procházení seznamu hudby na displeji rádia

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahoj

Cesta je stále stejná a je uvedena na druhém listu tohoto threadu:D. Pokud je to ale pro Tebe moc složité:o, tak

http://webspecial.volkswagen.de/infotainment/de/de/manuals/stationlogos.html?d1=discovermedia2214

toto by mělo fungovat, případně přikládám.

Jinak si jakékoliv logo můžeš stáhnout z Webu, upravit (png., max 120x160pix, 32bit) a použít.

Třeba loga ČRO jsou v downloadu stará.

CZE_20160609.zip

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zdravim pánové a možná i dámy, mám problém s Bolerem v O3. Tedy tím jak ho zapojit do auta. Hlavně mi tedy jde o displej. Mám zatím starýho Swinga a koupil jsem bolero displej+jednotku+šuplik. Kabely prodloužit do kaslíku nebude problém, ale nevím jak je připojený displej. Jsou na něm dva konektory. Bílej konekror je jasnej, ale co ten 12pin? Je to napájení? a co CanBus? Má někdo schéma? Víte kde objednat ten kabel? Díky moc, fakt to němůžu nikde sehnat...M.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda nezajímal, ale snažil jsem se od počátku koupit radio "nekradené". Tyto komponenty by měli být dle prodejce legálně vyndány z Octavie kterou pronajímají na operativní leasing a nový "nájemník" chtěl nainstalovat Columbuse. Byl jsem za nimi osobně v jejich servise a vypadal pán, že mluví pravdu. Ikdyž v této době člověk nikdy neví, každopádně víc jsem pro Bolero udělat nemohl a navigaci jsem nechtěl. Proto jsem ho vzal. Můžeš mi dát nějaký info na co bych si měl dát případný pozor. A případně jak zapojit ten konektor, nebo bych to měl nechat na ŠkodaServis (jaký s tím budou mít problémy). Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...