Přejít na obsah

Nepřirozené zvuky - drnčení, vrzání, klepání


rogerer

Doporučené příspěvky

Zdar, tak mám další zvůček. Jakoby cvakání spojkového pedálu (přímo na něm - nesouvisí s převodovkou) ve vrchní poloze stačí mírně sešlápnout, pustit, sešlápnout pustit a v tom to kroku to v tom pedálu divně cvaká. Dělá Vám to taky? Slyším to i při jízdě. Jinak dělá to jak s nastartovaným tak vyplém motoru.

 

Je to z jiného fóra a dokonce i k jinému auto, ale myslím, že by to mohlo pomoct, tak snad nebudu ukamenován. http://forum.octaviaclub.cz/index.php?showtopic=18554

Editováno: , autor: Sighart
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to by mohlo být ono, ale nechce mi to otevřít přílohy, páč tam nejsem registrovaný. nemůže to někdo přetáhnout sem? Registrovat se mi kvůli tomu nechce.

Nebo je to to co píše Miklis, co jsi zjistil když si to zkoumal, je to ta pružina nebo ne?

Zjistil jsem jinak, že někdy to dělá více, někdy méně a někdy vůbec. Včera ráno třeba ano a odpoledne ne.

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dalsi vrzani na svete [emoji2][emoji2] nevim jestli je to normalni tim ze je auto plastak ale jakmile napichnu iphone s hudbou do radia a pustim si hudbu tak se rozehrajou tapeci ale uz i na 4 hlasitost a to tak ze to prehraje pisnicku co posloucham [emoji2] dela vam to taky ? Na reklamaci uz se..ru. Zkousel ste nekdo nekdy tlumit dvere ci tapec ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

So servisu sa mi stále neozvali ohľadom vrzania tesnení dverí (už budú 3 týždne). Tak som si zatiaľ preventívne zaobstaral silikónovú vazelínu. Otázočky na d.novakd: Ako zatial hodnotí sil. vazelinu, či nemusel znova mazať a koľko to má vlastné už namazané? Dík

post-84400-0-01668400-1405299797_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U mě se taky vrzání nedávno projevilo. Zatím jsem to vyřešil tak, že jsem navoskoval karoserii tam, kde přiléhá těsnění. Není to úplně 100%, ale pomohlo to dost. Co jsem pomačkáním zjistil, tak mi teď vrže těsnění o ten platový sloupek mezi dveřmi a to jen minimálně. Každopádně se s tím stavím v servisu, až se to zase projeví víc (až to uslyší i hluchej).
 

doplnění: Najeto mám něco přes 5000, Rapid liftback.

Editováno: , autor: hruskin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

So servisu sa mi stále neozvali ohľadom vrzania tesnení dverí (už budú 3 týždne). Tak som si zatiaľ preventívne zaobstaral silikónovú vazelínu. Otázočky na d.novakd: Ako zatial hodnotí sil. vazelinu, či nemusel znova mazať a koľko to má vlastné už namazané? Dík

Cus, namazal sem to 6.5.2014 a od te doby sem na to nesahnul. Porad bez vrzani vse naprosto ok. Behem te doby najeto cca 4-5tis km, xx krat umyto i ram dveri a kastle houbou se samponem a porad ta vazelina tam drzi. Takze za me max. Spokojenost. Mam najeto 21tis a snad vsechny mouchy uz vychytany [emoji6][emoji2]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jdu příští týden na servisku, Tak po telefonu jsem to konzultoval s šéfem servisu při té objednávce. Samozřejmě povídačky, jestli jsem to něčím mazal, že se to nesmí atd.  Nechtěl jsem úplně lhát řekl jsem, že tím jejich přípravkem a že to nevydrželo dlouho (ve skutečnosti obyč silik olejem proti přimrzání) tak jsem zvědav jak to uhádám. Musel jsem si na netu najít jak ta lahvička vypadá kdyby něco a vytiskl jsem si to. Řekl jsem že jsem to měl půjčené od známého že jsem to u nich nekupoval. Že to stálo 800. Tak prý bůh ví, čím jsem to mazal, že má pocit, že to stojí 1300. Jinak reakce na vodu ve dveřích, že ví, že už mají svůj postup úpravy. Jednou že mi netopil climatronik, že neví, ale že to napíchnou a uvidí, No a ty moje vytahaná a roztřepená oka čalounění sedačky řidiče pro tyče hlavové opěrky, že prý už se s tím setkal u Superba, že to dle fotek vypadá obdobně a že to se bude muset objednávat nové čalounění opěráku pokud to škoda uzná, že na to budou muset mít svolení. 

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cus, namazal sem to 6.5.2014 a od te doby sem na to nesahnul. Porad bez vrzani vse naprosto ok. Behem te doby najeto cca 4-5tis km, xx krat umyto i ram dveri a kastle houbou se samponem a porad ta vazelina tam drzi. Takze za me max. Spokojenost. Mam najeto 21tis a snad vsechny mouchy uz vychytany [emoji6][emoji2]

Dik za informácie, potešil si ma :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...