Přejít na obsah

Jaký motorový olej?


vladac

Doporučené příspěvky

Chcem sa opýtať, môžem použiť do môjho TDI 103kW CFFB s DPF tento olej?

 

http://www.skoda-diely.sk/nahradny-diel/spavl0w30-motorovy-olej-shell-ultra-professional-av-l-0w-30-longlife-shell-25020.html

 

Podľa toho čo som sa dočítal, mala by to byť náhrada za 5W30. Máte s tým skúsenosť, prípadne aký iný olej. Vďaka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, můžeš... splňuje normu 507.00... akorát ta viskozita... ale záleží na tobě... co vím tak pro naše podmínky by byl ideální olej 5W-40, ale takový si myslím, že nekoupíš s normou 507.00... možná se mýlím...

Editováno: , autor: Deepness
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2.0tdi 103kW CFFB

Castrol EDGE Titanium FST Professional Longlife III 5W-30 (Koupil jsem 5x 1L za 1000kc .. veslo se +-4,3) + Olejový filtr BOSCH F 026 407 023

 

Vymena zcela bez problemu. Technik akorat rikal, ze zavit na vane je z hliniku, tak se to musi opatrne dotahovat (kdyby to nekdo delal doma).

 

 

(sorry za reklamu na prodejce, jsem pouze spokojeny zakaznik)

Editováno: , autor: Marek Melena
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

VŽDY,vždy nový šrób  a tam kde sa dá vymeniť samotná podložka,tak ide tiež nová ....

....ten únik cez viečko som si zažil počas týždna 2x a kolega vo štvrtok taktiež...sám neviem prečo ...stačí to povoliť a následne pomaly,rovnomerne utiahnuť a už je to OK ..podotýkam,že to taktiež uťahujem momenťákom ...akorát,že je v momente sa*raný blok motora od oleja :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 6. 10. 2016 at 9:26, Marek Melena napsal:

2.0tdi 103kW CFFB

Castrol EDGE Titanium FST Professional Longlife III 5W-30 (Koupil jsem 5x 1L za 1000kc .. veslo se +-4,3) + Olejový filtr BOSCH F 026 407 023

 

Vymena zcela bez problemu. Technik akorat rikal, ze zavit na vane je z hliniku, tak se to musi opatrne dotahovat (kdyby to nekdo delal doma).

 

 

(sorry za reklamu na prodejce, jsem pouze spokojeny zakaznik)

Co se stane kdyz tam naleju celych 5 l. Vadi to tomu motoru?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...