Přejít na obsah

schránka na telefon


jindrous

Doporučené příspěvky

Mam schranku bez anteny a Apple connectivity a schranka osvicena je.

Jinak k diskuzi o Apple zarizenich jen to, ze kazdy preferuje neco jineho a vse ma sve pro a proti. Ja treba pouzivam Apple produkty a libi se mi u nich design, zpracovani a jednoduchost pri parovani zarizeni (staci apple id, zadny nastavovani ip adres atd.). Vykonove jsou srovnatelny s ostatnimi vyrobci, jen system a aplikace jsou radne odladeny a tak u spousty programu staci k behu nekdy i podstatne nizsi vykon (viz. zminene graficke aplikace). Dani za to je "uzavrenost" systemu, ktera ma opet sve pro a proti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já používám jako telefon "pádlo". A to z toho důvodu, že ho občas použiji i jako navigaci, nebo ještě lépe jako mapový software (to je ten přístroj vlevo). Pak perfektně vidím kudy jedu. Navigaci pak obstarává ten tablet vpravo. Mezi nimi je dostatečný výhled. Displej Bolera pak nemám obsazen navigací ale mohu si tam zobrazit jiné údaje (mám rád takové malé letadélko :kol-149: ).

Pokud jedu kratší cestu, tak telefon ani nevyndavám z tašky, pomocí BT se sám připojí k autu.

 

Tedy tu schránku vpředu používám spíše jen na klíček od auta, abych ho při řízení nemusel mít v kapse. Osvětlená je a mám ji propojenou s anténou.

post-87204-0-70811300-1406710022_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jistá podobnost tam je :kol-28:  (A380):

 

post-85884-0-80682000-1406825169_thumb.j

 

Ještě by mě zajímalo, zda je pravda, že aby schránka dobře fungovala, musí být zavřená... no logiku to má, ale je to jen plastové víčko (ten kryt), to nijak signál uvnitř neudrží... máte na to nějaký názor, nebo zkušenost.... ?

Editováno: , autor: Napalm
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano jistá podobnost a už chápu, proč dotyčný hledal v lane asistentu autopilota  :kol-47:

 

píšou to že by měla být zavřená, myslel jsem si napřed, že když je na dvířkách spínač osvětlení, že ten spínač zapíná/vapíná i funkčnost schránky, ale není to tak - odzkoušeno ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

ale je, jen schránky by měla být zavřená aby její indukční funkce byla plně účinná, tedy se nepočítá se zapojením napájení... mimo to, nahnilé jabko už je out ...

Jabko je kvalitni oproti plastakum s androidem, ktery se behem zaruky serou a sekaji. Vsichni kdo jednou jabko okusi, nevrati se k nicemu jinemu. Rika se, ze se musi dospet k tomu, aby cloveku zachutnaly olivy.... Tak je to i s jabkem. Proste k tomu clovek musi dospet....:)))

Editováno: , autor: Lada1982
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně. Přesně tak to je. Elektroniku, která nám zpříjemňuje život, používáme protože jsme ovce/nemáme názor/máme rádi roboty a ne, protože nám vyhovuje určitá značka a způsob ovládání... Myslím, že "out" jsou tyhle žabomyší války. Ať si každej používá to co chce a to na co má, těžko ho podle toho soudit. Každej ten operační systém má svoje pro i proti a ani jeden není rozhodně out.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je z meho pohledu jedine stesti. Symbian fungoval dobre na telefonech s klasickou klavesnici, ale s dotykovym displejem to byla katastrofa. (Samozrejme to bylo dane i omezenim HW - maly vykon, rezistivni displeje atd.) Nicmene je pravda, ze kdyby jeho vyvoj pokracoval, mohl byt treba na srovnatelne urovni s Androidem. Ale taky nemusel, tezko rict.  :kol-32: Kazdopadne se nechci hadat o tom, jaky byl Symbian system, prece jen je to tady forum o autech, takze uz radeji mlcim.  :kol-47:

Editováno: , autor: LucasCZE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stale je tu, ale fakt, ze Apple urcil/urcuje smer a to nejen v uzivani, designu a popularizaci smartphonu (tusim od roku 2007)

Stejna tak v oblibe MP3 prehravacu a tabletu.

To teto spolecnosti nelze uprit.Kazdpoadne svou roli urcite sehrala obrovska reklamni kampan na kazdy vydany produkt.

Predevsim, ale o prodeji zminenych produktu hraje roli- kvalita produktu a opravdova funkcnost.

Ma zkusenost s Applem a jejich produkty je takova, ze lidi to neznaji a vetsinou je odradi vyssi cena, ale jakmile jednou okusi toto "ovoce" tak nic jineho nechteji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neřešil jste někdo do té schránky bezdrátové nabíjení? Ta schránka k tomu přímo vybízí ...

 

Ad Apple: já to vidím tak, že pořád je dost lidí (rozuměj ovcí), kteří chtějí být vedeni, usměrňováni a chtějí jednu přímou cestu. To jim Apple dává - tudy se jde, jiná cesta neexistuje. A to je důvod, proč ovce nic jiného nechtějí, je to jasné a jednoduché - na tom jablko staví a funguje to. Měl jsem několik iPhonů, od první generace, naposledy 4s a stejně jsem se toho zbavil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pristi tyden by mel byt oficialne predstaven iPhone 6 a jejich budoucim majitelum nastane problem s velikosti schranky pro telefon v kombinaci s Apple connectivity. Telefon bude delsi a kabel MDI – Lightning ma tu Ligtningovou koncovku rozmernou, takze se tam nevejde. iPhone 5 a 5s se tam vejdou uplne presne s malou rezervou na obou stranach.

 

attim: Mohl by jsi presneji definovat pojem ovce? Jakozto majitel Apple produktu se totiz necitim byt veden ci usmernovan a mit jednu primou cestu.

Ty jsi vlastnil iPhone prvni generace? Pokud ano, tak musis uznat, ze se jednalo o telefon, ktery co do obsluhy a vykonu na svoji dobu patril na spici. Zrejme jsi jeden z tech, co maji s Applem (nejen s iPhone, ale i s iPad, Mac-radou, ATV a prislusenstvim jako TC atd.) dlouhodobe zkusenosti a tak se trochu divim, ze v Apple zarizenich nevidis nic pozitivniho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to OT, sorry.

Ale k tomu nabíjení, chtělo by to sehnat nějakou nabíjecí podložku, která se tam vejde, protože ty co se dají normálně koupit jsou buď moc velké (dlouhé), nebo jsou tlusté a malé, že by z toho v autě telefon padal ... linky pro ilustraci:

http://www.aliexpress.com/item/Black-QI-Wireless-Charging-Charger-Pad-for-LG-E960-Google-Nexus-4-Nexus-7-2G-Nokia/1416517939.html

http://www.aliexpress.com/item/New-Arrival-Qi-Wireless-Power-Charger-for-iPhone-Samsung-Galaxy-S3-S4-Note2-Nexus-Free-shipping/1741256061.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo. Ale dle mých zkušeností musí ten telefon na podložce ležet poměrně přesně. Odchylka půl centimetru už způsobí, že se nedobíjí. Aspoň tak se chová můj Samsung Galaxy Note II s dokoupeným neznačkovým bezdrátovým dobíjením. Pokud by to bylo pravidlo, tak by se musela pevně fixovat jak poloha dobíjecí podložky (třeba přilepit), tak telefonu (a to už nevím jak, jedině např. na strany nalepit molitany, aby telefon v podstatě držel ve své poloze).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...