Jump to content

Octavia II po nehodě.


Mario02
 Share

Recommended Posts

Zdravím,

 

kolegovi se podařilo nabourat Octavii II kombi 4x4 1.9 TDI 2004 na předek o nízkou betonou zeď. KO jsou chladičovka, vyztuha, naraznik, světlo, airbagy od řidiče a spolujezdce, pásy asi nějaký z chladičů.

 

Měl bych ohledně toho pár dotazů. Šrouby na chladičovce jsou opravdu hvězdice v rozměru 9 nebo ta 8 tam je tak na volno? Chladičovka je jeden typ pro všechny motorizace? Vyztuhu shánět i s ochranou pro chodce nebo postačí bez ní když původně byla s? Jednotku airbagu lze reaktivovat, je na to nutno specialního načiní nebo postači HEX-CAN kabel? Palubku je evidentně potřeba novou, liší se nějak nebo jsou všechny identické, na co si případně dávat pozor? To stejne s pásy musí se shánět podle čísel nebo je to jedno?

 

Předem díky za odpovědi. 

Link to comment
Share on other sites

škoda,že sa niekedy v češtine strácam...

Měl bych ohledně toho pár dotazů. Šrouby na chladičovce jsou opravdu hvězdice v rozměru 9 nebo ta 8 tam je tak na volno? Chladičovka je jeden typ pro všechny motorizace? 

 

..a to nie som najmladší

Link to comment
Share on other sites

Palubky se budou lišit jestli facelift (možná jen vzhledově, u Fabií a Octavií to bylo i rozměrově když jsi chtěl předfl napasovat na fl a obráceně), nebo předfacelift. Chladičová stěna by měla být nejspíš stejná, rozdíl bude v chladiči jako takovém, jestli s bez klima/AC/klimatronik a dále i podle motorizace. Torxy to chce mít u škodovky celou sadu, pak to neřešíš, některé tisícíhrany jdou očůrat většíma torxama. Pěkná sada se dá sehnat za 250,-Kč. Je to můj Fabiáckéj laickej názor, tak to ber s rezervou. Snad doplní zasvědcenější. Ostatní věci nemám tušení.

Edited by repkin
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...