Přejít na obsah

Kódování funkcí na Fabii III (VCDS)


kokta7

Doporučené příspěvky

Lze tak usuzovat z toho, že se jedná o proškolený personál, který ví, že tato možnost v současné době neexistuje(to lze doložit nutností, že všichni servisní technici prochází školením přímo od firmy Škoda Auto). Tj. záměrně uvádí zákazníka v omyl a případně lze dovozovat, že poškozuje i dobrou pověst značky Škoda, jako osoba v tu chvíli ji reprezentující.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co lze  100% nakódovat:

možnost módu ESP Sport a úplného vypnutí ESP

aktivace asistenta rozjezdu do kopce

corner mlhovky

protočení ručiček  po zapnutí klíče

položka dotankovat

vypnutí AM pásma

deaktivace Start/Stop

A půjde to nakódovat do Active bez centrálu DO?

 

V druhé generaci mám aktivované uzamknutí po rozjezdu, by mohlo jít také?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • vypnutí AM pásma -> to už se kódovat nemusí, měl jsem to vypnuté už při předání. S tím souvisí i přepínání multimédií na volantu - díky tomu, že je AM pásmo vypnuté a já vypnul line-in vstup, tak přepínám mezi rádii a paměťovou kartou jedním krátkým stisknutím. :)

  • automatické zamykání při rozjezdu -> to už by měly mít všechny FIII ve standardu

Editováno: , autor: mp390
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Mozna resim kraviny, ale neda mi to zeptat se mistnich koderu...

Vlevo od volantu jsou 3 tlacitka. V konfiguraci, co mam, je aktivni jen leve - vyp/zap Start/Stop. Zbyle dva jsou nefunkcni. Podle manualnu by v nekterych vybavach melo prostredni vyp/zap ASR a prave nastavovat do pameti tlak v pneu. Obe funkce se mi daji vyvolat v infotainmentu. Dotaz zni - dalo by se dodatecne aktivovat, aby to slo i pres ty cudliky na palubce? Neni to zas jen nejaka sw zalezitost nastavit nekde nejaky parametr? (Krome toho, ze ty cudliky by se asi musely vymenit za ty s obrazkem...). Jen jestli jste se nahodou uz nekdo ze zvedavosti v tom nevrtal? Diky!  :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi to tak bude. Fakt, ze mackat jsem je nezkousel - treba fungujou, jen na nich nejsou obrazky  :kol-29:

Dobra, tak asi ne... 

 

Duvod pro vypinani ASR jsou jen ty retezy. V zime s tim chci jezdit casteji do Alp na skialpy a pod hodne kopcu bez retezu ani nepousteji. Asi jsem konzerva a radsi bych to mel na jedno tlacitko na palubovce, nez se patlat po radiu, hm... I kdyz je pravda, ze ty posledni zimy...  :kol-32:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...