Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Pokud máte averzi vůči Google Mapám, tak si je schválně na Android Autu zkuste. Za "ty prachy" je to dobré. Máte tam aktuální mapy, které se dají uložit offline, hlasovou navigaci, hlasové zadávání cíle, navigaci v pruzích, sledování aktuální dopravní situace s doporučením na změnu trasy během jízdy, když se objeví zácpa nebo nehoda, a mnoho dalších věcí. Je to i poměrně přehledné.

 

Jasně, Sygic je Sygic, ale jestli máte možnost si to na Boleru vyzkoušet, určitě to udělejte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dlouhy roky jsem pouzival Navigon, dle meho nazoru jeden z nejlepsich navigacnich softwaru.

Ted jsem presel na Android Auto a tedy Google Maps a nemam namitek. Chce to trochu zvyku, ale ted uz by se mi zpatky nechtelo.

Co pri navigaci potrebuju, to splnuje dokonale, neustale aktualni mapy (co jsem porovnaval, tak nejaktualnejsi a to i v porovnani s iPhone mapami) a od chvile, co je mozne si stahnout mapy do zarizeni a navigovat offline, nic jinyho nepotrebuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaký používáš telefon? A teď si říkám. Byl by tady někdo schopný založit vlákno, kde bude seznam telefonu, které jsou odzkoušené pro Android auto + zvlášť mirrorlink? Pomohlo by to dost lidem a nezasirala by se vlákna Bolero a Mirrorlink. Navíc by to bylo přehledné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam otestovane Android Auto + Bolero + Fabia 2016 + Huawei P7 Android 5.1.1, AndroiAuto stiahnuty z APKmirror. Po pripojeni sa nic nedialo. Musel som v Bolere manualne vybrat telefon - bolo to niekde v menu-smartlink-vlavo dole zozbrazit zariadenia - zvolit Android. Potom sa telefon pripojil.

Uplne rovnako mi to fungovalo aj s Apple Carplay - automaticky sa nepripojil, musel som ist cez menu v Bolere.

 

tolko moje skusenosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osvědčilo se mi před připojením zavřít všechny aplikace na telefonu a počkat, až řádně nastartuje rádio. Pokud telefon připojím před tím, než rádio naběhne (a ještě chvilku po tom), tak pak musím připojovat z menu Smartlinku.

 

Jestliže nezavřu aplikace, tak AA jen dvakrát na telefonu problikne a začne zkoušet Mirrorlink. 

Editováno: , autor: Termiter
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem s nereagujícím displejem objednanej na 25.1. Zatuhává to cca každou třetí jízdu. Myslím, že mi nejdřív přehrajou soft, daj mi to vyzkoušet, a pak pokud se to nezlepší, tak výměna. Dám vědět, jak to dopadne.

 

Ahoj, jak jsem slíbil, chci se podělit o zkušenost s reklamací nereagujícího displeje na Boleru. Přehrání firmware nepomohlo, stejně tak v dalším kroku nějaké resety v ŘJ. Pak čekali, jak se k tomu postaví AŠ. V úterý mi na základě svolení shora vyměnili dotykovou plochu, a vše konečně šlape, jak má.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak moc verite parkovacim senzorum? Asi to uplne nesouvisi s Bolerem, ale dneska se mi pri zarazeni zpatecky neaktivoval parkovaci rezim (nebo jak se to jmenuje), jen pipal podle vzdalenosti, ale na displeji bylo porad radio. Tak me to trosku vede k myslence, jak moc mu muzu verit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak za sebe mohu říct, že bezmezně parkovačkám nevěřím. Jistě, poslouchám signál ale koukám se především sám, kde a jak daleko od překážky jsem. Především když parkuju k vyšším obrubníkům. Ale jinak u mě zadní i přední parkovačky zatím v pohodě a Bolero se na ně vždy přepnul.

Editováno: , autor: czbob
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak moc verite parkovacim senzorum? Asi to uplne nesouvisi s Bolerem, ale dneska se mi pri zarazeni zpatecky neaktivoval parkovaci rezim (nebo jak se to jmenuje), jen pipal podle vzdalenosti, ale na displeji bylo porad radio. Tak me to trosku vede k myslence, jak moc mu muzu verit...

To se mi taky stalo, navíc jsou ty senzory pomalé když couváš podélně, tak je to sakra doba, než se přepnou přední/zadní. Ale je fajn je mít, to určitě. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, před třemi týdny jsem navštívil svého prodejce ohledně BOLERA infotainmentu který si dělal co chce, po deseti dnech se mě ozval můj prodejce s tím že ze škodovky mě prosí jestli je možné jim nahrát video že údajně to není možné. No nemusel jsem dlouho čekat kdy se to zase zblázní. viz odkaz.

 

https://youtu.be/mMFVKFUERVk

 

https://youtu.be/K0Xhvonhajs

 

Video je z dneška cca 6:35 hod. V pondělí jim to tam vezu i z nahrávkou jestli do té doby nezblázním jááááá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čaute lidi : )

 

Chtěl bych se zeptat, jak jste spokojeni s kvalitou zvuku Bolera ve spojení se škoda sorround - s 6 repro ? Ptám se, protože v tomhle vláknu toho moc o kvalitě zvuku popsáno není . Teď jsem v pořádníku, kdy čekám na svou F3C než dorazí k prodejci.. a tak jsem zvědavý . :) Díky za názory.

 

Robert

Editováno: , autor: Robert Fazekaš
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...