Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...

mpiotrovsky: prosím tě, co je ten Fader?  mohl by jsi sem nebo do PM napsat, jaké repro jsi použil? Origo nebo alternativu? Rád bych také dodělal, nicméně nevím, které tam dát. Pak bych se chtěl zeptat, musel jsi tahat kabeláž, nebo tam byla nějaká příprava? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 2 týdny později...

Dnes při cestě do práce, kdy teplota klesla k -19,5°C mi v autě nehrála basová složka hudby (nastavena na max.), po nějakých 10 kilometrech se mi zdálo, že je to ok. Tak se chci zeptat, jestli se s tím někdo nesetkal, jestli náhodou nepřimrzla membrána od reproduktoru, případně jestli auto nemá nějakou ochranu aby se membrána v těchto mrazech neprotrhla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On 9. 1. 2017 at 7:55 AM, los pakos said:

Dnes při cestě do práce, kdy teplota klesla k -19,5°C mi v autě nehrála basová složka hudby (nastavena na max.), po nějakých 10 kilometrech se mi zdálo, že je to ok. Tak se chci zeptat, jestli se s tím někdo nesetkal, jestli náhodou nepřimrzla membrána od reproduktoru, případně jestli auto nemá nějakou ochranu aby se membrána v těchto mrazech neprotrhla.

Mel jsem ten stejnej problem (na Boleru) v sobotu, kdyz bylo -17

10km jizda, zvuk plechovej, zadne basy, tak auto cca hodinu stalo a pak uz to hralo OK.

Zkousel jsem se divat do manualu, ale nic o tom neni. 

V Superb foru psal @ferda25

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...