Přejít na obsah

ŘJ 63kW přehrána 77kW originálním sw


martt

Doporučené příspěvky

takový laický dotaz - musí se ten soft přehrávat? nestačí prohození jednotek?

Čistě hypoteticky, pokud by jsi takovou správnou jednotku měl, a věděl  její  původ, tak ti jí v servise přizpůsobí a nakódují. CCa 1000,-

Editováno: , autor: motorpower
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to byl jen takový teoretický dotaz - řešilo se zde přehrávání, tak mě napadlo jesli by to mechanicky nebylo jednodušší....

 

Teda abych pravdu řekl, tak jsem stejně nepochopil jak to tedy s těmi motory je. Přečetl jsem čistě ze zvědavosti všech pět stránek, ale jelikož takový motor nemám a vlastně o něm toho moc nevím, tak se mi to nějak nespojuje. Také zde možná chybí ten kousek smazané diskuse, třeba tam bylo něco sprostého, ale asi tam bylo i to původní jádro...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už je to tady zase? Zatím to nikdy nikdo neprokázal. Ty osobně máš takový pocit, že když zapneš tlačítko AC, tak se ti zvedne výkon na 77 kW? Já tedy ne. I když by si z toho nárůstu něco "ubral" zapnutý kompresor, muselo by to být přece znát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Potvrzuji co mi při přehrátí SW povídal ferda25 - při servisní prohlídce a napojení online diagnostiky v servisu nepoznali, že tam mám SW 77kW...a nejspíš jim to nevyhodilo žádnou chybovou hlášku a pak po tom ani nepátrali...

Editováno: , autor: martt
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak mám zde hezké srovnání grafů 63 a 77kW  , a aspoň konečně od klubáka. Snad zachytí diskusi a připojí se, aby potvrdil autentičnost.

Při porovnání po převedení do bin, byl pocit , že se snad jedná o to samé, dle výsledku z brzdy potvrzeno. Určitě se najde lepší varianta, ale pokusů by bylo příliš mnoho.  Hlavní překvapení pro majitele bylo, že 63kW bylo naměřených na 74kW.  77kW bylo paradoxně slabší . Prošel jsem i zbývající varianty pro toto auto v bin souborech  a myslím si , že max rozdíl bude tak do 6 kW.

Pokud za toto chcete vyhazovat peníze , jsem v Praze blíž, a rád Vám pokusy i změřím.škoda Roomster.pdf

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měření nic nedokazuje.Tak co to ferdo dokazuje,když ne měření?Máš tam dvě křivky,jedna je 63kW,druhá 77kW.Co víc chceš dokazovat?Tady se kasáš,jak tam leješ fabrický soft a jak vidno,je to od škodovky spíš otázka marketingu,než nějakého propastného rozdílu ve výkonu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud tvrdíš, že to byl stejný obsah, tak zřejmě je někde chyba v tom. Auto po nahrání 77 kW softwaru do jednotky pro 63 kW už bez další úprav neodjede a ty jsi už narazil na to u jiné motorizace a do teď pořádně nevyřešil.

Editováno: , autor: ferda25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...