Přejít na obsah

FIII vs konkurence


Pawouk

Doporučené příspěvky

MP 930: ano design je subjektivna vec, to je pravda. Na F3 sa mi paci interier (nemyslim kvalitu), zase i20 posobi podla mna dospelejsie  a toto vsetko je dobre lebo si kazde najde zakaznikov.

 

Rypicong: ano, koleckom si vies presne nastavit polohu operadla a nemusis hladat ako pritiahle. Ja ocenim viacej kolecko.

 

Happymaster23: Sorry, ze ta vytacam, ale pawouk to vystihol. Jednoducho nedaju sa pustit info, co ziskas od ludi napr. karoseriu F3 hatchback som videl, ked po internete kolovali spekulacie aky asi bude F3 mat design. Nejaka info sa dostane ku mne sem tam a to niektore su zachvilu verejne, ale su take co sa nedaju len tak pustit. Sukromnici mechanici ti tiez vedia povedat, ake auto je dobre, alebo aky model s akym motorom , ktoremu sa naopak vyhnut..........

 

 

Na zaver len tolko tiez som na jednej lodi s TSI a dufam, ze bude fungovat. Je jasne, ze ak niekto pocita najazd radovo v 100tkm, tak moze zabudnut, kto jazdi malo tak to nieco vydrzi. Ono dneska pocitat, ze auto vydrzi 10 a viac rokov je trochu usmevne, ano pri 10-15tkm rocne. Ak niekto kupi napr. TSI motor s vyhladom najazdu 200-250tkm a este si mysli, ze po takomto najazde da inzerat a preda to za super cenu a kupci sa pohrnu je na omyle.

 

Po vyjadreniach, ze odkedy mam Seat tak kopem do Skody ( na F1 nedam dopustit a tvrdim, ze v niektorych veciach jej Leon nesiaha po clenky) som sa rozhodol, ze spravim jednu vec a to ked bude teplejsie napisem recenziu na Leon ako napisal Vorlajz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano, koleckom si vies presne nastavit polohu operadla a nemusis hladat ako pritiahle. Ja ocenim viacej kolecko.

 

 

Já jsem neměl problém ani s páčkou a bral bych jí asi raději, než to kolečko u kterého se člověk utočí, když sedne po někom kdo leží a chce si sedačku postavit, u páčky se jen odjistí a je to hned, stejně jako u posuvu sedačky. Ostatně to kolečko co má FI u B sloupku mě taky štve, že není do středu, FIII to počítám bude mít stejně? A stejně kvetu z elektricky nastavitelných sedaček bez paměti, to je tak něco zoufale pomalého, že zlaté manuální nastavení. Možná si říkáte pár vteřin, ale když se střídají řidiči i v průběhu dne, tak jak to mám, člověk ocení rychlost :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Houmr a Boleslavák: Pánové, ani v nejmenším po vás nechci, abyste pouštěli jakékoliv informace, které se nemají dostat na veřejnost. A pokud píšu, že po vás nechci abyste takové informace pouštěli, tak je prosím nepouštějte vůbec, to znamená ani náznakem ve stylu "já něco vím". Nikomu totiž taková informace nepomůže, nedozví se z ní na co by si měl dát pozor a nebo čeho by se měl vyvarovat. Dokonce ani nikdo nemůže vědět, jak je ta vaše informace skutečně závažná, jestli není (byť z vaší strany nechtíc) přifouknutá a už vůbec nikdo neví, jak si tahle informace stojí ve světle ostatních automobilek. Sečteno a podtrženo, takové náznaky nikomu nepomůžou a ve výsledku vyvolají pouze takovéto OT diskuse o ničem. Už jsem to tu jednou psal Loskymu, já pracuji v IT a taky vidím hromady věcí co jsou špatně a (omlouvám se za tuhle zkratku) pokud bych se měl o tom začít rozepisovat, tak možná půlka z vás zahodí mobil, počítač a odstěhuje se na samotu do lesa. Přesto všechno prosím nic takového nedělejte, stejně tak já si koupím nové auto bez toho, abych měl zlé sny.

 

Bordel byl, je a bude. Jedna známá si objednla BMW X3, dorazilo v jiné než objednané výbavě a s poměrně velkou vadou laku. Pokud narážíte na TSI, doporučuju přečíst tyhle dva články. Obzvlášť informace o tom, že moderní motory BMW mají řetěz vzadu z podobně kvalitního materiálu jako EA111 a hnací kolo nalisované na klikovce (tudíž motor ven a výměna i klikovky), je velmi zajímavá. Tak co, nezrušíme to tu a nezačnem jezdit na kole?

Editováno: , autor: happymaster23
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co jsi tím myslel ohledně převodovky v O2 ? V době svého vzniku a ještě nějaký čas, měla O2 jednu z nejlepších převodovek. Leckterý frantík, jí ještě teď může závidět...

 

auto jako celek hodnotit nebudu, nejel jsem v něm, ale pár věcí mě na něm zaráží...

 

Dle mého názoru ovládání na volantu je příšerný. Kolem středové osy OK, ale ty spodní tlačítka jsou ergonomicky hodně špatná a člověk se stejně musí podívat co mačká...

Podsvětlení počítače a rádia je hodně archaické. Aspoň budíky jsou už cajk.

Nikdy jsem nepochopil cenovou politiku Hyundai co se týče příplatkových balíčků. Vyhřívaný volant je dříve než sedačky, které jsou ( nebo aspoň v době když jsem auto vybíral ) až ve třetím balíčku, volant už v prvním...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rypicongu... asi jsem to napsal blbě... ale myslel jsem tím, že mě mile překvapilo, že stejně jako v O II je řazení super :) 

 

to podsvícení radia mi přijde dobrý, ale určitě to nebude novinka letošního roku :D a ty tlačítka na volantu jsou dost o zvyku... ale faktem je, že je moc nepoužívám za jízdy... ;) na jedné straně je ovládání telefonu a na druhé pak počítače a nastavení posilovače... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

balíčky jako takové nevadí, jenom mě udivuje upřednostnění výhřívaní volantu vs sedaček. A když už, tak že sedačky jsou až ve třetím balíčku...

 

Jinak ok, co se týče převodovky, jinak co jsem slyšel, tak v i30 je převodovka srovnatelná s VW

 

Jinak to podsvětlení opravdu nechápu. To jsou prostě typický asiati, na něčem si dají opravdu záležet, ale něco totálně odfláknou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak páni, ja sa pri tzv. autách ázijskej proviniecie a hlavne ich interiéroch práve nemôžem ubrániť silnej inšpirácii kolotočmi a ostatnými púťovými atrakciami....... Hlavne neviem prísť na chuť tým ich príšerným volantom, pritom je takmer jedno o akého výrobcu ide...... Je ale možné, že 500ml tvrdého alkoholu a zrážka s koňom by môj názor dokázalo zmeniť..... Prepáčte ale na ten dokonalý interiér som musel zareagovať, hoci by tento v I30 bolo možné zaradiť medzi tie umiernenejšie.

 

vorlajz prepáč, ja milujem jednoduchosť a čistotu tvarov v kombinácii s ergonómiou......

Editováno: , autor: lubikSK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...