Přejít na obsah

zarosene / zamlzene predni svetla


vavrorr

Doporučené příspěvky

ja nad S3 vazne rozmyslam, ale toto su veci, ktore ma od kupy uplne odradzaju. Mam 9 rokov lexus a svetla neboli nikdy zarosene, takze reci o tom, ze je to prirodzene su ciste klamstva na oblbnutie zakaznikov. Smutne.

Presne tak. Ja som sa stym tiez este nestretol u ziadneho auta a to som mal aj s1 fabiu 2 a aj ine znacky. Keby mi predajca pri objednavani ukazal take fotky a povedal ze podla skody to je normalne tak by som ich posla dakde aj s tum rosiacim s3. Mne sa rosia 2/svetla a je to normalne lebo mi tam neplavaju rybky. Tak nech ido niekam ty fuseri sku.... ked budem mat tak zarosene svetla tak vyhladam hliadku nech mi daju pokutu a zoberu technicak a som zvedavi co potom budu robit.

Editováno: , autor: vavrorr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.... som mal aj s1 fabiu 2.....

A měl si na nich led světla?? Furt srovnáváš nesrovnatelný. Žárovky, který víc topí než svítí a led.

Chápu že u nového auta to štve. Ale co ti řekla Škoda auto když si to u nich reklamoval? A tím nemyslím prodejce, ale fabriku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Vavrorr: Doporucil bych ti tento postup:

1. Kdyz te nedokaze u Skodovky obhajit tvuj servis sepis pekny mail primo Skodovce ty, a kdyz myslim pekny tak se rozhodne nesetri a pis to jako zde na tomto foru...tohle opravdu funguje velice dobre a zacnou se dit veci.

2. V mailu pro Skoda napis i to, ze si to nechas schvalit v STK, zda-li je to OK ci ne.

3. Vem auto zajed s tim na prvni STK, ktere potkas a zeptej se tam, zda-li je to pro provoz vozidla OK nebo ne a zaplat si vyjeti protokolu o stavu vozidla, pokud rovnou nedostanes docasne neschvaleni vozidla pro provoz na pozemnich komunikacich(daji ti mesic na odstraneni zavady).

 

Myslim, ze tento postup ti velice pomuze, je mi jasne ze si to u noveho auta necekal, ale u prvnich kusu se proste takove problemy objevit muzou....drzim palce at te tve auti dal netrapi a jen slouzi ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A měl si na nich led světla?? Furt srovnáváš nesrovnatelný. Žárovky, který víc topí než svítí a led.

Chápu že u nového auta to štve. Ale co ti řekla Škoda auto když si to u nich reklamoval? A tím nemyslím prodejce, ale fabriku.

Fabrika len hlada vyhovorky aby nic nemusela riesit. A porovnavam svetlo so svetlom. Tak naco tam dali led ked sa to rosi?? A u inych znaciek co maju full led sa preco nerosi?? A u s2 facelift sa preco nerosi?? A u s3 sa preco nerosia vsetky?????? Tym co sa u s3 nerosia tam omytom tali ziarovky namiesto led???? Take kok... reci ma uz stvu ze sa rosi kvoli led. Mali to tak vyrobit aby sa nerosilo a hotovo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam aj auto s premiovej znacky. Ale ja som s tym autam celkovo spokojny. Ale po tejto skusenosti s tymi svetlami a hlavne postojom skodovky neviem ci by som si to auto este kupil. A ja ho mam predavat a stratit peniaze kvoli tomu ze je niekto neschopny a nedokaze vyrobit normalne svetla??? A nechlaze vyrobit ani rovnake svetla ktore sa bud vsetky rosia alebo nerosia???????? Ked mi za auto vratia kupcu cenu minus najazdene km tak im ho s radostou vratim. A ty by si bol s takym autom za mega spokojny a vobec by si sa neozyval keby sa to 2/svetla rosili?

Editováno: , autor: vavrorr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prodej to auto, nebo budeš normálně na prášky a kup si premiovku s podobnou výbavou. Pak se ti zas orosí čelo při platbě takového auta. :D

Myslím, že trollu z tvé strany bylo dost, je načase s tím přestat.

Ja som zalozil toto vlakno aby som zistil ci aj ostatny maju taky problem a aby som sa podelil o moje skusenosti a upozornil ludi ktory uvazuju o kupe s3 aby potom neboli prekvapeny ked sa im budu rosit svetla a v skodovke ich s tym niekam poslu. A ked sa ti to nepaci tak naco vobec citas toto vlakno???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vavrorr - už jsem tě jednou upozorňoval, že tady nebudu trpět neustálé nesmyslné opakování stále stejného problému a to nejen v tomto tématu. Dnes je to skutečně naposled! Příště již budu nucen přikročit k zásahu. michal2009 je moderátor sekcí Superb, takže jeho doporučení jsou závazná, stejně tak, jako moje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vsak pisem o roseni svetla vo vlakne rosenie svetla. Co je na tom nespravne? Tento problem tu je a niekomu asi vadi ze sa o nom hovori inac si neviem vysvetlit vase vyhrazky.

Stačí to napsat jednou. Tomu nerozumíš, nebo nechceš rozumět? Opakováním a skuhráním to stejně nevyřešíš - nic jiného tady totiž nepředvádíš.  Jen tady zbytečně trolluješ. Nebudu se tady o tom s tebou dohadovat. Další podobné příspěvky tady (a ani jinde) již nechci vidět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mozna je pravda, ze se vavrorr vyjadruje trochu emotivneji, ale nikoho neurazi, a celkem pise k tematu. Je fakt, ze tema zalozil on a dodal sem radu uzitecnych informaci vcetne fotografii. A do jiste miry se mu nedivim. Utratit mega za auto a resit takovouto "banalitu" otravi.

Nekdy mozna "skuhra" pres miru, ale kazdej jsme nejakej :-)

Editováno: , autor: Martin Bednář
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Založení tématu nikomu nedává právo, aby v něm nedodržoval pravidla a už vůbec není vlastník toho tématu, aby si tam psal, co se mu zlíbí. Na tuto činnost byl již upozorněn. Prostě dodržujte pravidla fora a nebudou žádné problémy. Už jsem mu jednou radil, ať si založí téma v sekci "Váš Superb", tam ať si brečí až do alelůja. Navíc vědomě fabuluje - problém s rosením světel mají prakticky všechny automobilky, což už se tady také psalo. A vůbec, nebudu se zde o tom s nikým dohadovat. Co sem nepatří, bude odstraněno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pěkný že si to sem napsal, ale informace trošku naprd, když nepošleš odkaz kde to řeší :) mohli bychom to třeba porovnat.

Hledám ale nemůžu to jaksi najít :(

 

EDIT: Prošmejdil jsem to a bohužel bylo vlákno nejspíš smazáno protože ani moje upozornění tam nejsou... Každopádně byla světla tak do 1/3 zamlžená a to i zadní. Bohužel se to dneska děje snad u všech značek a pokud tam nejsou kapičky vody je to "normální"

Editováno: , autor: Bullets
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stačí to napsat jednou. Tomu nerozumíš, nebo nechceš rozumět? Opakováním a skuhráním to stejně nevyřešíš - nic jiného tady totiž nepředvádíš.  Jen tady zbytečně trolluješ. Nebudu se tady o tom s tebou dohadovat. Další podobné příspěvky tady (a ani jinde) již nechci vidět.

O com je forum? Podla mna o diskusii a pozri sa kolko prispevkov je v tomto vlakne. Pride mi to ako za komunizmu to niekomu nieco prikazovat ze o com moze pisat a ci tu moze nieco kritizovat. Pride mi to moc komercne a ucelove.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mozna je pravda, ze se vavrorr vyjadruje trochu emotivneji, ale nikoho neurazi, a celkem pise k tematu. Je fakt, ze tema zalozil on a dodal sem radu uzitecnych informaci vcetne fotografii. A do jiste miry se mu nedivim. Utratit mega za auto a resit takovouto "banalitu" otravi.

Nekdy mozna "skuhra" pres miru, ale kazdej jsme nejakej :-)

Dakujem napisal si to pekne a vystizne. Ved podla mna o tom fora su. Ale mne to tu zacina pripadat ako ty to tu niekdo sponzoroval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...