Přejít na obsah

Brzdove kotuce a platnicky SIII vymena


peterup

Doporučené příspěvky

před 6 hodinami, ČudlR napsal:

Nekdo psal ze ATE za chvilku zhnijou na sracku. Vzpomel jsem si a vyfotil svoje auto. Parkuje trvale venku, kotouce (predek i zadek) jsou na aute cca 3 roky (cca 30t km) auto stalo tyden bez jizdy a kotouce nevypadaj rezaty na sracku 😀

IMG20230303141639.jpg

IMG20230303141633.jpg

Spredu to ani nikdy neuvidíš :)

Zozadu to sfotis jedine na zdvihaku a uvidíš tam kilo hrdze. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak dneska malý maraton. Podle vin chtěli prodat desky na zadek 3q0698451L a desky 5g0698451A se už neprodávají. Je náhrada v různých variantách AA AH atd... Nechal jsem si je všechny ukázat a řešení dosedací plochy k válečkům je rozdílné ... Nedalo mi to nechal jsem zkontrolovat tpi a znova je to odkázali na 3q0... Zajel jsem jinam a mam to co jsem chtěl.... Tak se nenechte znechutit a trvejte na svém .. 

16790604365117178060993856157023.jpg

16790604546003659655955755056725.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
V 5. 8. 2022 na 8:51, dfga napsal:

Dnes som bol vo VW. 

Seat Tarraco mal zaujímavú kombináciu 340mm vpredu vzadu 300.

Myslel som, že automaticky sú vzadu 310 (ako ma napr. Passat bitdi). 

Zaujímavé je, že taká kombinácia ani nejde nakodovat, tak asi bude aj iná ABS jednotka?

Inak na Arteone, Tiguane, Tarraco, Ateca všetko vzadu 300mm a shit dosky, nové autá a ryhy v kotucoch. 

Takže stále dávajú to blato. 

Mohl bys prosím trošku vysvětlik, jak a kde se to dá nakódovat. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

včera přezutí na letní a přední kotouče nemám vyfocené ale ty byly krásně hladké ale ten zadek je tisíc a jedna.

Úplně odlišný a takový nejetý a divný. Co si myslíte ?

Ihned mi bylo řečeno prudit servis a nenechat se odbýt.

Na Kodiaqu mě předtím poprvé poslali někam a podruhé jsem byl hnusný a vyměnili a byl klid.

Jak jsem byl na servise měsíc zpět, tak říkali že to je v pořádku.

Tak nevím. Díky za názory. Máme najeto +- 30 000km za dva roky.

20230403_165940.jpg

20230403_170022.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tie kotuce vyzeraju dost zle. Este nejaku tisicovku vydrzia, ale bude to o chvilu na vymenu. 

 

Otazne je ako sa k tomu postavi servis, ale predpokladam, ze toto sa uz na zaruku neuhra z dovodu casu a km najazdu.

Aspon v mojom pripade to tak bolo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pred 3 lety jsem dal na zadek ATE kotouce i desticky, po 47 000 jsem ted opet vymenil desticky. Kotouc stale 100%

Prvni desky vydrzely cca 65, ale kotouc znicily. Na destickach nejsou zadne plechy a vse funguje. 

Z toho usuzuji, ze smes desticek bude asi mekci, maji o neco mensi vydrz, ale nezerou kotouc. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...