Přejít na obsah

Servisní prohlídky. Co Vám dělali a kolik to stálo?


Michaltvr

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Co mám za auto je v podpisu. Nechal jsem si teď v Porsche Brno přehazovat komplet kola z léta na zimu + uskladnění na sezónu, výměna motorového oleje a filtru, výměna pilového filtru a výměna mechanismu zámku ve dveřích spolujezdce. Dostal jsem náhradní auto po dobu servisu zdarma. Cena celkem 10206kč. Jsem spokojen s jednáním i rychlostí servisu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...
  • o 5 měsíců později...

Ahoj,

 

velký servis ve 180k km, MY 2017 kombi Sportline 206kw 4x4, provedeno v autorizáku Porsche Brno

 

povinné:

- motorový olej a filtr

- vzduchový filtr

- olej DSG

- olej Haldex (4x4)

- výměna brzdové kapaliny

- čištění odtokových kanálků

- kontrola těsnění panoramatické střechy a čištění mechanismu

 

sám jsem chtěl:

- kontrola těsnosti a upevnění výfuku

 

Cena celkem 17620 kč včetně DPH. Náhradní auto na den, po dobu servisu, zdarma.

 

 

Editováno: , autor: Goauld
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Bude zalezet na zatezi. Sam ted premyslim, jak pojmout udrzbu a vidim to asi takhle:

 

- nebudu nechavat delat klasicke prohlidky, obsah si z velke vetsiny udelam stejne sam nebo neni potreba (pneu, zarovky, pohledove kontroly, …)

- vymena brzdovky, pokud nebude vyssi najezd/zatizeni, nebudu v nejblizsi dobe delat

- vymenu palivoveho filtru udelam jeste pred 90 tis. km

- kabinovy filtr budu menit podle km a ne casu

- vzduchovy filtr jednou za cas vyklepu a vymenu udelam podle stavu

- vymena oleje asi jen v servisu, vypusteni vypada na peknej oser (mit navic najezdy, odmontovat kryty, dostat se k filtru, zasvinit se, …), s ohledem na najezd urcite nebudu delat dle casoveho limitu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
Návštěvník

Superb iV, prehliadka po 60t km cena 26000 pritom posledna prehliadka bola 08/22 za 19000.

 

takze fakt neviem ci sa oplati autorizak takymto tempom.....

 

zaujmave ze olej v DSG ma cca 7 litrov sucha skrina a servis dokazal vymenit presne 7l oleja. Pritom technologicky sa da najviac vytiahnut cca 4,5 litra.

Fakt nemoralne a nenormalne okradanie ludi.... 

 

image.thumb.png.356872ce54105c95819218e702d31fec.png

 

Editováno: , autor: iV_Superb
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 3. 3. 2023 na 13:37, Lubosrycl napsal:

Ahoj, přidávám nedávný servis u Šmuclera v Plzni. Ceny, co jsem tu četl, na AS standardní nebo o něco vyšší. Jako za běžnej servis je to docela pálka, kdybyste měli tip na něco rozumnějšího kolem Plzně, klidně napište. Auto Superb 2018, 2.0 TDI 140 kW.

servis.jpg

Kdo jede do autorizovaného servisu, tak s hodinovou sazbou souhlasí, potud v pořádku. Ale nevím co vede a jak si dovolí ty servisy fakturovat za díly ceny vyšší než jsou jejich ceníkové od Škoda Auto. To snad v žádném jiném businessu není. Za mě drzost. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Superb3 (2016), 2.0TDi manual - dnes v Bratislave vymena oleja + kabinoveho filtra + olejoveho filtra + umytie zvonka/zvnutra = 134Eur = len praca, olej a filtre som doniesol vlastne (+70eur). Chceli vymienat predne+zadne brzdy za "vyhodnych" 800E  + praca, ale laskavo som odmietol. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, iV_Superb napsal:

Superb iV, prehliadka po 60t km cena 26000 pritom posledna prehliadka bola 08/22 za 19000.

 

takze fakt neviem ci sa oplati autorizak takymto tempom.....

 

zaujmave ze olej v DSG ma cca 7 litrov sucha skrina a servis dokazal vymenit presne 7l oleja. Pritom technologicky sa da najviac vytiahnut cca 4,5 litra.

Fakt nemoralne a nenormalne okradanie ludi.... 

 

image.thumb.png.356872ce54105c95819218e702d31fec.png

 

Co vše dělali ? Oleje v motoru, filtry palivo + vzduchovy+brzdova kapalina a olej v DSG ? něco navíc ? To je sakra pálka. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

ked som zadaval zakazku tak mi ho bolo luto, tak velmi stal o to aby dolieval ostrekovace. To som este netsuil co pride.....A typek vedel ze to nie je leaz ani na ICO ze to je proste sukromne auto.

 

fakt mi vychadza lepsie uz do autorizaku tohoto cenoveho typu nechodit.

pohladam nejaky seriozny lokalny servis a nech sa ide autorizak bodnut...stejne asi ziju z firemnej klientely

 

Editováno: , autor: iV_Superb
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...