Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
ziza23

Superb modelovy rok 2019

Doporučené příspěvky

Jelikož tu máme rok 2018, tak by se pomalu dalo špekulovat co nám přinese MR2019 - budou to jen dílčí úpravy nebo už dorazí SIV?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky

Ještě nebyl ani facelift stávající verze.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

S4 asi určitě ne, když ještě není S3 FL. S3 je hezké auto a dávat mu tak brzo nástupce by bylo zbytečné...

Takže za mě: buď dílčí úpravy anebo FL...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Facelift je planovany na zacatek 2019, v roce 2018 budou velke zmeny v benzinovych motorech. Stare motory skonci a misto nich budou uplne jine.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Z benzínu skončí 1.4, nahradí jí 1.5, 110kW. Skončí 1.8, nahradí ji 2.0, 140kW. Benzín 206kW bude mít snížený výkon na 200kW.

Údajně zmizí prolisy pod předními lampami, světla nepřijdou o svůj charakteristický tvar, ale budou méně řezaná. Vrcholová verze předních světel dostane technologii MATRIX LED. Maska přibere na mohutnosti díky výraznému chromovému orámování. Opticky Superb dostane prodlouženější kapotu, která se směrem vpřed výrazněji svažuje, takže příď působí nižším dojmem. Na víko kufru u sedanu přibude chromová lišta nad registrační značku, která opticky propojuje světla. Nového tvarování se dočká také nárazník. Zajímavostí je, že pro verzi Laurin&Klement připravili designéři jinak modelovaný nárazník, aby bylo top provedení lépe identifikovatelné. A připravuje se pug-in hybrid...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

V podstatě to potvrzuje informaci z tohoto týdne od jednoho velkého dealera, kde jsem se ptal, jestli čekat s objednáním, nebo ne. Sice jsem někde četl, že facelift 2018, ale říkal mi 2019. Takže nečekám. A pokud se kapota a maska upraví dle posledního Passatu, tak jsem jen rád, že jsem objednal. Honza

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Vloženo (upraveno )

Já bych měl končit leasing v listopadu 2018, takže zvažuji zda ho prodloužit, počkat co ukáže facelift a nebo v létě objednat stávající model.

Editováno na ziza23

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ja som zvedavy hlavne na ten hybrid (ak bude) a Matrixy.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Nevěřte, že bude mít face S3 Matrixy, nemá je ani Arteon, dostane LED a bude rád.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ved prave. Som sa celkom divil zeby v Skodovke malo byt nieco lepsie.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

No ked Fabia dostane s pripravovanym FL Full LED,preco nie Superb o rok Matrix...ale je  to jedno,aj tie terajsie teraz nadstandartne dobre svietia;)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Porad premyslim, ze bych vymenil sveho S2 za S3 a nenachazim motor, ktery by mne presvedcil ke zmene. Cca do roka by se meli objevit nove TSI motory a ten 140KW 2.0 TSI nevypada podle spotreby vubec zle (uz se dava do Audi):

https://www.spritmonitor.de/de/uebersicht/3-Audi/21-A4.html?fueltype=2&vehicletype=1&constyear_s=2016&power_s=140&power_e=140&minkm=5000

Dokonce ma zda se nizsi spotrebu nez 1.8 TSI.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Do roka je dlouha doba, obmena motoru probehne uz v lete ;)

2.0 TSI - 206kw nahradi verze 200kw. 1.4 TSI nahradi 1.5 TSI, atd... je tu o tom uz nekde psano.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Digi palubka a nový motor pro MR2019

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Nevíte náhodou, kdy ta digitální přístrojovka půjde do Superba objednat ? Díky

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ahoj, jsem nováček. Rád bych Supa pomalu objednal, neví někdo jestli bude změna v dieselových motorech v MR 2019? Jde mi o emise - norma od září.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tušíte kdy lze čekat uvolnění ceníků MR19 a vůbec náběh výroby?

Dnes lze vidět řadu chystaných nových prvků (infoteiment, asist. systémy..) u nových aut v koncernu (řadu z nich získá o prázdninách v rámci faceliftu Passat). Už se ví co z toho lze čekat u Supa?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Zajímalo by mě, jestli bude konečně bitdi. Mluví se o tom snad už druhý rok že bude a pořád nic.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ano a u mluvení zůstane...Benzíny budou mít menší výkon....140kw a 200kw, 1.8 tsi skončí a bude jen 1.5 se 110 kw.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Není tomu tak zcela přesně. 1.4TSI/110kW nahradí 1.5TSI se stejným max. výkonem. 1.8TSI/132kW nahradí nová 2.0TSI/140kW. Původní 2.0TSI/162kW DSG končí a nebude mít přímou náhradu, resp. jen 140kW variantu.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Vloženo (upraveno )

To je jen otázka pohledu na věc...:)

Protože 2.0 tsi se 140 kW bude jen s automatem a 1.8 tsi bylo možné objednat i v manuálu.

Editováno na ferda25

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se