Přejít na obsah

Škoda SCALA


Petrzi

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

Preco, 1200 je v pohode cislo. Ved k tomu cislu priratajte cisla z kamiqa a hned je jasne, ze kolko by scals mohla mat bez kamiqa. Ok, nie kazdy kto kupi kamiqa by beal scalu, ale seru si do vlastneho hniezda “identickym autom” len vyssou kasnou. A na rovinu. Mimo ceskoslovenska sa skodovky neposeru s tou klesajucou kvalitou ani nebudu. Takze 2 silne trhy, potom domovina 2 nemecko, ale ti si kupia golfa, ci ovcu, supa a rusky trh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, vormen napsal:

Tak to je hodně zajímavý, to auto nikdo nechce a přitom já si ho nemůžu vynachválit a jiný bych nechtěl.

 

Souhlasím, myslím, že za ještě původní ceny člověk dostal slušný poměr cena/výkon. Vzhledem k cenám na trhu, tak i za aktuální ceny skladovek (což jsem ještě před pár měsíci kritizoval)

Jasně, auto je postavené na jednodušší platformě z menších aut, ale na jízdě to naštěstí není moc znát, stejně tak na prostoru (kromě šířky, tam mi nějaký ten cm chybí).

Něco už mám ve Škodovkach najeto z práce, takže můžu slušně porovnat se škodvackým etalonem Octávkou 2 a 3 generace a myslím, že se není za co stydět 🙂

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 měsíce později...
Před hodinou, Jan R. napsal:

Ano v té kombinaci to bude luxus s Vega koly.

Mám jednu fotku, není vidět celá.

FC0CBDC9-C75B-4AFE-82A7-F5E52EF3F5C5.jpg

Ja mam nakonfigurovanu MC presne v tejto farbe s tym sportovym podvozkom -15mm a trochu mam obavu s tych 18tok.Co som jazdil 17tky,bolo to take na hrane pre mna.Zatial mam nakonfigurovane tie skarede seriove cierne Volans/aj ked priznavam,nazivo su krajsie,ako na foto/ a objednam potom k tejto graphit farbe 17" Geneva v lesteno antrazitovom prevedeni.

6A825ADE-BD69-49E6-96CD-44FE8A0201D4.jpeg

4AAC42E0-38E1-4D0F-83FC-1564CF3FFE63.jpeg

Editováno: , autor: Patrik1971
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, csabac napsal:

Tie bi-led myslia, že budú dve šošovky, či full led premenovali na bi-led a to je celé?

 

Bi-Led znamená, že v projektoru/čočce jsou dvě funkce. Potkávací + Dálková. Žádnou změnu mezi MR neočekávám. Světla se mění/zlepšují až s FL

Editováno: , autor: JirikHL
  • Díky 1
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...