Přejít na obsah

Dodací lhůty OIII


boban1108

Doporučené příspěvky

minulý týden mi dealer řekl, že na OIII combi mám počítat 3-4 měsíce. když jsem vytáhl obočí a naznačil že určitě s tím něco umí udělat, tak řekl, že mají několik aut zadaných k výrobě s takovou tou nejběžnější výbavou a že pokud bych si vybral model a výbavu která jde "dotvořit" z těch už zadaných aut, tak se to prý občas povede stáhnout třeba i na 1 měsíc. Takže pokud člověk nechce něco super extra, tak se při troše snahy dá ten termín zkrátit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O3 Combi Style 1.6 tdi + nejake capiny navic (Style plus, vyhrivane celni, zatmavovaci zrcadla, amundsen + smartlink). Objednano doufam minuly tyden (nevidim fleet man do mailu;) ), cekacky jsou pry aktualne 4-5 mesicu, tak doufam, ze keca a bude to drive...

Jde u MR2016 vypnout start stop nesmysl? Trochu se toho desim:), staci mi kdyz obcas jedu s nekym, kdo to ma a na kazde krizovatce mam tendence se ptat, co ma s motorem:))

2 kačer: proc proboha misto RSa 1.4 tsi??

Editováno: , autor: 4r3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4r3: koukni do mého vlákna změna je život!!! :kol-31: Láká mě vyzkoušet benzín a DSG! :kol-28:Bral bych RS TSI ale mi přijde pro normální ježdění přemotorizované a ve stejné konfiguraci za 800,- ti kč, cenově mimo můj limit. :kol-47:

Editováno: , autor: kačer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

při převzetí O2 zkraje 2013 to bylo 6km, při převzetí O3 včera to bylo 9km :-)

jinak O3 L&K Combi objednána zkraje června...v kopii VTP byl záznam o technické způsobilosti s datem 14.10., předáno včera, takže za mě téměř 5 měsíců...operativní leasing.

 

co jsem tady četl, tak 3 měsíce jsou možné leda v případě, že se "někde něco sejde"...reálně je to vážně mezi 4-5.

 

slečna mi na dotaz, zda lze Start-Stop vypnout jednou provždy, tvrdila, že ne...ale co vím od známého, tak to možné je...ale nejspíš ne skrz dotaz na autorizovaném servisu. když jsem jel kolegovým RSem, tak jsem na to nadával, ale potom, co jsem včera hned při výjezdu ze salonu najel do zácpy kvůli frézování silnice a 300m k nejbližšímu místu, kde bylo možno se otočit, jel asi 10 minut, jsem za tuhle srandu rád...nepochybně bych k té benzínce i tak dojel, ale nervy by byly o moc větší :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4r3: koukni do mého vlákna změna je život!!! :kol-31: Láká mě vyzkoušet benzín a DSG! :kol-28:Bral bych RS TSI ale mi přijde pro normální ježdění přemotorizované a ve stejné konfiguraci za 800,- ti kč, cenově mimo můj limit. :kol-47:

Ahoj, nějak to vlákno nemohu najít (nezobrazuje se v seznamu Tebou založených vláken), ale vysvětlení beru, ikdyž jsi asi výjímka :D Ať to jezdí a jsi spokojen! :)

Editováno: , autor: 4r3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

RSIII objednano 17.9. Chtel jsem ji do konce roku kvuli odpisum a den pred objednanim mi rekli,ze mi to zarucuji a pri objednani den potom mi rekl,ze snad mozna,ale ze mi to neslibi a spise az tesne po novem roce. Ale kdybych bral combi,tak by mi zarucil,ze bude do Vanoc. Prekvapilo mne to,protoze jinak se rikalo,na combi se ceka dele. Uvidime,ted odjizdim na 14dni na dovcu a pak uz bych mel mit info s tydnem dodani. Slibil jsem prodejci lahev whisky kdyz bude do konce roku :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

RSIII objednano 17.9. Chtel jsem ji do konce roku kvuli odpisum a den pred objednanim mi rekli,ze mi to zarucuji a pri objednani den potom mi rekl,ze snad mozna,ale ze mi to neslibi a spise az tesne po novem roce. Ale kdybych bral combi,tak by mi zarucil,ze bude do Vanoc. Prekvapilo mne to,protoze jinak se rikalo,na combi se ceka dele. Uvidime,ted odjizdim na 14dni na dovcu a pak uz bych mel mit info s tydnem dodani. Slibil jsem prodejci lahev whisky kdyz bude do konce roku :-D

 

RS III liftback objednano koncem srpna. V salonu bylo poslední říjnvý den.... takže stihnout se to dá :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm ja cakam na svojho kombika 1.8TSI Business od 17.9. a pred tyzdnom mi tvrdili v salone, ze tak v januari mozem cakat, ze bude naplanovana do vyroby a mohla by dojst niekedy vo februari. Sa cudujem, ze takto rychlo to doslo, lebo toto je tiez Businesska akurat dieslova, hadam ma prekvapia a tiez to dojde skor. Ale vseobecne mi tvrdili, ze cakacka na combiky je 24 tyzdnov.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes mi volali z autosalonu,ze prave slozili moje RS :-D Objednano dle potvrzeni platby 21.9. a dnes 13.11.je na prodejne :-) Prodejce ma u mne darek,protoze se mu podarilo neuveritelne!! Podotykam,ze termin byl bez zaruky na posledni prosincovy tyden!! A to sem dnes chtel udleat zmenu ve vybave :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...