Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

  • o 5 měsíců později...

@r_e_n_e díky, protože jsem na to narazil taky a myslel jsem, že jsem to nějak chybně stáhnul ... 

kdybyste někdo měli info, že je to opraveno, dejte zde prosím vědět. 

 

edit:

dnesni stahovani uz jsem nakonec dokoncil ..

a dnes mi to hlasi stejnou chybu u jiného souboru ItalyNorth ... :( 

 

no nic, zkusim to zkombinovat a treba to pujde pouzit ... to opakovane stahovani 27GB me uplne nebavi

z pocitace jsem to uz sice smazal, ale na flesce to jeste ze včerejška nastesti bylo ...

 

edit2: 

tak kombinace stazenych ZIP souboru ze včerejška a dneska pomohla ... 

aktualizace uz bezi ...

 

Editováno: , autor: hamoun
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejspíš v tom mají pěkný bordel, já teda stahuju mapy pro MIB 2,5 do Kodiaqa a poslední update co ŠA vydává za 45KT/23 jsou stejné mapy jako na jaře 25KT/23. I na briskoda fóru, kde podklady bývají nejdřív a odkud je pomocí odkazu stahuju primárně si toho uživatelé všimli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jen doplnim, ze mapy uz ke stazeni nejsou. Stahli to.

 

stejna verze to neni. dnes me to na stejne trase tahalo nove cestou, ktera neni jeste otevrena, ale bude.

(D3 pod CB).

 

na druhou stranu, jezdim uz nejakou dobu novou cestou, ... a na mape porad v poli ... (silnice 143)

"parada" ...

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes keď som kontroloval či sú už nové mapy, tak som si všimol, že je tam možnosť riešiť aktualizáciu máp od Here cez ich map creator! 

Hneď som sa zaregistroval a zeditoval celú trasu ktorú niekedy jazdím, kde sú odchýlky v rýchlostiach. 

Keď som si označil úsek cesty, kde mi navigácia robí zmätok s pACC, tak naozaj sú tam bludy. 

Tunel Branisko zo smeru Prešov na Poprad má celý čas jazdy tunelom  130km/h!

Opačne je pri vjazde do tunela tiež 130km/h!!!

Pri vstupe do Prešova je zle označená na diaľnici 80 a 60km/h! Pričom je už tam 130 km/h a až za odbočovacími smermi je 100km/h.

 

Opravil som úseky a nahlásil chybu... 

Dá sa otvoriť customer ticket. 

 

Uvidíme či to v nasledujúcom update opravia. 

Ak máte vy nejaké úpravy, tak odporúčam ich doplniť. 

 

https://updateportal.skoda-auto.com/

 

Editováno: , autor: r_e_n_e
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opravoval jsem přes map creator dost věcí. A to jak přes desktopovou verzi, tak mobilní aplikaci. Několikrát jsem opakovaně opravoval, mezi tím dvě nebo tři aktualizace a stále se změny neprojevily. Hlavně když jsem šel do krematóriu po nějakém čase, moje změny tam nebyly. Jednou se jednalo o dokreslení kruháče, ostatních několik změn se jednalo o rychlost, kdy došlo k posunutí značky obce, posunutí značky rychlostní silnice atp. Těžko říci jak to funguje, zda to musí nahlásit více lidí nebo si ověřují v provozu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar borci.

Dneska jsem si chtěl stáhnout updaty k 45. KT, ale na skoda portalu jsou jenom 22 KT. 
Teď jsem si tu přečetl forum a jestli jsem to pochopil správně, tak v tom mají bordel a stáhli 45. KT aktualizaci? Takže asi nejlepší bude se na to vys*at a počkat, až to opraví? 
Fakt nebudu kvůli pár týdnům (předpokládám), než to fixnout, opravovat jejich zmetky v nějakém Map creatoru. 🙂
Děkuji a přeji krásný den.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 6. 12. 2023 na 16:00, r_e_n_e napsal:

Ja som včera dal tie, čo som stiahol a vymenil som ten vadný psf súbor za ten čo mi poslal hamoun. 

Vo verzii máp mam už 2024.

Keď je niekto nedočkavý, tak môžem vyzdieľať cez uloz.to 

20231205_155409.jpg

Ahoj, kde se dají stahnout 2024 mapy pro Columbus? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Mohu poprosit o radu jak aktualizovat mapy? Ať dělám cokoli po vložení SD do slotu 1 nebo 2 systém napíše hlášku ve smyslu "je k dispozici nová aktualizace systému", ale aktualizace se nespustí. Pokračuji tedy do navigace verze map a kliknu manuálně na aktualizace z usb/sd. Hláška hledá se aktualizace se už nezmění do uspání auta nebo manuálním shození. 

Můj postup - stažení map podle vin na oficiálních stránkách - 1. formátováni sd karty 64Gb na FAT32 přes program FAT32 Format - rozbalení souborů na kartu - vloženi do sd slotu auta. 

2. formátování karty 128Gb na exFat a dále postup stejný. 

Výsledek bez aktualizace. 

Jenom doplním, že bohužel přes online aktualizaci to píše, že není nová verze k dispozici.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud si vzpomínám, tak na tomto fóru někdo poukazoval, že je nutné nechat SD kartu ve slotu několik dní a že si to tu aktualizaci natáhlo (bez jakékoli informace). Projevilo se to za několik dní ve změně čísla. Prostě velmi nekonformní. Ale možná někdo další přijde s lepším vysvětlením.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja som aktualizoval naposledy pred rokom, ale stacilo stiahnut mapy, vlozit SD kartu do slotu a uz to bezalo. Len pozor, musel by nastartovany motor. Kedze pri vypnuti by sa to prerusilo a v niektorych pripadoch mi mohlo dojst ku poskodenie jednotky. Aspon tak som sa docital... A auto si to nacitalo hned, netreba cakat minuty / hodiny / dni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MIB2.5 nahrava hned ... 

ja uz to delam z USB. to formatovani SD karet me stvalo. exFat to cte z USB bez problemu

 

vypada, ze data najde, overuje .. a ze nezacne. to by jinak zobrazil progress bar .. :( 

 

ja aktualizaci nechavam dobihat v naproste vetsine na vypnutem motoru. 

nemam cas sedet nekde v aute 45 minut ... :) 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...