Přejít na obsah

Zimní pneu


StandaO

Doporučené příspěvky

jj taky jsem dnesni den stravil mytim a nakonec i prezouvanim. Sice pres den v Ostrave stale prijemnych 15 stupnu, ale jednak zitra jedu do Lanskrouna a jeste brzinko rano a navecer zpet. A do prace po ranu uz to taky klesa pod 8. Aspon, jsem si mohl v teple umyt lite kola na zimu.

Jinak musim rict, ze fakt to vypada blbe. na tech plechacich s 185/60/R14 Polarisy takze jsem se stavil objednat holt hned poklice, takze v utery uz se na to bude dat opet divat. Poklice drahe origo, bo v marketech se mi zadne nelibily. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam jeden poznatek. Kdo mate HTP jako ja, ale mozna i dlasi motorizace. Kduyz to mam na letnich 195/55/15 a "orostuju to", tedy rozjizdim se tak, ze zacnou kola (jedno) hrabat, tak "odskakuje" od asfaltu a desne to mlati. Kdyz sem ted prezul na zimaky 185/60/14, tak to krasne zapiskalo, zahrabalo, a zadny mlaceni. Dela Vam to taky? snad sem to popsal srozumitelne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam jeden poznatek. Kdo mate HTP jako ja, ale mozna i dlasi motorizace. Kduyz to mam na letnich 195/55/15 a "orostuju to", tedy rozjizdim se tak, ze zacnou kola (jedno) hrabat, tak "odskakuje" od asfaltu a desne to mlati. Kdyz sem ted prezul na zimaky 185/60/14, tak to krasne zapiskalo, zahrabalo, a zadny mlaceni.

Vypni ASR a ziadne mlatenie nebude :D. To mlatenie robi elektronicka uzavierka, ktora je presvedcena , ze treba zabrzdit koleso. Samozrejme to zavisi ako sa sprava pneumatika.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypni ASR a ziadne mlatenie nebude :D . To mlatenie robi elektronicka uzavierka, ktora je presvedcena , ze treba zabrzdit koleso. Samozrejme to zavisi ako sa sprava pneumatika.

Nie nie. Blacky má na mysli to mlátenie, ktoré robí odskakujúce koleso pri pretáčaní - toto práveže robí vtedy, keď je ASR vypnuté reps. v aute je len ABS bez ASR/ESP. Zásah ASR je v porovnaní s týmto mlátením úplne niečo iné a diametrálne odlišné!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, to se dávalo na FI ve výbavě classic po faceliftu :palec2: Jinak to doopravdy pasuje na 185/60 R14?

Mě třeba teď vadí, že ty origo poklice, co se dělají pro FII/R nemají uprostřed ten znak škoda udělaný v zelené barvě, podle mě jim to dost ubírá na vzhledu,..

Jinak tyhle poklice na FII docela padnou,.

Editováno: , autor: HjM
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ taky se mi prave nelibi ty nove s bilym logem, i kdyz musim konstatovat, ze to zelene logo je jen samolepka :(

Prave proto jsem si vybiral primo konkretni vzhledove. Co se tyce nasazeni a kompatibility, tak tyhle sedi obecne jak na 5Jx14, tak i 6Jx14. podstatne je, ze to je R14 pneumatika.

Vsak na fotce to je prave nasazeno na 185/60/R14 Polaris 2,ktere jsem dostal s leasingem.

Editováno: , autor: lumirnavrat
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...