Přejít na obsah

rozpoznávanie dopravných značiek


Doporučené příspěvky

před 2 hodinami, zvik napsal:

Jsou jak kolotoč:dodatečné dokoupení funkce a její aktivace není bohužel pro vozy, které funkci neměly objednanou z výroby a jsou vyrobeny před 48. kalendářním týdnem roku 2021 (do tohoto období spadá i předmětný vůz) možná, to znamená, že tyto vozy nemají potřebnou HW a SW konfiguraci a z technických a homologačních důvodů není ani možné tento HW či SW dodatečně do předmětného vozidla nahrát.

 

Třeba se to časem povede.

No jo, ale proč tuto funkci mám v nativní škodě navigaci, jen nejde přenést do virtuál kokpitu? :) Ještě mě ale napadla nyní jiná věc, až budu ve vozu, přepnu virtuální kokpit aby zobrazoval navigaci a uvidíme, zdali zobrazí čtení značek, stejně jako infotaiment na columbusu. To by byl bizárek :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

25 minutes ago, fandaklara said:

Dnes jsem volal do škodovky kvůli DZ a bylo mi řečeno že to stahly z nabídky kvůli nefunkčnosti a neví kdy to zase bude ok. I mě to zmizelo v autě. 

Mozem potvrdit, ze uz to tiez nemam v ponuke. Sice som to nemal zakupene. Ako budu riesit tych, co to zakupili a teraz im to zoberu. Vratia peniaze alebo budu sa tvarit, ze pracuju na rieseni na pol roka. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 18. 2. 2022 na 22:43, Tomas_cz1 napsal:

Je vidět, že SW oddělení udělalo někde chybu a neví si s tím rady. Nejdřív napíšou, že jen pro vozy vyrobené po 48/2021 a nakonec zjistí, že jim to vlastně nejde nikdy.  To bude asi na delší čekání, než to celé přepíšou a odladí... Škoda - škoda.

Vždyť jsem to říkal,že s tím mají problém a jenom se vymlouvají na KT48/21.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Tak už se nevymlouvají ani na KT48/21...

Vyjádření po měsíci a x urgencích:

 

Pokud jde o Funkci na vyžádání "Rozpoznávání dopravních značek", platí pro ni momentálně totéž co Funkce na vyžádání "Ambientní osvětlení-Přídavné funkce": Po veškerém úsilí a přijatých dostupných opatřeních na straně ŠKODA AUTO Vám bohužel musíme oznámit, že v zmíněné Funkce na vyžádání současné době není možné do vozidla  dodat.

 

Fce se dnes odinstalovala z asistentů a poslali mi dobropis. Jak je vidět, tak jim prakticky možná funguje jen dokoupení navigace (?) Přídavné fce osvětlení a Traffication stále nefunční: Pokud jde o Infotainmentovou aplikaci "Traffication", pokračujeme v analýze  a budeme vás co nejdříve informovat o výsledku.

 

Editováno: , autor: Tomas_cz1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 58 minutami, fandaklara napsal:

To se dalo čekat.  Jejich IT oddělení nemá páru co dělá ale popravdě přemýšlím že bych tam chtěl pracovat. 

Možná se jednou dočkáme,když píšou "v současné době".Chtělo by je to občas popohnat dotazem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
před 32 minutami, patrikcevela napsal:

Myslim ze sa to sem hodi, tak otazka: aky je vlastne rozdiel medzi Travel Assist (SK cennik), Asistovana jizda 2.0 (CZ a Sk marketing pamflet) a Asistovana Jizda 1.5 (CZ cennik)? 
Nenasiel som ziaden papier ktory vysvetluje rozdiely alebo co vlastne co obsahuje. Vie niekto?

Travel Assist je jinými slovy Adaptivní vedení v jízdním pruhu, což je součást packetu Asistovaná jízda 2.0 v minulosti a dnes v packetu Asistovaná jízda 1.5

Editováno: , autor: ladik1983
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Adaptivní vedení v pruhu je sice separátní položka pod "Lane Assistem", ale když není zapnutý Travel Assist (pokud jej auto vůbec má), tak adaptivní vedení v pruhu není aktivní, pouze obyčejný Lane Assist.

Travel Assist rozhodně nemá podmínku mít Columbus, kapacitní volant samozřejmě je nutností s Travel Assistem.

Myslím, že rozdíl ve verzi 2.0 a 1.5 byl v prediktivním adaptivním tempomatu. 2.0 jej měla, 1.5 jej nemá. Teď co jsem koukal u ENYAQa, tak tam je dokonce verze 2.5 a je tam zmíněn mimo jiné i prediktivní adaptivní tempomat.

Editováno: , autor: Krosta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zaujimave, zaujimave. Evidentne marketing zaspal cennikarov, minimalne na SK markete. Pretoze na SK Travel Assist obsahuje rozpoznavanie znaciek, Adaptive lane assist + Emergency assist a Adaptive Cruise Control plus podmienkou je Columbus, inak sa to neda nakonfigurovat. A o Asitovanej jazde akejkolvek verzie ani chyru ani slychu. Z toho co pises mi to pride ze z Travel Assistu spravili akysi hybrid

 

edit: a vyzera to, ze aj medzi cennikarmi a ludmi co robia konfigurator je zmatok. V cenniku je pri Travel Asiste (GPSKPSK) specificky zmieny prediktivny tempomat, v konfiguratore nie. Zacinam byt nadatandartne zvedavy co vlastne pride v aute :)

Editováno: , autor: patrikcevela
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 2. 5. 2022 na 23:29, patrikcevela napsal:

Myslim ze sa to sem hodi, tak otazka: aky je vlastne rozdiel medzi Travel Assist (SK cennik), Asistovana jizda 2.0 (CZ a Sk marketing pamflet) a Asistovana Jizda 1.5 (CZ cennik)? 
Nenasiel som ziaden papier ktory vysvetluje rozdiely alebo co vlastne co obsahuje. Vie niekto?

 

C18325C7-2FD3-4B3F-BDA0-028E4B96F217.jpeg66D84F44-A0DB-410E-A508-354DDEF95F4F.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak je to jasne, SK marketing v tom ma bordel a Asistovana Jazda 2.0 na slovensku vlastne nie je. V cenniku Travel Assist (PSK) + Columbus (RAF) je nutny priplatok a len s 1 rocnym predplatnym na sluzby + Tech Packet (W92) aby z toho bola “Asistovana Jizda 1.5”. Aktualne sa na SK vobec neponuka automaticke parkovanie, cize “2.0” sa vyskladat neda a “2.0 TOP” nema uz vobec zmysel, lebo vacsina veci je uz v Style.

 

zahada vyriesena, dakujem @JirikHL a @Krosta za diskusiu :)

  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
V 10. 3. 2022 na 19:19, Tomas_cz1 napsal:

Tak už se nevymlouvají ani na KT48/21...

Vyjádření po měsíci a x urgencích:

 

Pokud jde o Funkci na vyžádání "Rozpoznávání dopravních značek", platí pro ni momentálně totéž co Funkce na vyžádání "Ambientní osvětlení-Přídavné funkce": Po veškerém úsilí a přijatých dostupných opatřeních na straně ŠKODA AUTO Vám bohužel musíme oznámit, že v zmíněné Funkce na vyžádání současné době není možné do vozidla  dodat.

 

Fce se dnes odinstalovala z asistentů a poslali mi dobropis. Jak je vidět, tak jim prakticky možná funguje jen dokoupení navigace (?) Přídavné fce osvětlení a Traffication stále nefunční: Pokud jde o Infotainmentovou aplikaci "Traffication", pokračujeme v analýze  a budeme vás co nejdříve informovat o výsledku.

 

Tak dnesni aktualni info od Skodovky. (Prvni dotaz jsem posilal 24.2.2022)

 

Vážený pane,

 

omlouváme se za prodlení v řešení Vašeho podnětu.

 

Od kolegů z vývoje jsme obdrželi vyjádření.

 

V případě použití aplikace Traffication, je zapotřebí mít zakoupenou navigaci a aktivní služby Infotainment online.

 

Funkci navigace a služby Infotainment online, lze zakoupit přímo v Infotainmentu vozu pod nabídkou Obchod.

 

Co se týká Funkce na vyžádání "Rozpoznávání dopravních značek“  není v současné době možné ji dodat a nemáme ani informace, zda to někdy v budoucnu bude možné.

 

Děkujeme za pochopení.

 

🙈

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...