Přejít na obsah

2.0 MPI spotřeba a zkušenosti


pet

Doporučené příspěvky

ja myslim, ze s tim automatem to bude zrat este vic, nez normalne, nerozmnouvam, pouze konstatuju! :) jinak rad bych ti rek, kolik to toci, ale uz ji bohuzel nemam, tak nemohu poslouzit, kolegove snad pomuzou... :)

To je přece jasné. Ale u auta které bude jezdit tak 10 - 15 t km za rok to nemá smysl řešit ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja myslim, ze s tim automatem to bude zrat este vic, nez normalne, nerozmnouvam, pouze konstatuju! :) jinak rad bych ti rek, kolik to toci, ale uz ji bohuzel nemam, tak nemohu poslouzit, kolegove snad pomuzou... :)

To je přece jasné. Ale u auta které bude jezdit tak 10 - 15 t km za rok to nemá smysl řešit ...

jj tak sry ze ziju.... <_<

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Ahoj!

Jsem tady novy. Jsem z Lublany a proto ne umim dobre psat česky (v Praze jsem bydlel asi 1 rok jak student).

Chcel jsem jenom povidat, že ten 2.0 MPI motor je uplne stejny jak u golf III GTI, audi 80 2.0E, audi 100 2.0E od roku 1986/87, audi A6 2.0 do r. 1997, VW beetle 2.0 atd.

Mam audi 80 2.0E 1994 s tim motorem a spotreba je 7,4 do max 8,8. Zaleži na jizde. :)

Spotreba oleju: kolem 1 l/15.000 km (Valvoline durablend 10w-40).

Mam najetich 200.000 a jsem s nim uplne spokojny.

Sestra ma oktavku (1,6/74kw - AKL) kombi, r. 2000.

Editováno: , autor: Goti
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já u Generali, bonus myslím 24měsíců, venkov do 30tis. obyv., kolem 6.100,- povinný, havarijní (oct 2.0.kombi , elegance, rv. 2001) za 8.300. takže dohromady asi 14.5,- za rok. Předchozí auto jsem měl u ČP,původně jsem chtěl zůstat ale když jsem si to u nich nechal spočítat , řekli mě i s bonusama 21tis. Občas se vyplatí pár pojišťoven obejít a poptat se :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Tak já mám zkušenost z olejem takovou,že po výměně oleje se mi kontrolka oleje rozsvítí oranžově po 10 000km. Mám 2.0Mpi takže nevím ani kolik oleje ubylo, když se mi rozsvítila kontrolka. Ale dolel jsem asi 3dcl a je vše ok. Stejně olej měním po 12 000km. Ale jinak super motor. Aspoň pro mne. A lpg taky šlape na 1*. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám zákazníka co má 2.0i , můžu potvrdit, stěžuje si na to že mu bere víc oleje, auto má jako druhý majitel, ale spotřeba 8 - 8.5 litru/pozor, na LPG/, zařízení BRC SQ24...

Ahoj, ja mam SQ Standard a spotrobou LPG som sa pod 10l/100km nedostal. To by ma fakt zaujimalo ako je to mozne, ale je to asi jediny 2.0l co citam ze mu zerie okolo 8. Mozem vediet preco mu to zerie tak malo ? ak jazdi 95% mimo mesta tak potom je to viac menej ok. Zrejme rychlejsie ako 90 nejazdi. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se svým 2.0 mám dlouhodobý průměr 7,5 litru benzínu, ale musím přiznat, že jezdím převážně dálky, kdybych jezdil víc kratší vzdálenosti asi by to bylo tak 8 litru. A olej mi taky žere, mám tam polosyntetiku 10W-40 od Mogulu a dolívám asi tak 0,5 litru na 1000 km. Takže to není taková hrůza. Jinak naprostá spokojenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli tam máš Sekvent Standart tak to jeden z prvních programů v ŘJ, když jsem předělával svoji Octu/17.3.2004, byli jsme na školení s techniky BRC a ddělali jsme 4 programy, do prahy, M.Boleslavi, Strakonice A mě do Mor.Budějovic, Standart byl vynikající v tom, že se najížděl nejdřív benzin, pak plyn a pak se to dalo do kupy, ale to najíždění... italové uvázali auto na válce a programovali, u nás jsme to najížděli na silnici, den benzin, druhý den LPG.Ale výsledek perfektní, jenže se to nedá dělat s každým zákazníkem, proto udělali Sekvent FAST, ten se našlape na místě, a pak se jezdí. Řidič jezdí,auto /spíš ŘJ plynu se učí a učí/. Já jezdím tak 8.4-9.0 l, doporučuji přeprogramovat, slušný servis při revizích to udělá,problém je, že na pravidelné revize málokdo chodí, rasši vše řeší přes foum a a ladí auta podle " zaručených rad" ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
Tak jsem ji koupil r.v.01 Je v plynu,sekvenční vstřikování. Jestli se dá věřit počítači,tak to papká do 8l . Nevíte někdo jestli počítač dobře ukazuje i plyn?

prosim tě ten plyn mě zajímá!!!! jseš spokojen? koli to má malitáno? máž nádrž misto rezervy? je víkon plynu slapší než na benzín a koli ti to papká na benzín a co jinak spolech nebo ne? napiš dík přemyšlím o oktávce na plyn a nevím jestli jen 1,6 nebo 2,0 a nebo dokonce 2,0 4*4napiš budu rád :help::palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...