Přejít na obsah

Tempomat (předfacelift FII, R)


RomanR25

Doporučené příspěvky

Omlouvam se, ale jsem z toho cely trosku zmateny

Mam Roomster 1.2 HTP 51kw r.v. 2009.

Podle ceho poznam, ze jde u meho roomstra aktivovat Tempomat, aniz bych musel menit RJ ci neco jineho?

S vymenou packy samozrejme pocitam :)

Dik za info.

Je potřeba vědět už při objednávání nové "páčky", jestli je to do auta s palubním počítačem nebo bez něj - auta s PP mají buď MaxiDot, nebo aspoň "multifunkční ukazatel" (= LCD podsvícený displej uprostřed palubní desky, ukazuje okamžitou spotřebu, průměrnou spotřebu, průměrnou rychlost...). Auta bez PP mají "jen budíky" a malý LCD displej s údajem ujetých km.

  1. namontoval jsem tempomat, propojil dle návodu, ale nejde mi nakódovat ŘJ a tempomat nefunguje, neb ŘJ ho nezná a hlásí chybu. Nevíte někdo v čem by mohl být problém?

To samé co kolega, máš pravděpodobně nesprávnou verzi ovládače - přesné označení je napsáno myslím i tady ve vláknu, je potřeba objednat přesnou verzi podle úrovně výbavy auta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Mel bych jednu mozna hloupou otazku. Znamy ma:

Model name: 6Y Skoda Fabia

Equipment level and body type: J Classic, Combi

Engine: Y 1.2 MPI 12V, petrol 47 kW (64 PS) @ 5400 rev., 112 Nm @ 3000 rev., DOHC, EU4 (EU2-DDK, EU3-DDK*)

Engine codes possible: AZQ, BME

Model Year: 8 2008

Motor tam je BME.

Tak a ted nakoduji to pres klasicky KKL kabel s klasickym postupem:

Kodovani=>pro aktivaci zadat 11463 ??

Editováno: , autor: Roman Herot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Ahojte, domontoval som do Roomstera tempomat, funguje bez problému. Akurát ma trochu zarazilo, nakoľko mám Maxi Dot, že nie je možné aktivovať kontrolku tempomatu na Maxi Dote. Dá sa to dodatočne vykonať? Má s tým niekto skúsenosť? Vďaka vopred za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Caute neviete mi prosim poradit? Mam Roomster 1.6 77kW, 2008, namontoval som tempomat (pre vozidla s palubnym pocitacom) (riadiacu jednotku centralnej elektriky mam xxxxxxx6Q1), po jeho instalacii a aktivacii VAG-om mi vyhadzuje chybu:

Nalezena 1 chyba:

005769 - datovy BUS pohonu: neverohodne sdeleni od ridici jednotky centralni elektroniky

P1689 - 008 - neverohodny signal

info o závadě:

Stav závad: 01101000

Priorita závad: 0

Frekvence závad: 1

Kilometry: 79990 km

Indikace času: 0

Kontrola tempomatu cez VAG COM je OK. Avsak vzdy pri jeho zapnuti vyhodi horeuvedenu chybu a tempomat teda v praxi nemozno pouzit.

Podla toho, co tu citam, ak tomu rozumiem spravne, potrebujem zrejme nakodovat RJ centralnej elektriky, ale neviem ako, kde a aky kod zadat. neviete prosim niekto poradit? dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...