Přejít na obsah

Octavia IV FL


Rapid1.0

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Jednu jsem viděl projíždět před týdnem v Praze, ale moc jsem to nestíhal 😁. Dokonce to byla i moje konfigurace 😅. Objednával jsem cca W13 a dodání by mělo být W27. Je to první auto, které jsem koupil, aniž bych ho viděl naživo. Osobně se mi IV nelíbila až do FL na fotkách, a když jsem zjistil, že tam bude nový EVO2 a výměna hardwaru i softwaru a tím odstraněny pro mě největší průsery, tak se slevou, kterou jsem dostal, jsem to risknul😅

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

@Red.Max Jakou máš konfiguraci? Já ve W14 objednával Top Selection s celkem hodně příplatkama, a mám očekávaný dodání W21 - W23.

 

Jinak jsem ji teď potkal, když jsem jel o víkendu do Liberce, takže už začínají jezdit.

 

Mimochodem... Neví někdo jak je to s tím sledováním stavu výroby? https://www.skoda-auto.cz/technologie/myskoda-track-explore
Aplikace po mně chce buď naskenovat QR kód v autě nebo zadat VIN kód. Ale ani jedno pochopitelně nemám. Ptal jsem se na to dealera, ale ten ani nevěděl o čem mluvím. Všude škodovka promuje tuhle jejich novou funkcionalitu aplikace, ale už nikde nevysvětlují jak se používá.

Editováno: , autor: Peepa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak teď se mi podařilo najít, že to sledování u nás nefunguje

 

https://www.skoda-auto.cz/novinky/novinky-detail/2024-04-04-nova-aplikace-myskoda-spojuje-nekolik-novych-funkci-v-jedne-aplikacipro-lepsi-zakaznicky-zazitek

 

"Uživatelé, kteří očekávají dodání svého vozu Škoda ve Velké Británii, Irsku, Francii nebo Španělsku, ocení novou funkci Track & Explore, která nabízí informace o stavu výroby vozu v reálném čase." 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Objednal jsem Top Selection s Matrix světlomety, Lounge interiér a speciální lak W14 a výroba je prý plánovaná na W21. Dodání neznám. Nevím jak dlouho trvá, než auto po vyrobení je připraveno u dealera...

Editováno: , autor: kusiks
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...