Přejít na obsah

Kryt motoru 2.0TSI


Smejky

Doporučené příspěvky

Což o to, kryt na 2.0 TSI se sehnat normálně dá. Jenže tohle bude na 99% ten původní, který právě brali kvůli nebezpeční požáru. Viděl jsem na UK fóru fotku nového krytu a byl designově odlišný od tohoto starého. Teď je otázka, komu stojí za to si na motor plácnout něco, co samotný výrobce zrušil. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Riziko požáru bylo v možnosti uvolnění krytu za jistých okolností,  jeho deformaci popřípadě kontaktu s motorem, kdy to blaflo. Kryt má z mého pohledu modifikované upevnění. Starý jsem jednou rukou bez problémů uvolnil, tento nikoliv. Riziko hlodavců je pro mne vyšší:-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Nic. Koupil jsem to taky. Kód motoru sedí s tím uvedeným prodejce. Drží fest. Ten kryt je nový a nasadit ho je větší obtíž, což podle mě je modifikací.
Škoda ať se jde bodnout. Na servisky to sundám a za pět let mi dají zdarma nový no, tak budu mít dva prostě 😄 Lepší než koukat na chlupy od koček a kun a čekat na kousací návštěvu, nebo taky super je jízda za deště a hegeš na motoru... o teplem zvlněném tapecu kapoty nemluvě...

image.thumb.jpeg.4de95b20718e96e8ad9adfc14f799db4.jpeg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Patrik1971 Svolávací akce na to je. Co to tak sleduji mezi jednotlivými majiteli RS, tak krytů zatím nemají dostatek. Proto se domnívám, že to berou od nejstarších aut. Ze stejného důvodu pravděpodobně AS aktivně nekontaktují majitele ale dají ho tomu, kdo se sám ozve, pokud ho zrovna mají. Já do AS volal a říkali mi, že na můj vůz žádná svolávací akce není, ale potvrdili, že to kolikrát nabíhá postupně a ať se ozvu za pár týdnů. Jinak zde padlo číslo svolávací akce 10J1, na fb zase někdo psal 10H6 a 10H9 r2. Neumím toto ověřit, ale nějaká svolávačka na ty kryty evidentně je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Rapid1.0 napsal:

@Patrik1971 Svolávací akce na to je. Co to tak sleduji mezi jednotlivými majiteli RS, tak krytů zatím nemají dostatek. Proto se domnívám, že to berou od nejstarších aut. Ze stejného důvodu pravděpodobně AS aktivně nekontaktují majitele ale dají ho tomu, kdo se sám ozve, pokud ho zrovna mají. Já do AS volal a říkali mi, že na můj vůz žádná svolávací akce není, ale potvrdili, že to kolikrát nabíhá postupně a ať se ozvu za pár týdnů. Jinak zde padlo číslo svolávací akce 10J1, na fb zase někdo psal 10H6 a 10H9 r2. Neumím toto ověřit, ale nějaká svolávačka na ty kryty evidentně je.

Mne dali dekel dole 9.5.2022 na akciu 10H5...ale je to Golf GTI...podla VIN zatial tiez ziadnu zvolavacku na vratenie nemam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Mám zrovna auto v servisu (je to tedy S III) a podle vyjádření technika se mě dodání krytu netýká - proč to neví, prý tam asi hraje období výroby (04/2022) - auto už jsem totiž jako nové přebíral bez krytu. Dávají je jen těm, kterým kryt odebírali na základě svolávačky. Jinak je kryt v tomto AS dostupný za cenu cca 2500,- Kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...