Přejít na obsah

Pokuta za zaple mlhovky, je to mozne??


Faja

Doporučené příspěvky

No a největší maséřina jsou parkovačky a mlhovky.Fakt nechápu,co si tím ty lidi dokazujou.Pokuta za mlhovky je podle mě na místě.A nějak nemůžu pochopit smysl zapnutejch mlhovek kvůli dírám,mlhovky svítěj před auto a do stran a ať mi někdo vysvětlí,když pojede devadesátkou a 2 metry před autem uvidí díky mlhovkám díru,jak se jí vyhne,to jsou jen výmluvy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky jak potkám mlhovkáře ať už přední nebo zadní tak jim tam pálím dálkové. Ve febce to je nic, ale když jim zapnu ve Volvu 6 dálkových na střeše a 4 dole tak si rozmyslí pouštět příště mlhovky. :D:fakac:

takze patris take mezi pekne pitomce, ze? koneckoncu pokud mi tohle nekdo udela, tak krome toho, ze muze zpusobit tezkou dopravni nehodu ( a kecy ''ale on mel zapnute mlhovky a dup a dup a dup" jsou skutecne na nic ), tak mu ty dalkovky klidne oplatim a uvidime, kdo bude slepej.

nicmene nechapu, co resite. predni mlhovky maji za ukol rozptylit co nejvic svetla pod urovni mlhy. fakticky oslnuji jen minimalne. kdybyste se radsi starali o to, abyste meli poradne sestelovane svetlomety ( je tu par borcu, kteri si steluji tak, jak jim to vyhovuje pripadne montuji do klasickych fabiackych parabol xenony a jeste si navzajem poplacavate zada ). tohle zrejme nikomu zde nevadi, ze?

nakonec musim rici, ze pokud neco, tak vadi vskutku zadni mlhovky, ktere neskutecne oslnuji. a existuji borci, kteri s nimi jezdi neustale ( a na nekterych vracich vlastne ani ta mlhovka nejde vypnout ).

hmmmm co vic na to rici...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nicmene nechapu, co resite. predni mlhovky maji za ukol rozptylit co nejvic svetla pod urovni mlhy. fakticky oslnuji jen minimalne.

No, kdyby oslňovaly jen minimálně, tak se montují sériově a mohlo by se s nima svítit furt. Ale jsou to světlomety mlhové, tudéž do mlhy, event. hustého sněžení a deště (dle zákona/vyhlášky). Při normáolní viditelnosti oslňují skoro stejně jako dálkové.

BTW: Kdyby bylo možné používat mlhovky za každého počasí, tak by jejich používání snad neomezoval zákon ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nicmene nechapu, co resite. predni mlhovky maji za ukol rozptylit co nejvic svetla pod urovni mlhy. fakticky oslnuji jen minimalne.

No, kdyby oslňovaly jen minimálně, tak se montují sériově a mohlo by se s nima svítit furt. Ale jsou to světlomety mlhové, tudéž do mlhy, event. hustého sněžení a deště (dle zákona/vyhlášky). Při normáolní viditelnosti oslňují skoro stejně jako dálkové.

BTW: Kdyby bylo možné používat mlhovky za každého počasí, tak by jejich používání snad neomezoval zákon ?

přesně tak,proč se tedy smějí podle zákona používat jen za mlhy,deště a sněžení?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, pokud je ve vyhlasce, ze nesmim pouzivat mlhovky jindy nez za mlhy, deste ci snehu, tak to by me mohli solit kazdej den dosyta, kdyz mam mlhovky s corner funkci, ktera nejde vypnout, tak mi to sviti kazdou chvili ;) No jinak do stran svitej fakt dobre, ale dopredu nejde skoro nic, takze se mi moc nevyplati je za mlhy zapinat, leda ze bych chtel dobre videt na patniky :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víš ono pokud nevidíš na díry,tak by bylo vhodné rozsvítit potkávačky nebo je přinejmenším nechat seštelovat.

Seštelovaný potkávačky jsou ti na nic. Potřebuješ svítit přímo dolu a ne 30m před sebe. Tipuju že mlhovky nemáš......

Mlhovky sviti kousek pred auto. Pokud jedes vic nez 50 tak jsou ti vcelku k nicemu.

...ale nekteri si holt pripadaji se 4 svetlama jako megahusti typci v mrdozni hustokare.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná teď přileju olej (nebo benzín :blbec: ) do ohně. Má přidaný mlhovky k brzdovým světlům - při bržděbí mi svítí i zadní mlhovky. Jinak jejich standartní fce je zachovaná.

Co neubrzdíš, to neukecáš.

To je myslim vcelku jedno. Myslim, ze brzdovky maji stejnou silu jako mlhovky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, pokud je ve vyhlasce, ze nesmim pouzivat mlhovky jindy nez za mlhy, deste ci snehu, tak to by me mohli solit kazdej den dosyta, kdyz mam mlhovky s corner funkci, ktera nejde vypnout, tak mi to sviti kazdou chvili ;) No jinak do stran svitej fakt dobre, ale dopredu nejde skoro nic, takze se mi moc nevyplati je za mlhy zapinat, leda ze bych chtel dobre videt na patniky :(

proc by Te meli solit kazdej den, kdyz je to vlastnost tech mlhovek a navic sviti jen ta mlhovka, na tu stranu na kterou zatacis, ne? to by zas tak oslnovat nemelo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nicmene nechapu, co resite. predni mlhovky maji za ukol rozptylit co nejvic svetla pod urovni mlhy. fakticky oslnuji jen minimalne.

No, kdyby oslňovaly jen minimálně, tak se montují sériově a mohlo by se s nima svítit furt. Ale jsou to světlomety mlhové, tudéž do mlhy, event. hustého sněžení a deště (dle zákona/vyhlášky). Při normáolní viditelnosti oslňují skoro stejně jako dálkové.

BTW: Kdyby bylo možné používat mlhovky za každého počasí, tak by jejich používání snad neomezoval zákon ?

Co to meles , ze te oslnuji jako dalkove??To jsou ty bludicky dole, vis :D:D Ja je pouzivam jen v mlze a snezeni, ale lojzove co s nema sviti i v normalu, tak me nevadi, me to neoslnuje, pokud si je tam nemontoval sam na nejake facko a ty mlhovky koupil v Polsku na trhu=))ZA zadni bych vrazdil.

BTW:Mozna, kdyby jste je pouzivali porad, tak by jste se posrali ze spotreby :smich:

Editováno: , autor: Grygy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...ale nekteri si holt pripadaji se 4 svetlama jako megahusti typci v mrdozni hustokare.

jj a take u toho vypinace onanuji...

kdyz jedu vecer ci pozde v noci, tak jedu normalne s dalkama a s mlhovkama. skutecne se s nimi lip vidi pred auto a bokem ( kde na me uz parkrat vyskocil manik v cerne bunde ). nicmene pri protijedoucim aute vypinam jak dalky ( coz spousta lidi dela az kdyz mi to pali do xichtu ), tak mlhovky.

a je mi srdecne jedno, jestli ti pripadam jak megahusty typek v mrdozni hustokare. btw tu mrdozni hustokaru mame tusim hodne podobnou, co? tak doufam, ze se ti v ni jezdi dobre :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

btw tu mrdozni hustokaru mame tusim hodne podobnou, co? tak doufam, ze se ti v ni jezdi dobre :p

No to NiceOne nějak přehnal, on to tak nemyslel........

Nechápu jak by mohl tak agresivně reagovat kvůli tomu, že má někdo jiný názor :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No je fakt, že si občas ty přední taky pustím i když není mlha. Osvětlí se mi trochu víš "škarpa" když to někde neznám a jedu v noci v hodně zatáčkovitém terénu. Ale ti co používají zadní jindy než za husté mlhy tak bych je zastřelil a nečekal byych ani na úsvit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem si vyzkoušel jízdu s mlhovkama (za sucha i za mokra) a zjistil jsem, že nakonec oslňuju spíš sám sebe. Sice jsem viděl perfektně 5m před auto, ale abych viděl dobře do dálky, to už bych neřekl...

Jinak proti mlhovkářům používám jejich zbraň - rozvítím si na ně taky mlhovky... Je to opravdu chuťovka potkat za sebou pět debilů, kteří mi perou do očí čtyři světla místo dvou - to už pak jezdí člověk spíš po paměti...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no myslím že už je to dost probrané téma, ale musím říci že mi též více vadí zadní jak přední. Pokud mi takhle někdo svítí bezdůvodně zadním, začnu decentně tím, že mu opakovaně rozsvítím a zhasnu své přední mlhovky. Pokud nepochopí, již důrazněji pokračuji dálkovými a když ani to nepomůže, tak už patřičně nas...ný fuck předjíždím, zapnu zadní a vybrzdím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No teda tu se to rozjelo! Jedine co nechapu, jak muzou nekoho oslnovat zadni mlhovky??? Proste je to vice svitici zarovka, osobne s tim´nemam problem a kdyz he nekdo idiot a lepi se na prdel, tak ma smulu! Samo ze pri zalozeni tohoto tematu jsm fasnul pokutu za predni mlhovky. Zadni nepouzivam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oni neoslňují,ale oproti ostatnímu prostředí jsou příliš kontrastní a nevidíš nic jiného než ty mlhovky. A lepit na prdel se nemusíš,stačí když takového idiota potkáš ve městě nebo ho chceš předjet a díky těm zadním mlhovkám nic nevidíš.

Já používám mlhovky jen zadní a to hlavně při dešti nebo pokud je mokro na dálnici. Jinak je totiž místo auta vidět jen oblak vody.

U koncernu mě upřímě vadí to,že nejprve orznu přední a až potom zadní mlhovky. já bych to bral přesně obráceně. Nedá se to nějak přepinovat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No teda tu se to rozjelo! Jedine co nechapu, jak muzou nekoho oslnovat zadni mlhovky??? Proste je to vice svitici zarovka, osobne s tim´nemam problem a kdyz he nekdo idiot a lepi se na prdel, tak ma smulu! Samo ze pri zalozeni tohoto tematu jsm fasnul pokutu za predni mlhovky. Zadni nepouzivam.

zadni oslnuju a to dost silno :fakac:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...