Přejít na obsah

Letní pneu


jare

Doporučené příspěvky

Protože jaro Tuká na dveře a s ním výměna pneu,hledám a asi nejsem sám,internetové obchody s pneu.Já osobně nebudu kupovat moc drahé,viz,Barum

Matador atd.Pokud nědno má typ,rád si nechám poradit a myslím,že ne jen já.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kupuju pouze na www.nejlevnejsipneu.cz kupuju tm často, i pro známý, gumy vždycky došly v pořádku a vše jak má asi do tří dnů, dovoz až domů a co je důležité, pokud najdete na jakémkoliv jiném obchodě nižší cenu, než mají oni, půjdou pod tu cenu!!!! Proto jsou nejlevnější!!!!! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kupuju pouze na www.nejlevnejsipneu.cz kupuju tm často, i pro známý, gumy vždycky došly v pořádku a vše jak má asi do tří dnů, dovoz až domů a co je důležité, pokud najdete na jakémkoliv jiném obchodě nižší cenu, než mají oni, půjdou pod tu cenu!!!! Proto jsou nejlevnější!!!!! :)

Opravdu to funguje,že jdou pod cenu.Protože třeba v barumkách nejlevnější určitě nejsou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to vám závidím.Já jsem si na www.nejlevnejsípneu.cz objednal 27.2. gumy Brigestone ER300 185/60 14H je 15.2. a ještě nedošly.Prý to bude až příští týden od 19 do 23.3. a přitom ty gumy mají na skladu už víc jak dva týdny.Tak nevím,kde se stala chyba.By mě zajimalo kde jsou ty jejich 3 až 7 dnů.Je to asi 3x7 dnu k dodání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V pondělí jsme si objednal pneumatiky Bridgestone Turanza ER 300 195/50 15R 82V na www.levnepneu.cz za 1.370,- Kč/ks a včera odpoledne mi je přivezli. Naprostá spokojenost a super cena, nižší jsme na netu nenašel.

hoď mi nějaké info jak jsi s nimi spokojen, díky, uvažuju o nich, teď jsem měl Potenzy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V pondělí jsme si objednal pneumatiky Bridgestone Turanza ER 300 195/50 15R 82V na www.levnepneu.cz za 1.370,- Kč/ks a včera odpoledne mi je přivezli. Naprostá spokojenost a super cena, nižší jsme na netu nenašel.

hoď mi nějaké info jak jsi s nimi spokojen, díky, uvažuju o nich, teď jsem měl Potenzy

Budu je na auto dávat až na konci března. Dle testů se řadí na špičku a cena 1.370,- je fantastická ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V pondělí jsme si objednal pneumatiky Bridgestone Turanza ER 300 195/50 15R 82V na www.levnepneu.cz za 1.370,- Kč/ks a včera odpoledne mi je přivezli. Naprostá spokojenost a super cena, nižší jsme na netu nenašel.

hoď mi nějaké info jak jsi s nimi spokojen, díky, uvažuju o nich, teď jsem měl Potenzy

Budu je na auto dávat až na konci března. Dle testů se řadí na špičku a cena 1.370,- je fantastická ;)

daj odkaz na testy.

co hlucnost ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V pondělí jsme si objednal pneumatiky Bridgestone Turanza ER 300 195/50 15R 82V na www.levnepneu.cz za 1.370,- Kč/ks a včera odpoledne mi je přivezli. Naprostá spokojenost a super cena, nižší jsme na netu nenašel.

hoď mi nějaké info jak jsi s nimi spokojen, díky, uvažuju o nich, teď jsem měl Potenzy

Budu je na auto dávat až na konci března. Dle testů se řadí na špičku a cena 1.370,- je fantastická ;)

daj odkaz na testy.

co hlucnost ??

Testy najdeš třeba tady, jen si zadej rozměry kola a případně ročník testů 2006. Dle mne nejbližší srovnatelný rozměr je 185/60 R14.

http://www.e-pneu.cz/testy_pneu.php

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím.Tak jestli dovolíte moje zkušenost s obchodem nejlevnejsipneu.cz.Snad jsem měl jen smůlu.27.2. 2007 jsem si u nich objednal pneu Bridgestone tourenza ER300 185/60 82H 14.Měli psáno dodání do 3 až 7 dnů.V mejlu mi sice došlo do 10 ty co nejsou na skladě do 14dnů.Mno hned druhý den se na tom servru objevilo,že jsou skladem 4kusy pak 20 a to až do dnešního dne23.3.Při mém dotazu minulý týden,kdy dorazí odpověděli někdy tento týden.No je čtvrtek a stále nic.Ptal jsem se tedy znova jestli už to je vyexpedované a že prý čekají až jim výrobce doplní sklady a že mi to pošlou v druhé polovině měsíce března.Nevím jak často aktualizují své kusy na skladech.Ale jak píši do dnešního dne jich tam stále měli 20.Mrknul jsem se znova na net a našel obchod vzdálený od mého bydliště cca 25km,kde by to byli schopni doručit do druhého dne a ještě byli levnější.Jelikož jsem si tam zajel osobně ještě slevili částku kterou platí za dopravu.Jasně nebylo to sice moc,ale gumy už mám doma a jen čekám až se počasí umoudří.

Editováno: , autor: 44kw
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...