Přejít na obsah

(Auto)fólie


Octavian1

Doporučené příspěvky

Tak jsem to prostudoval a nikde jsem tam nenašel ani slovo o 100% propustnosti světla...??? Buď tedy opět špatně hledám nebo tam prostě není. V tabulce folií mají dokonce nejsvětlejší 49%...

EDIT: Ten náhled 100% bych chápal - bez folie...

Editováno: , autor: Peťa1191
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 4 měsíce později...

Chlapci, jenom tak v rychlosti. Možná to tu bylo řešeno, ale nechce se mi číst 19 stránek :X na kolech mám Foliatec .. dnes jsem umyl auto normálně šamponem i kola. Mám tam černou lesklou a po uschnutí byly kola matný. Koukám na to zblízka, přejedu prstem a na tom pořád šmír od brzd a špíny. Tak jsem to vzal znovu hadrem, trochu to šlo dolů. Nevíte čím účiným to vyčistit, abych to nemusel drhnout jak magor? Myslím tím něco, co je účiné, ale nezničí tu folii. Díky :)

Editováno: , autor: mc2uba
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 1 rok později...

Ahoj všichni, rád bych se zeptal na slušnou a za dobrý peníze firmu, co by mi  někde okolo Prahy nebo v Praze (já P9) udělala folie na zadek a kufr u OCt tour I. Nevíte o někom???

 

Díky všem za info.....

 

Nikdo nic ani sem nechodí nikdo, co by to dělal a nabídl mi své služby???

Editováno: , autor: malytenky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Pokud by někdo chtěl mohu doporučit firmu z Liberce na polep oken či celopolep a další za velmi pěkné peníze!!! :kol-47: Jelikož jsem perfekcionalista, tak mě jejich práce velice oslovila. Takže pokud by měl někdo zájem napiště mi SZ a já zašlu kontakt. :kol-28:

Editováno: , autor: Sniper_2003
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 8 měsíců později...

Zdar lidi,
 
tak jsem poptal pár firem na folie na skla. Máte někdo z vás s některou z nich zkušenosti a jaké. A pak jaké folie SunTek HP nebo 3M FX nebo dražší 3M CS nebo ASWF

WRAPSTYLE což je bývalý TINTEK folie SunTek HP za 3800,-

TRIESTE folie ASWF za 4300.- nebo Winfol za 3900,-

GLASSGARANT folie 3M FX za 3200,- nebo 3M CS za 6400,-

TINTER folie SunTek HP 3500,-

AUTOFOLIE-WRAP folie SunTek za 3500,-

AUTOSKLA GREGI folie 3M za 3800,-

Dík moc za rady a doporučení

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...

To zas není až tak moc. Já mam 5% a v podzemních garážích spoléhám na parkovací senzory. :kol-28:  Ale když jezdíme s dítětem na výlety v parných slunečních dnech tak si tu tmavost nemohou vynachválit. A když bylo zatmění slunce tak jsme přes folie na autě na to koukali. Celkem parádička. Chyběl jen popcorn. :kol-28:  Ale 15% je dostačující.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem teď dával folie, ale pouze na zadek, na předku prý od nového roku nic být nesmí, já už to mám stejně tonované z fabriky, navíc s tím může být problém za hranicemi. Mám folie SunTek HP 15% propustnost, děláno v http://www.renovacar.cz v brně, za necelé 3000,-

Na předku jde hlavně o to, že propustnost musí být u bočních min.70% a u čelního 75%. A to už je prakticky při natónování z výroby. Takže, nemáš moc co bys tam nalepil abys tu propustnost splnil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To zas není až tak moc. Já mam 5% a v podzemních garážích spoléhám na parkovací senzory. :kol-28:  Ale když jezdíme s dítětem na výlety v parných slunečních dnech tak si tu tmavost nemohou vynachválit. A když bylo zatmění slunce tak jsme přes folie na autě na to koukali. Celkem parádička. Chyběl jen popcorn. :kol-28:  Ale 15% je dostačující.

 

A co dítě, taky si to pochvaluje? My šli cestou clon, přes ty je aspoň vidět ven.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...